Balaton w sierpniu
#1
Witam,
jestem nowy na forum i nie wiem czy w dobrym dziale pisze Uśmiech Ale tak chce jechać z kobitka i znajomymi nad Balaton w terminie 11-16 sierpnia czyli 5 nocy najlepiej. Ekipa 4 osoby więc najlepiej pokoje 2 x 2 osoby. Możecie coś polecić w miarę taniego. Czy lepiej jechać w ciemno w tym okresie i szukać na miejscu? I oprócz tego jak tam cenowo wychodzi. Na taki okres ile można stracić przez te 5-6 dni na osobę.
Z góry dzięki za odpowiedź.
Odpowiedz
#2
(02-07-2015, 7:52)master2007 napisał(a): Witam,
jestem nowy na forum i nie wiem czy w dobrym dziale pisze Uśmiech Ale tak chce jechać z kobitka i znajomymi nad Balaton w terminie 11-16 sierpnia czyli 5 nocy najlepiej. Ekipa 4 osoby więc najlepiej pokoje 2 x 2 osoby. Możecie coś polecić w miarę taniego. Czy lepiej jechać w ciemno w tym okresie i szukać na miejscu? I oprócz tego jak tam cenowo wychodzi. Na taki okres ile można stracić przez te 5-6 dni na osobę.
Z góry dzięki za odpowiedź.

Spróbuj coś zarezerwować. Byle nie w Keszthely - tam najdrożej. 'W miarę taniego' - czyli do ilu?
Odpowiedz
#3
A w ciemno mogę jechać? Uśmiech To co polecasz do zarezerwowania? Hmmm w miarę tanio sam nie wiem bo nie znam cen. A jak wyglądają ceny za zakupy bieżące? Jedzenie? Jakiś alkohol?
Odpowiedz
#4
(02-07-2015, 14:06)master2007 napisał(a): (...) A jak wyglądają ceny za zakupy bieżące? Jedzenie? Jakiś alkohol?

Rozumiem, że chcesz wypocząć.
Proponuję rzetelne przygotowanie do tego korzystając z informacji z naszego forum.
Trzeba tylko trochę energii włożyć w wyszukiwanie.
Uwierz to nie jest trudne.
Powodzenia.
Odpowiedz
#5
poszukaj apartamentów na stronie wyszukiwarki noclegów casamundo.pl
Ja polecam miejscowość Heviz z jeziorem termalnym i blisko do Balatonu więc masz dwa w jednym
Znajdziesz coś na miejscu, ale trzeba pochodzić, popytać - dziś zrezygnowałem z jednego miejsca - bo było totalnie obleśne i zajechałem w Heviz do miejsca, gdzie w zeszłym roku byłem i okazało się, że są wolne apartamenty i to cudne (9 noclegów 225 euro)
aha pamiętajcie o opłacie klimatycznej - ja płacę 1,5 euro/ osobę
Odpowiedz
#6
cześć wszystkim na forum Uśmiech
również planuję wyjazd w sierpniu, ale w pierwszej połowie m-ca i na camping z namiotem, nad południowy brzeg. chodzi mi o to, aby była na miejscu infrastruktura taka, jak np kuchnia (koniecznie) z wiatą i stołami, prysznice itp.
widziałem np tu: http://helkatours.hu/place/250/wegry_bal..._mlodziezy
cenę 23 zł/osobodoba. czy jest to cena tylko za pobyt, czy jak np nad Bałtykiem osobno doliczają za parkowanie samochodu i za namiot?
Odpowiedz
#7
Tu masz bezpośredni kontakt na ten kamping
http://balatontourist.hu/index.php?WG_NO...c4d1ea&lng=
jak i na inne obsługiwane przez Balatonturist.
Ten kamping nie jest położony bezpośrednio nad Balatonem
Odpowiedz
#8
Dziękuję, ale nie całkiem o to pytałem.
Nie chodzi mi konkretnie o ten kemping. To był tylko przykład. Ceny zamieszczone w necie umiem znaleźć, ale nie rozumiem struktury podawanych tam cenników. dlatego o to pytam czy ceny nie są tak sformułowane, jak w Polsce i jak wyliczyć rzeczywisty koszt noclegu. np 1300 HUF za noc (samochód +namiot?) to pełna cena za pobyt + rozbicie namiotu + zaparkowanie auta + korzystanie ze wszelkich udogodnień?
Odpowiedz
#9
Powyżej dostałeś pełny cennik i to po polsku.
W Balatonturist płacisz osobno samochód + osoby + opłata klimatyczna lub parcela + osoby + opłata klimatyczna, lub domek + opłata klimatyczna. Jeżeli bierzesz mobilne domki to dodatkowo kaucja za domek.
Cena 23zł/os z linku powyżej, dotyczy domku Junior B (z samochodem) przed i po sezonie, bez klimatycznego.
Odpowiedz
#10
chodzi Ci o zakładkę "ceny"?
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Balaton, camping- namiot Misio884 0 526 16-07-2023, 18:26
Ostatni post: Misio884
  Balaton, Plaża Mireczekooo 1 610 02-06-2023, 10:17
Ostatni post: ex-komar
  DOM-Balaton marecky 11 4,793 07-12-2019, 14:05
Ostatni post: Sztasek
  Balaton na jeden dzień Agamek12 26 14,965 18-08-2019, 7:40
Ostatni post: wojti76
  Balaton i opieka medyczna konop85 3 2,816 05-07-2019, 10:06
Ostatni post: konop85



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości