Brak winiety na videocontrol
#21
Szczególnie że wystarczy powiedzieć 'ematrica' i wiadomo o co chodziOczko. Ważne by dobrze podać nr rejestracji bo na tym to się opiera.
Odpowiedz
#22
Witam Wszystkich.
Wybaczcie że się podłącze pod temat ale zależy mi na szybkiej pomocy bo jak się okazało ma problem tego typu że kupiłem winietki (10 dnowe) na Słowację i Węgry w Polsce na stacji benzynowej przy granicy i wczoraj zauważyłem że mam źle wpisany numer rejestracyjny na potwierdzeniu jest 62944 a powinno być 62994 .Co mogę w takim przypadku zrobić aby uniknąć kary.Jutro z rana wracam do kraju.
Czy w ogóle kary da się uniknąć.Co o tym sądzicie. ??
Odpowiedz
#23
(09-08-2015, 9:53)tomi37 napisał(a): Witam Wszystkich.
Wybaczcie że się podłącze pod temat ale zależy mi na szybkiej pomocy bo jak się okazało ma problem tego typu że kupiłem winietki (10 dnowe) na Słowację i Węgry w Polsce na stacji benzynowej przy granicy i wczoraj zauważyłem że mam źle wpisany numer rejestracyjny na potwierdzeniu jest 62944 a powinno być 62994 .Co mogę w takim przypadku zrobić aby uniknąć kary.Jutro z rana wracam do kraju.
Czy w ogóle kary da się uniknąć.Co o tym sądzicie. ??

Gdzie kupowałeś te winietki?
Odpowiedz
#24
(09-08-2015, 11:19)Sztasek napisał(a): Gdzie kupowałeś te winietki?

Cytat:kupiłem winietki (10 dnowe) na Słowację i Węgry w Polsce na stacji benzynowej
Zdziwiony
Odpowiedz
#25
Sorki mam nieco utrudniony dostęp do internetu.
Winiety kupowałem na stacji benzynowej Shell w Żywcu.Było tłoczno a my mieliśmy opóźnienie i nie sprawdziłem.Moja wina.
Odpowiedz
#26
(09-08-2015, 12:04)tomi37 napisał(a): Sorki mam nieco utrudniony dostęp do internetu.
Winiety kupowałem na stacji benzynowej Shell w Żywcu.Było tłoczno a my mieliśmy opóźnienie i nie sprawdziłem.Moja wina.

Wracając, jedź do Żywca na tą stację Shell i reklamuj. Masz prawo do weryfikacji danych.
PS. Pierwszy raz czytam, że węgierską winietkę można kupić na stacji benzynowej w Polsce.
Odpowiedz
#27
No trochę zawaliłes nie sprawdzając poprawności swoich nr.rejestracyjnych,tez jestem zaskoczony ze u nas na stacji benzynowej można kupić wegerską winetke a tak z ciekawości ile kosztowała
Odpowiedz
#28
Sam byłem zaskoczony bo wchodząc na stację byłem nastawiony na winietę Słowacką a tu pracownica spytała:Czeską,węgierską,słowacką ? A że wybieraliśmy się do Chorwacji z przyjemnością wziołem słowacką i węgierską.Kupując pracownik od razu mi oznajmił że nie może nic zrobić gdy już wydrukuje winietkę także na stacji nic zapewne nie załatwię.
Kosztowała ok 40 zł Słowacja i 75 Węgry plus jakaś opłata ok.12 zł .
Dokładnie napisze wieczorem bo jestem akurat w trasie.
Odpowiedz
#29
(09-08-2015, 12:22)Sztasek napisał(a): Wracając, jedź do Żywca na tą stację Shell i reklamuj ...

Będzie ciężko IMO Smutek
Odpowiedz
#30
Jeśli pracownik stacji wstukał w Internet na podstawie dowodu rejestracyjnego błędne dane, wydrukował winietę i dał z błędem Tomiemu, to wtedy "nikt nic nie mógł już zrobić". Jedynie Tomi mógł za to nie zapłacić. Minutę po fakcie czy tydzień niczego nie zmienia, a papier jest dowodem błędu pośrednika. Ale oczywiście nie zapłacić łatwo, a odzyskać zapłacone - dużo trudniej ("Po odejściu od kasy r.n.u.s.").. Ktoś bierze 12zł - to chyba właśnie za to, że starannie i prawidłowo wpisze dane w odpowiednie rubryki, więc ponosi moralną odpowiedzialność.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Brak winiety LukaszP 2 517 19-12-2023, 16:16
Ostatni post: KlaudiaOpach
  Przepisy drogowe na Węgrzech fvg 132 152,295 15-08-2023, 13:44
Ostatni post: Waldek
  Oszustwo na Węgrzech - potrzebuję porady. badboyrts 1 605 07-08-2023, 21:28
Ostatni post: Waldek
  Wysyłka na adres na Węgrzech Jawa125 17 902 11-07-2023, 15:37
Ostatni post: eplus
  Ceny energii elektrycznej na Węgrzech Slavekk 11 1,568 11-10-2022, 12:54
Ostatni post: Slavekk



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości