Demjen - mój faworyt
(23-08-2017, 10:49)Sztasek napisał(a):
(06-07-2017, 9:00)oldman58 napisał(a): Stosunkowo niedaleko w Egerszalok znana i polecana knajpa

(23-08-2017, 10:06)Bawa napisał(a): Czy mogę prosić o więcej informacji na temat tej knajpy ...

To pensjonat > Piroska Étterem és Vendégház, Egerszalók, Ady Endre u. 42.
Odpowiedz
OK dziękuję Uśmiech
Odpowiedz
Bardzo przyjemna knajpa. Jak dobrze pamiętam to z polskim menu..Ceny przystępne a jakość jedzenia wyśmienita. Przy okazji można tam kupić winko..Obsługa świetna , co tu dużo pisać...polecam..
Odpowiedz
Chciałbym się podzielić opinią na temat Cascade Furdo - NIBY jaskinie.
Odwiedziliśmy już sporo węgierskich term, ale jeszcze nigdy nie byliśmy tak zniesmaczeni. Zacznę od Naj :-)
najdroższe termy jakie do tej pory trafiliśmy u ulubionych Madziarów.
najgłośniejsze
najbardziej "źle pachnące" i to nie wodą mineralną :-(
najgłupszy pomysł!! Strefa ciszy połączona ze strefą dla dzieci plus telewizory na ścianach!!!
najmniej wieszaków ze wszystkich basenów gdzie byliśmy


I przede wszystkim to nie ma nic wspólnego z jaskiniami. Te w Miszkolcu Tapolcy są przy tych tutaj mistrzostwem, pomimo iż mniejsze. W Cascade chyba zrobiono tunele za wysokie? Za szerokie i hałas jest niemożliwy do wytrzymania. trzeba też dodać, że woda jest delikatnie mówiąc niemineralna. I raczej ciut za chłodna na dłuższe przebywanie.

Ale tuż obok dla równowagi, miłe stare termy, bez jazgotu, hałasu z mineralną wodą termalną w przyzwoitych cenach
Odpowiedz
(17-01-2018, 17:54)slołmen napisał(a): najdroższe termy jakie do tej pory trafiliśmy u ulubionych Madziarów.

Kolega ma rację, cena wyższa niż termy w Budapeszcie - Gellert czy Szechenyi - myślałem iż tylko w stolicy ceny będą wysokie.Dodgy

Także zdecydowanie nie polecam. Byłem tam już po sezonie, wrzesień ale i tak było zbyt gwarno. Aqua park bardzo ściśniony , wszystko na jednej :kupie " Zdecydowanie lepsze są termy tuż obok, no i cenowy prawie 3 razy taniej Szeroki uśmiech
Odpowiedz
Dzisiaj byliśmy na targach turystycznych. Swoje stoisko miały też Węgry. W jednym z otrzymanych folderów wyczytałem cytuję : "Demjen jest jedyną miejscowością na Węgrzech, która posiada termalne kąpieliska na obu końcach miejscowości"
Byliśmy w Demjen i niestety nie widzieliśmy tego drugiego. Czy ktoś coś wie na ten temat?
Pozdrawiam wszystkich węgromaniaków. Pani czesieko
Odpowiedz
Rzeczywiście tak jest. Jedno z nich to kąpielisko jaskiniowe od strony Szaliki, a drugie jest pod opieką miejscowego producenta win. Można znaleźć nawet na mapach Google. Pozdrawiam z mroźnego Egeru.
Odpowiedz
Stronka - demjentermalto.hu
Odpowiedz
W moim poście powyżej smartfonowa "podpowiadaczka" - ta co wie lepiej - przerobiła Egerszalok na Szaliki Smutek.
Odpowiedz
(25-02-2018, 21:27)Aattaa napisał(a): Stronka - demjentermalto.hu

Dziękuję. Nie mogę się doczytać czy są tam ciepłe wody termalne?
Pozdrawiam wszystkich węgromaniaków. Pani czesieko
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nocleg w okol. Eger, Demjen, Egerszalok akimer 48 45,232 08-08-2017, 14:17
Ostatni post: jolanta631
  Eger, Demjen, czy Miskolc? jaceks 4 8,893 04-10-2013, 10:31
Ostatni post: Timo



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości