Bogács i okolice na majowy weekend
#21
to w temacie fotki:
- jaskinia w Cserepfalu:
[Obrazek: DSC_9324.JPG]

- Lillafured
[Obrazek: DSC_9794.JPG]

- wąskotorówka (jechaliśmy za darmo i nawet zarobiliśmy, bo źle wydano nam kasę i babki za nic chciały zrozumieć, że są stratne)
[Obrazek: DSC_9809.JPG]

- a tak Lila wygląda z okolicznych szlaków:
[Obrazek: DSC_9859.JPG]

- jest jeszcze ogólnodostępna jaskinia przy Repashuta - jaskinia Balla
[Obrazek: DSC_9465.JPG]
Odpowiedz
#22
Zdjęcia z kempingu przy Igloi utca (obecny Avalon), rok chyba 2005:

[Obrazek: 9b1c7d605e31a674.jpg]

[Obrazek: 65c989304995e930.jpg]
Odpowiedz
#23
Wiem ze na forum jest taki temat, ale zapytam. Gdzie w okolicach Bogacs są kantory, i czy lepiej wymienic u nas w kraju zlotowki na forinty czy juz lepiej na miejscu?
Odpowiedz
#24
(20-04-2017, 10:17)piablo75 napisał(a): Wiem ze na forum jest taki temat, ale zapytam. Gdzie w okolicach Bogacs są kantory, i czy lepiej wymienic u nas w kraju zlotowki na forinty czy juz lepiej na miejscu?

W Bogacs to kantorów raczej nie ma Uśmiech Zastanawiam się czy jest bankomat bo nie pamiętam... Bogacs to taka wiekza wieś tak naprawdę.
Odpowiedz
#25
W Bogacs chyba nie ma. Jest bankomat. Kantor na pewno znajdziesz w Mezokovesd. Ponoć są tam dwa, ale ja wymieniałem gotówkę w kantorze w Tesco. Drugiego nie szukałem...
Odpowiedz
#26
wymień u nas Uśmiech resztę zapłacisz ewentualnie kartą w większych sklepachUśmiech ja zawsze biorę trochę forintów z PL (np za nocleg) a w sklepach płace kartą.
Odpowiedz
#27
Zawsze się zastanawiam gdzie wymieniać pieniądze... U nas na północy Polski forinty są droższe, a jadąc na Węgry nie mam z reguły czasu na szukanie po kantorach dobrej ceny. Zawsze biorę trochę euro, forinty na noclegi + "lekki" zapas. W sklepach i za paliwo płacę kartą (muszę tankować na Węgrzech, ponieważ zawsze trochę podróżujemy i zwiedzamy). Niby mam w Olsztynie "zaprzyjaźniony" kantor gdzie otrzymuję trochę lepszą cenę niż w innych, ale na pewno trochę przepłacam. W zeszłym roku byłem po drodze trzy dni w Krakowie i miałem 2 grosze na 100 HUF taniej. Ceny w kantorach w Budapeszcie są atrakcyjne, ale ja siedzę w Bogacs.. Nie przeliczałem kursu złotego w kantorze w Mezokovesd. Tam wymieniałem euro, jeśli zabrakło mi forintów. Może ktoś podpowie, czy bardziej opłaca się jednak wziąć mniej forintów i wymieniać złotówki na forinty na miejscu, ale na "prowincji".......
Odpowiedz
#28
(22-04-2017, 20:48)schibcia napisał(a): ale ja siedzę w Bogacs..

Mam to rozumieć iż kolega aktualnie jest na Węgrzech? Jeżeli tak to jaką trasą tam dojechał. Ja będę wyjeżdżał za tydzień ze Śląska.
Odpowiedz
#29
Nie! Jeszcze niestety mnie tam nie ma!
Dopiero w wakacje. Chodziło mi o to, że jak jestem na Węgrzech to stacjonuję w Bogacs.. Uśmiech
Odpowiedz
#30
Ale jakoś tam trzeba dojechać. Która trasę kolega poleca?
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Przepisy drogowe na Węgrzech fvg 132 152,311 15-08-2023, 13:44
Ostatni post: Waldek
  Oszustwo na Węgrzech - potrzebuję porady. badboyrts 1 606 07-08-2023, 21:28
Ostatni post: Waldek
  Wysyłka na adres na Węgrzech Jawa125 17 902 11-07-2023, 15:37
Ostatni post: eplus
  Ceny energii elektrycznej na Węgrzech Slavekk 11 1,573 11-10-2022, 12:54
Ostatni post: Slavekk
  Koszt LPG na Węgrzech kurek 49 64,799 06-07-2022, 13:58
Ostatni post: blackberry



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości