Co przywozicie z Węgier?
(18-04-2017, 12:31)hanek napisał(a): Ja w zasadzie wszystko co piszecie + rewelacyjne pestki dyni. Panowie 45 + polecam ...wiadomo ! Uśmiech
Ale co wiadomo?
Ja wprawdzie w tym roku obchodzę osiemnastkę (ale n-ty raz Oczko) więc pytam profilaktycznie Szeroki uśmiech
Gugiel mówi ze "łagodzi objawy tzw. napięcia przedmiesiączkowego".
O to chodziło?
Odpowiedz
[Obrazek: d37a6e5da208f02d.jpg]

Mam FUSTOLT ! Legendarną wędzoną paprykę. Nie było w Tesco, nie było w COOPie, znalazłem w Bibor Diszkont - taki sklepik samoobsługowy w centrum Sarospataku, naprzeciw policji i magistratu.
Zdjęcie dziwne, bo zrobione skanerem - nie było aparatu pod ręką. Szeroki uśmiech

W tym samym sklepiku kupiłem parę tubek cyjanopanu (super glue) - 3-gramowa tubka wychodzi po 55 groszy, bardzo praktyczna pamiątka.
O winie tym razem nie będę pisał, wziąłem dwie paczuszki Turo Rudi. To znaczy serowy Rudolf?
Odpowiedz
(19-06-2017, 18:16)eplus napisał(a): [Obrazek: d37a6e5da208f02d.jpg]
Mam FUSTOLT ! Legendarną wędzoną paprykę. Nie było w Tesco, nie było w COOPie, znalazłem w Bibor Diszkont - taki sklepik samoobsługowy w centrum Sarospataku, naprzeciw policji i magistratu.

Widzieliscie te papryke w okolicy Egeru? Po rozeznaniu daje sie wnioskowac, ze dostepna jest w starych typu GSowskich sklepikach, w tym podobno w jednym w Verkelep kolo Egerszalok
Odpowiedz
Znalazlem w bardziej uposazonym COOPie na obrzerzach Egeru
Odpowiedz
Witam,
mam pytanie w drugą stronę, w tym roku jadę po raz drugi do te samej kwatery co dwa lata temu, co byście przywieźli (poza wódką) w podarunku gospodarzą z Węgier ? (sympatyczne małżeństwo 60-70 lat)
Odpowiedz
My wozimy słodkości np z Wedla - czekoladki, swojską wędlinę (szynka, kiełbasa). Będą zachwyceni też naszą zwyczajną kiełbasą z grilla. Oni takiej nie mają. Ale niech będzie to jakaś faktycznie dobra, a nie sam tłuszcz Oczko Ostatnio zajadali się naszymi ogórkami kiszonymi, ale nie sklepowymi oczywiście. Na razie tyle, co przychodzi mi do głowy.
Odpowiedz
Mam pytanie... Może ktoś wie gdzie można zakupić całą gamę rodzajów Traubisody? W tesco znalazłem tylko 2 rodzaje, kiedyś były 4. Nie mogę nigdzie znaleźć traubisody czerwonej. Jeśli ktoś podpowie w jakich sklepach można ją odszukać będę bardzo wdzięczny.. Język
Wyjeżdżamy już w sobotę (jak to szybko zleciało.. Zmieszany ) i w piątek będą "ostateczne" zakupy..
Odpowiedz
Wie ktoś gdzie dostanę w Polsce Eros Pista i czy w ogóle poza pojedynczymi sklepami madziarystycznymi da się ją dostać? W wielu sklepach widzę różne węgierskie pasty, ale tej nigdy, a to moja ulubiona - idealna do kiełbachy z grilla. A niestety nie jeżdżę na Węgry tak często jakbym chciał ani z tak pojemnym plecakiem, by przywieźć sobie cały zapas.
Odpowiedz
(02-08-2017, 19:38)Kardasz napisał(a): Wie ktoś gdzie dostanę w Polsce Eros Pista i czy w ogóle poza pojedynczymi sklepami madziarystycznymi da się ją dostać?

Poszukaj tutaj: http://www.hungaricum.pl/pl/c/Pasty-i-przeciery/112
Odpowiedz
http://allegro.pl/eros-pista-univer-200g...45351.html
Ostatnie 500 słoików!
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mandat z Węgier - brak numeru konta camel7771 5 2,128 06-12-2021, 10:50
Ostatni post: ex-komar
  Rejestracja motocykla z Węgier JanosikETZ 6 11,372 28-04-2019, 19:57
Ostatni post: JanosikETZ
  Wypadek na terenie Węgier agatob80 1 1,622 04-01-2019, 9:07
Ostatni post: Sztasek
  Mandat z Węgier Smialek 27 49,397 10-09-2017, 19:48
Ostatni post: tuti
  Pieniądze z Węgier do Polski kolina 4 4,491 29-12-2015, 14:39
Ostatni post: kolina



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości