Baseny w Tiszaujvaros
#11
Witam, a czy jest jakiś Camping razem połączony z basenami. I czy ten camping jeśli jest to jest godny uwagi jeśli chodzi o warunki sanitarne, miejsca zacienione itp...
Odpowiedz
#12
(03-06-2013, 12:47)rsobka napisał(a): Witam, a czy jest jakiś Camping razem połączony z basenami. I czy ten camping jeśli jest to jest godny uwagi jeśli chodzi o warunki sanitarne, miejsca zacienione itp...

camping jest 2min. od basenu poza tym mieszkając na campingu wychodzi znacznie taniej cena wejścia na basen ok 6zł za dziecko i 10zł za dorosłą osobę na dzień
Basen jeden z nowszych duży czysty,duża baza garstronomiczna.
W miasteczku większość sieciówek spożywczych wszędzie można płacić kartą visa równiez za pobyt co polecam,gdyz przelicznik jest dużo korzystniejszy....
Odpowiedz
#13
(20-06-2012, 18:30)fvg napisał(a): Niestety - jeśli opuścisz teren kąpieliska, musisz kupić nowy bilet, żeby na nie wrócić.

jeśli masz meldunek na campingu dostajesz kartę pobytową i można wchodzić i wychodzić do woli
Odpowiedz
#14
Dzięki za sprostowanie! Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#15
(03-06-2013, 12:47)rsobka napisał(a): Witam, a czy jest jakiś Camping razem połączony z basenami. I czy ten camping jeśli jest to jest godny uwagi jeśli chodzi o warunki sanitarne, miejsca zacienione itp...

Witam,
Jeżeli nie przepadacie za campingiem, to zapraszam do siebie!
Oferuję do wynajęcia mieszkanie w Tiszaujvaros, naprzeciwko basenówUśmiech.
Mówimy po polsku! Tel. 605199445.
Pozdrawiam - Mihaly
Odpowiedz
#16
Mam pytanie odnośnie noclegów w Tiszaujvaros. O ile na internecie bez problemów mozna wyłapać oferty w Hajduszoboszlo to w Tiszaujvaros pusto... Czy ma ktoś namiary takie noclegi. Z góry dziękuje.
Odpowiedz
#17
A na tym campingu można zaparkować auto obok namiotu i czy jest podłączenie do prądu? Tak żeby czajnik elektryczny włączyć?
Odpowiedz
#18
Mihaly a nie załatwisz domku dla 7 osób??







Ma ktoś namiar na kwatere ewentualnie namiar na domek bez właścicieli na piętrze Oczko

Ja mogę się podzielić namiarem na domek w Mezokovesd.
Odpowiedz
#19
Witam,
Czy jadąc w ciemno będzie problem ze znalezieniem przyzwoitej kwatery w dobrej cenie z małym ogrodem, prysznic, wc itp... dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci 4 i 7 lat.
Ewentualny namiar na meil bardzo mile widziany.
Wyjazd 24 - 29.07.
Dziekuję
Odpowiedz
#20
(17-07-2013, 12:40)HIPEK napisał(a): Witam,
Czy jadąc w ciemno będzie problem ze znalezieniem przyzwoitej kwatery w dobrej cenie z małym ogrodem, prysznic, wc itp... dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci 4 i 7 lat.
Ewentualny namiar na meil bardzo mile widziany.
Wyjazd 24 - 29.07.
Dziekuję

Nie wiem czy ktoś tu nie kasuje postów z namiarami.

Piszę tak bo :

1. Dostałem kiedyś powiadomienie o nowej odpowiedzi w wątku - wchodzę na forum nie ma nic.
2. Forum działa kilka lat a namiarów tyle co kot napłakał.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Tiszaújváros eliza1385 16 5,045 21-10-2023, 7:38
Ostatni post: -piotr-
  Baseny po drodze Rzeszów - Hajdúszoboszló Cytryna 11 1,566 21-10-2023, 5:49
Ostatni post: eplus
  Miskolc Tapolca - baseny jaskiniowe andrasz 97 214,627 02-07-2023, 21:41
Ostatni post: jolciaa171
  Nyiregyhaza baseny - informacje. Adin0 7 3,650 12-10-2022, 14:19
Ostatni post: Aattaa
  Nyiregyhaza baseny - informacje. Adin0 1 1,942 28-04-2021, 13:37
Ostatni post: maj0nez



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości