Chorwacja
#11
Chciałem w uproszczeniu napisać, że do Chorwacji już od paru lat można wjechać na polski dowód osobisty lub inny dowód tożsamości obowiązujący w UE - ten ruch miał na celu ułatwienie wjazdu głównie zachodnim, a także naszym turystom. Z pewnością takie podkręcenie popytu przełożyło się na wzrost cen usług turystycznych.

Cytat:A teraz parę zdjęć z Campingu w Zatonie.

Aattaa - czemu takie pustki? Też poza sezonem?
Odpowiedz
#12
To był pobyt w czerwcu. Zdjęcia wybrane specjalnie, żeby było widać otoczenie, a nie ludzi. Basen był czynny chyba do 20.00, a fotki były robione po zamknięciu.
Odpowiedz
#13
A ja myślałem, że na tych porannych przechadzkach. Uśmiech Też czasem robię zdjęcia "infrastruktury" o dziwnej porze. Oczko
Odpowiedz
#14
(20-10-2013, 7:46)eplus napisał(a): ...na tych porannych przechadzkach. Uśmiech Też czasem robię zdjęcia...o dziwnej porze. Oczko
[Obrazek: vpjkh5.jpg]
Odpowiedz
#15
Kawał na wernisażu:
- Ten pejzaż przedstawia wschód - czy zachód słońca?
- Na pewno zachód. Znam autora - nigdy nie wstaje z łóżka przed południem.
Oczko
Odpowiedz
#16
(02-11-2013, 18:10)eplus napisał(a): Kawał na wernisażu:
- Ten pejzaż przedstawia wschód - czy zachód słońca?
- Na pewno zachód. Znam autora - nigdy nie wstaje z łóżka przed południem.
Oczko
Fotka zawiera EXIF... znajsziesz wszystkie dane oprócz GPS ... Oczko to wschód słońca nad Adriatykiem
Odpowiedz
#17
Wkleję parę fotek z Buzet.
Miasto położone na Istrii. Oprócz fajnych widoków słynie z trufli. Ma ciekawą historię, założone przez Rzymian przeszło w ręce Wenecjan, potem byli Habsburgowie, Włosi, Jugosławia i teraz Chorwacja.

[Obrazek: LAoGuH6.jpg]
[Obrazek: REoDfHk.jpg]
[Obrazek: 4pJR9fr.jpg]
[Obrazek: UyYKhwv.jpg]
[Obrazek: ke6NcUB.jpg]
[Obrazek: oLkaDVP.jpg]
[Obrazek: wIY16at.jpg]
[Obrazek: 9pCmw03.jpg]

Mam nadzieję, że trochę słoneczka w tak dżdżysty dzień poprawi komuś humor.
Odpowiedz
#18
a mam takie pytanie, orientuje się ktoś, które biuro podróży posiada w swojej ofercie najlepsze oferty wyjazdów do Chorwacji?
Odpowiedz
#19
Aktualne ceny benzyny i ropy w Chorwacji > ZNAJDZIESZ NA TEJ STRONIE
Odpowiedz
#20
Czy ktoś z Forumowiczów wybiera się w tym roku ? Uśmiech
My wreszcie postanowiliśmy zmienić coś.. zrobić "wakacje" od Węgier i pojechać gdzie indziej - chociaż gdzieś jednak trochę żal bo człowiek się przyzwyczaja do tego, że co roku do Hajduszoboszlo jedzie - bodajże 11 razy Szeroki uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości