Camping w Hajduszoboszlo
#21
witam!!wyjezdzam do hajduszoboszlo z kempingiem z nowego targu 12lipca w nocy jak ktoś chce dołączyć to zapraszam!!mój mail dziabes@gmail.com!!
Odpowiedz
#22
Witam.
Wybieramy się z chłopakiem na Węgry do hajdu,. na przełomie sierpnia/ września, na chwilę obecną planujemy wyjazd na 5 dni, jesli ktoś byłby zainteresowany z okolic Rzeszowa (Bądź też gdzieś po drodze) to zapraszamy do kontaktu na pocztę: wegry.rzeszow@wp.pl
Odpowiedz
#23
Posiada ktos jakis fajny adres do domku z duzym ogrodem i na ok. 20miejsc ?
jezeli tak prosilbym o podanie adresu (tearz na google moge zobaczyc wszystko Szeroki uśmiech)



pozdrawiam
Odpowiedz
#24
Witaj, na 20 osób w jednym domku to w pełnym sezonie blisko basenów jest problem. Natmiast jeśli nie jest problemem odległość noclegu od basenów to znajdziesz coś na obrzeżach Hajduszoboszlo.
Odpowiedz
#25
wyjezdzam 14 sierpnia z kempingiem z nowego targu do hajduszo,jak ktoś chce się dołączyć to zapraszam!!!dziabes@op.pl

przepraszam 14sierpnia!!!
Odpowiedz
#26
Witam mam pytanie odnośnie campingu terminal campingu w hajduszoboszlo czy tam płaci się za namiot czy za ilość osób które będą w nim spały czy można rozłożyć pawilon ogrodowy czy trzeba dopłacać za pawilon
. Jeszcze jedno jak jest z pogodą na przełomie sierpnia.
Odpowiedz
#27
Drogi rafus22, polecam wczytanie się w ten wątek od początku, znajdziesz odpowiedzi łącznie z cennikiem Uśmiech
Co do pogody - w sierpniu potrafi być naprawdę upalnie. Przełom sierpnia to może być lipca i sierpnia lub sierpnia i września - tak czy siak można się spodziewać gorąca.
Odpowiedz
#28
Niestety nie za bardzo wiem jak odczytać ten cennik czy place za namiot czy za osoby ?? chciałbym wiedzieć ile zapłacę za 2 dorosłych i 3 dzieci na campingu plus wejście na baseny?
Odpowiedz
#29
(26-07-2013, 21:39)rafus22 napisał(a): Niestety nie za bardzo wiem jak odczytać ten cennik czy place za namiot czy za osoby ??

No jak to możesz nie rozumieć cennika pisze wyraznie ze za namiot płacisz za osobę http://pl.hungarospa.hu/hungarospa-ceny/thermal-camping
Odpowiedz
#30
czyli place za namiot 4,5euro za noc plus 8,8e od osoby tak mam to rozumieć?
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Hajdúszoboszló fvg 822 742,705 23-03-2024, 22:27
Ostatni post: Sztasek
  Baseny po drodze Rzeszów - Hajdúszoboszló Cytryna 11 1,566 21-10-2023, 5:49
Ostatni post: eplus
  Camping Kisvarda pati92 31 10,086 05-07-2023, 21:18
Ostatni post: Pompa@
  Gdzie z dzieckim do lekarza w Hajduszoboszlo? Tomeq 11 4,302 13-02-2022, 9:49
Ostatni post: Tomeq
  Hajduszoboszlo kowcio 22 10,645 29-04-2021, 11:42
Ostatni post: Sztasek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości