Balaton z dziećmi początek sierpnia
#1
Witajcie

W pierwszym tygodniu sierpnia wybieramy się nad Balaton pod namiot z dwuletnią córeczką, niewielkim psem i z rowerami.
Nie mamy jeszcze sprecyzowane na który kemping,bo zwykle jeździmy w ciemno mając jedynie zapisane jakieś wybrane miejsca noclegowe.

Może ktoś z Was wybiera się w tym terminie nad Balaton z dzieckiem w podobnym wieku? Byłoby raźniejUśmiech

pozdrowienia!
Odpowiedz
#2
mały edit:

termin naszego wyjazdu to 5.08 - na około 8 dni
Odpowiedz
#3
Ja jadę podobnie jak wy w ciemno z tym że 06.08 będę wracał bo synowi kończą się wakacje.
Odpowiedz
#4
Witam
U nas się pozmieniało - z 31.07 na 1.08 mamy zarezerwowany nocleg na północ od Balatonu a pierwszego chcemy na spokojnie zajechać i się rozbić na kempingu, ewentualnie poszukać miejsca jeśli się okaże że będzie obłożenie. Jeszcze nie wiemy na ile jedziemy może na tydzień może na 10 dni. Bardziej skłaniamy się ku 10 dniom.
Najprawdopodobniej zajedziemy na Napfeny, rozważamy też Pelso jako drugi wariant.

A Ty już wiesz gdzie jedziecie? Skąd w ogóle wyruszacie? Bo my z Wałbrzycha.

Pozdrowienia!
Tomek
Odpowiedz
#5
Zastanawiam się nad Zamardi camping Mirrabelka poprzez Helkatours i właśnie Napfeny
Ja jadę z Niemiec przez Czechy i Słowację,31.07 będziemy na 100% na miejscu tylko pytanie gdzie.Zaczyna mnie męczyć to szukanie ciekawego miejsca i mam już mętlik w głowie.
Pozdrawiam
Michał
Odpowiedz
#6
Zamardi nie braliśmy wcześniej pod uwagę ale wygląda całkiem ok. Napfeny ma dla nas trochę lepszą lokalizację ze względu na wycieczki rowerowe.

Nie chcemy nic rezerwować a zdecydować na miejscu. Właśnie dlatego bierzemy nocleg 31 żeby mieć cały dzień na znalezienie odpowiedniego kempingu. Poza tym jeśli prognoza pogody będzie niekorzystna to jedziemy dalej - do Rumunii nad morze, Macedonii albo bo Chorwacji.
Odpowiedz
#7
Mój syn nie przepada za zbyt długimi podróżami autem a ja znów nie lubię jeżdzić na raty,tez jadę raczej bez rezerwacji bo jak pogoda nie dopisze to będziemy w czarnej d.... W razie niewypału pogodowego skierujemy sie pewniej do Triestu lub znów odwiedzimy Wenecję czyli kierunki bliżej niż dalej domu.Chorwacja kusi bo jeszcze nie byliśmy ale to raczej nie w tym roku.
Odpowiedz
#8
O widzisz Triest! o tym nie pomyślałem. Rozważę taką opcję w razie kiepskiej prognozy. A możesz polecić jakieś kempingi w tamtych okolicach. Z tego co rzuciłem okiem to ceny chyba mocno wyższe jak na Węgrzech ale może warto?
W każdym razie pierwszą opcją nadal pozostaje Balaton.
Odpowiedz
#9
Triest albo bardziej na lewo na kawałek Słowenii położony między Chorwacją a Włochami.W Trieście nie byłem jeszcze ale na pewno będę przez tamten rejon wracał do domu.Biwakowałem pod Wenecją gdzie jest od groma kempingów a ceny są pewnie wyższe niż nad Balatonem,nie pamiętam już.Gdzieś widziałem rachunek ale nie wiem czy go nie wyrzuciłem Uśmiech
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Balaton, camping- namiot Misio884 0 523 16-07-2023, 18:26
Ostatni post: Misio884
  Balaton, Plaża Mireczekooo 1 610 02-06-2023, 10:17
Ostatni post: ex-komar
  wakacje z dziećmi 12 i 10 lat ZYCZmonia 4 1,122 08-05-2023, 11:18
Ostatni post: maj0nez
  DOM-Balaton marecky 11 4,792 07-12-2019, 14:05
Ostatni post: Sztasek
  Balaton na jeden dzień Agamek12 26 14,963 18-08-2019, 7:40
Ostatni post: wojti76



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości