Budapeszt. Parking Westend center
#1
Czy parking przy Westend City centrum jest platny? Ile?

Czy w garazach podziemnych parkomaty przyjmują euro?
Jaką walutą można płacić na parkingu Lipót Garázs? Jest automat czy obsługa?
Odpowiedz
#2
(10-02-2017, 13:08)david8213 napisał(a): Czy parking przy Westend City centrum jest platny? Ile?

Czy w garazach podziemnych parkomaty przyjmują euro?
Jaką walutą można płacić na parkingu Lipót Garázs? Jest automat czy obsługa?

MASZ TUTAJ
Odpowiedz
#3
Nie znam węgierskiego Uśmiech
5zł za godzinę prakowania.
...a od 7 do 10 z rana gratis ?

Mozna placic w euro?
Mozna parkowac np dwie doby?
Będę niedaleko mial nocleg, szukam parkingu
Odpowiedz
#4
(11-02-2017, 12:00)david8213 napisał(a): Nie znam węgierskiego Uśmiech

Mozna placic w euro?

Tłumacz google przetłumaczy na polski, da się to zrozumieć, włącz opcję tłumacza stron.

Od 7.oo do 10.oo parkowanie gratis, to wiesz.
Opłatę za garażowanie robisz w automacie, a ten przyjmował forinty - chyba że od tego czasu zamontowano automat przyjmujący euro.

NIe wiem, czy można parkować w garażach w godzinach nocnych, czy jest obowiązek zabrania auta.
Jest na zewnątrz parking czynny non-stop i tutaj możesz parkować ile chcesz - oczywiście za opłatą.
Piszesz o noclegach`w pobliżu, a czy "noclegownia" nie dysponuje parkingiem?
Odpowiedz
#5
Niestety apatament w pobliżu nie dysponuje parkingiem. Więc szukam czegoś w pobliżu. (od czwartku po południu do soboty rana)

Szukam w tym rejonie [kliknij]
Odpowiedz
#6
(11-02-2017, 20:38)david8213 napisał(a): Niestety apatament w pobliżu nie dysponuje parkingiem. Więc szukam czegoś w pobliżu. (od czwartku po południu do soboty rana)

Szukam w tym rejonie [kliknij]

W tej okolicy tylko w nocy można parkowac gratis na ulicy i wolnych parkingach, tj. wieczorem od 20.oo do 08.oo rano. W dzień, w godzinach 8.oo-20.oo parkowanie jest wszędzie płatne. To 2.strefa parkowania, czyli 440 Ft/godz.
Westend-City leży w 3.strefie, więc tutaj za parkowanie należy zapłacić 350 Ft/godz.
Odpowiedz
#7
Jak to jest z parkomatami w Budapeszcie ... przyjmują banknoty? wrzucając kasę odejmie mi nocny postój i naliczy następny dzień od 8.00 .... ?

Znalazłem parking [kliknij] Czy tu mozna parkować na dobę ?
Odpowiedz
#8
(11-02-2017, 21:56)david8213 napisał(a): Jak to jest z parkomatami w Budapeszcie ... przyjmują banknoty? wrzucając kasę odejmie mi nocny postój i naliczy następny dzień od 8.00 .... ?

Znalazłem parking [kliknij] Czy tu mozna parkować na dobę ?

Ten parking jest płatny w dni powszednie i tylko w godz.: 8.oo-20.oo , bilet kupujesz w parkomacie i możesz max.3 godziny parkować, po tym czasie trzeba autem wyjechać i ponownie zaparkować w innym miejscu ... nie ma zakazu parkowania nocą.
Na tym parkingu jest też postój taxi, jest on oznakowany.
Na większości parkingów jest monitoring, czyli jest podgląd na twój zaparkowany pojazd. Jeśli na tym samym miejscu będziesz parkować dłużej niż 3 godziny, możesz dostać mandat za przekroczenie limitu parkowania...
Odpowiedz
#9
Czyli w dzień max 3 godziny a w nocy mogę parkować od 20 - 8
I to jest na wszystkich takich parkingach ?
Odpowiedz
#10
Przy wjeździe na parking powinna być informacja odnośnie zasad parkowania.
Parkingi strzeżone płatne są i w nocy.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Parking Tokaj/okolice kilka dni idzikus 3 1,678 10-09-2019, 7:49
Ostatni post: maj0nez
  Budapeszt - długoterminowy wynajem / kupno mieszkania EviX 2 2,576 17-08-2018, 18:00
Ostatni post: EviX
  Wynajęcie mieszkania Budapeszt/okolice Marmur 2 3,998 14-03-2017, 21:25
Ostatni post: Marmur
  Sylwester Budapeszt 2016/17 figo82 4 3,091 12-01-2017, 11:18
Ostatni post: eplus
  Święta Bożego Narodzenia Budapeszt Puklorz 4 4,914 20-11-2016, 21:16
Ostatni post: Sztasek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości