Camping w Hajduszoboszlo
Widzisz Wojti, zapomniałem o najważniejszym czyli o trasie Uśmiech

Wawa - Rzeszów - Tylawa - Dukla (chyba przejście graniczne) - bezpłatne drogi.

Myślałem nad Soliną - okolice. Najlepiej po polskiej stronie. Może być camping pod namiot, żadnych wielkich wymagań.
Odpowiedz
Jeśli byś chciał pod namiot nad Jeziorem Solińskim to proponuję cypel-polanczyk.pl ale to nie będzie na trasie do przjśćia granicznego w Barwinku a jeśli byś chciał blisko trasy to jest kemping w Tylawie kilkaset metrów od głównej drogi trzeba skręcić w lewo na Cisną http://www.beskid-niski.pl/index.php?pos...egi&ID=283 Jest też fajny kemping na Słowacji nad jeziorem Domasza domasakemp.sk około 60 km od przejścia granicznego który byś miał na swojej trasie oczywiście jesli pojedziesz na Hajduszoboszlo trasą Barwinek-Vranov n/Toplu- Trebisov-Slovenské Nové Mesto-Sátoraljaújhely-Tokaj-Nyiregyhaza-Debreczyn dodam że na tej trasie nie będziesz musiał kupować winietek zarówno na Sowacji jak i na Węgrzech
Odpowiedz
Dzięki za pomoc, tak będę leciał tą trasą , właśnie zależy mi na bezpłatnych drogach. I przez Ciebie zdecyduje się jednak na słowacki camping Uśmiech Wygląda świetnie i będzie można pewnie wędką się trochę pobawić. Dzięki Wojti.
Odpowiedz
Ja od kilku lat zatrzymuję się na popas na kempingu Krym nad Jez. Domaša https://goo.gl/maps/zLpq9bsC7tJ2. Nie wędkuję ale widziałem jak inni robią to skutecznie. Ceny też nie odstraszają. Za osobę 1 €, samochód 2 €. Piwo 1 €.
[Obrazek: fcuzyt.jpg]
Odpowiedz
(19-06-2017, 17:47)Marek1953 napisał(a): Ja od kilku lat zatrzymuję się na popas na kempingu Krym nad Jez. Domaša https://goo.gl/maps/zLpq9bsC7tJ2. Nie wędkuję ale widziałem jak inni robią to skutecznie. Ceny też nie odstraszają. Za osobę 1 €, samochód 2 €. Piwo 1 €.
[Obrazek: fcuzyt.jpg]

Na zdjeciu cennika jest poplatek za jedna noc. Czy to znaczy ze niezaleznie od konfiguracji płaci sie 10 Euro za jedną noc , czy może płaci sie dodatkowo 10 Euro w przypadku pobytu jednodniowego ?
Odpowiedz
Witam,
Pierwszy raz będę na Węgrzech. 15 lipca będziemy wracać z Rumunii i chciałbym zatrzymać się na 2-3 dni w Thermal Campingu, coby dzieciaki poszalały na basenach. Moje pytanie jest, jakie są szanse, że w tym terminie uda się nam dostać miejsce pod namiot na tym kempingu?
z góry dzięki za odpowiedziUśmiech
Odpowiedz
Myślę że nie będzie problemu to bardzo duży camping ale jeśli by tak się zdarzyło to jest jeszcze drugi Hajdu camping
Odpowiedz
Dzięki za info. No właśnie zależałoby mi na Thermal, bo słyszałem, że ma lepsze warunki sanitarne, no i wygodniej z dzieciakami jest być obok basenów, żeby móc wchodzić i wychodzić w dowolnym momencie.
Odpowiedz
Thermal oczywiście jest wygodniejszy bo bezpośrednio przy basenach toalety czyste często sprzątane. Jedź śmiało napewno będzie miejsce na twój namiot
Odpowiedz
(28-06-2017, 15:06)bombay napisał(a): Na zdjeciu cennika jest poplatek za jedna noc. Czy to znaczy ze niezaleznie od konfiguracji płaci sie 10 Euro za jedną noc , czy może płaci sie dodatkowo 10 Euro w przypadku pobytu jednodniowego ?
Nie wiem co to oznacza, ostatnio nocowaliśmy tam za 5€, 3 osoby dorosłe, dziecko i samochód. Ceny nie zmieniły się od 3 lat.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Hajdúszoboszló fvg 822 742,638 23-03-2024, 22:27
Ostatni post: Sztasek
  Baseny po drodze Rzeszów - Hajdúszoboszló Cytryna 11 1,566 21-10-2023, 5:49
Ostatni post: eplus
  Camping Kisvarda pati92 31 10,084 05-07-2023, 21:18
Ostatni post: Pompa@
  Gdzie z dzieckim do lekarza w Hajduszoboszlo? Tomeq 11 4,299 13-02-2022, 9:49
Ostatni post: Tomeq
  Hajduszoboszlo kowcio 22 10,643 29-04-2021, 11:42
Ostatni post: Sztasek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości