Baseny w Tiszaujvaros
#31
Witam, w tym roku (16-24.08) po raz pierwszy odwiedziłem Węgry. Pojechaliśmy na dwie rodziny (2+2)x2=8 osób, dzieci od 0,5 do 6 lat. Z uwagi na dzieci chcieliśmy cos zarezerwować wczesniej i miało to być Szosto. Niestety wolnych miejsc w odpowiedniej cenie już nie było (maj). Znajoma poleciła nam adres w Tiszaujvaros. Zadzwoniłem, dogadałem sie kaleczącym rosyjskim, w sumie bez problemu. Wynajmowaliśmy cały dom dla siebie, gospodyni na lato przenosi sie do małego domku obok. Duże, czyste pokoje - 2 pokoje dla max 4 osób i jeden pokój dla 2 osób, duża wyposażona kuchnia, stół dla 8 osób (lodówka, zamrażarka), szybkie WiFi 20Mb. Osobne WC i łazienka (wanna), pralka. Spory taras i ogród z miejscem na auta. Może bez wielkiego szału, ale na wypad 10 dniowy zupełnie wystarcza. Ceny to 3000HUF Dorosli i 2000 dzieci, do 3lat gratis. Dom leży we wschodniej częsci miasta, za basenami od strony centrum. Cisza i spokój. Tiszaujvaros, Ulica Rakoczi 8. Szukać pani Vincze Istvanne, tel. 0036 49 343 454, mail vinczemarina(at)hotmail.com. Mail do córki, która włada 4 językami ang, niem. Miejsce polecam raczej dla zorganizowanych dwóch rodzin z dziećmi, a to z uwagi na jedną kuchnię i WC. Gdy będzie ktoś obcy może być dyskomfort. Do basenów 4min samochodem lub spacer 15min. NIe byłem w Szosto, ale bardziej polecam Tiszaujvaros z dziećmi niż Miszkolc, cieplejsza woda i głębokość 90cm (Miszkolc 110cm). Za baseny można płacić kartą.
Odpowiedz
#32
Fajny opis. Dziękujemy Uśmiech

Cytat:Wiecej szczegółów lub fotki na @.

Może daj fotki tutaj jednak, więcej osób skorzysta.

Cytat:Pojechaliśmy na dwie rodziny 2+2x2=8 osób, dzieci od 0,5 do 6 lat.

2+2x2 = 6. Kolejność działań Oczko

Dzięki jeszcze raz i pozdrawiam!
Odpowiedz
#33
(18-09-2013, 12:21)Kamjon napisał(a):
Cytat:Wiecej szczegółów lub fotki na @.

Może daj fotki tutaj jednak, więcej osób skorzysta.

Postaram się coś wrzucić.

(18-09-2013, 12:21)Kamjon napisał(a):
Cytat:Pojechaliśmy na dwie rodziny 2+2x2=8 osób, dzieci od 0,5 do 6 lat.

2+2x2 = 6. Kolejność działań Oczko
...czepiasz się....


(18-09-2013, 12:21)Kamjon napisał(a): Dzięki jeszcze raz i pozdrawiam!

również pozdrawiam
Odpowiedz
#34
Aj tam czepiasz od razu. Żartuję sobie Uśmiech Czekamy na zdjęcia. Hej! Uśmiech
Odpowiedz
#35
Chciałbym ponownie zaprosić do korzystania z mojej oferty wynajęcia mieszkania, położonego na wprost kompleksu basenowego w Tiszaujvaros.
Super sprawa dla dzieci i nie tylko. Pozdrawiam wszystkich kochających Węgry!
Odpowiedz
#36
Witam.

Słyszałem wiele fajnych rzeczy o Tiszaujvaros. Chciałbym zarezerwować coś w dobrej cenie w sierpniu. Nie wiem jeszcze kiedy ale prosiłbym Was o jakieś namiary. Dwie osoby dorosłe + dwójka dzieci w wieku 9 i 3 lata. Słyszałem o prywatnych kwaterach w cenie 20-30 zł za dobę. Interesowałby mnie termin 5-7 dniowy. Proszę o informacje.
Odpowiedz
#37
Twój przedmówca oferuje noclegi wiec mozesz do niego napisać.A co do cen o ktorych słyszełs to wątpie zebys w sierpniu cos znalazł w takiej kwocie. tzn moze 30 pln tak ale 20 to napewno sie nie uda Uśmiech Ja osobiscie raz byłem Tiszaujvaros i to było w maju płacilismy wtedy po 2000 forint od osoby.
Odpowiedz
#38
Witam Przed wyjazdem na baseny w sierpniu chyba do Tiszoujwaros chciałbym sprecyzować parę informacji :
- w niektórych postach piszecie że wejście na baseny dla gości z kempingu jest bezpłatne ( tak było w 2010 )
_ w cenniku z 2013 r od kolegi z forum pisze że wejście dla gości z kempingu jest przygotowana specjalna oferta
- więc moje pytanie ,może ktoś jest teraz w Tiszoujwaros i odpowie jak faktycznie jest?????????????????????????????????????????????
- jaka jest dodatkowa opłata to w jakiej cenie ????
- dzięki za odpowiedzi
- liczę na pomoc i pozdrawiam
Odpowiedz
#39
Witam potrzebuje namiary na noclegi w prywatnych domkach w Tiszu w odległości od kąpieliska max 1 km dla 9 osób . Jeśli ktoś coś ma proszę dawać znać Oczko
Odpowiedz
#40
Witam wszystkich. Potrzebuję noclegi na przełom lipca i sierpnia dla 8 osob. Gdyby ktoś coś miał, to bardzo proszę o namiary. Pozdrawiam
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Tiszaújváros eliza1385 16 5,045 21-10-2023, 7:38
Ostatni post: -piotr-
  Baseny po drodze Rzeszów - Hajdúszoboszló Cytryna 11 1,566 21-10-2023, 5:49
Ostatni post: eplus
  Miskolc Tapolca - baseny jaskiniowe andrasz 97 214,630 02-07-2023, 21:41
Ostatni post: jolciaa171
  Nyiregyhaza baseny - informacje. Adin0 7 3,650 12-10-2022, 14:19
Ostatni post: Aattaa
  Nyiregyhaza baseny - informacje. Adin0 1 1,942 28-04-2021, 13:37
Ostatni post: maj0nez



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości