Bułgaria
#11
(13-09-2016, 23:38)oldman58 napisał(a): ....Tylko na mniej uczęszczanych drogach ( w pobliżu granicy rumuńsko-bułgarskiej ) można spotkać zaprzęgi z osiołkiem ...

Ja w 2011 widziałem jeszcze osły nawet na autostradach. WinoWinoSzeroki uśmiech
Transfogaraską na pewno zamykają na zimę, a może na noc też zwijają asfalt Zdziwiony
Odpowiedz
#12
tkoko - nie rozumiem tego żartu..Zmieszany. no może z tą nocą, bo nikt bez istotnej przyczyny nie wybiera się tam nocą. Ale ten samochód w kolejce linowej!? To przekracza pojęcie absurdu albo ja już jestem za stary Zdziwiony
Odpowiedz
#13
(14-09-2016, 20:21)tkoko napisał(a): Czyżby Rumuni znieśli zakaz przejazdu nocą tej trasy Szeroki uśmiech . A tak na marginesie chciałbym mieć możliwość wyjazdu na szczyt tą kolejką ale przystosowaną do transportu samochodów JęzykSzeroki uśmiech

to bylo 20 min przed zamknieciem tunelu (o 20.40) - a zakaz jest od 21 Uśmiech [nie zniesli go]

a i TF jest zamknieta na zime dosc dlugo: w tym roku tunel byl otwarty od 1.07, zamykaja wrzesien/pazdziernik [zalezy od pogody]
Odpowiedz
#14
9 miesięcy zimy a potem lato i lato i lato bez końca. Spadek po komunie. Oczko
Odpowiedz
#15
Zastanawiam się ostatnio nad zestawem plaża + błotne SPA. Czy w Bułgarii doświadczyliście czegoś takiego? znacie/polecacie/odradzacie?

Póki co wyszukałem plaże przy jez. Pomorie (Поморийско) [np taki link] oraz jez. Tuzlata (Тузлата) [np taki link]
Odpowiedz
#16
Bułgarię.
Odpowiedz
#17
Złote Piaski tylko są typowo turystyczne.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości