Droga przez Rumunię
#11
Jadąc do Ruminii i jeśli jest w planie nocleg`na Ukrainie, to nocować`najlepiej w Czerniowcach. To przepiękne miasto i jednocześnie stolica północnej Bukowiny. Czerniowce to "mały Wiedeń" i przepiękne miasto, zawłaszcza na wiosnę i początku lata. Kilka lat temu spędziliśmy tam ostatnie dni roku... i 2-razy witaliśmy Nowy Rok. Uśmiech
Noclegi`w hotelu Koral w Czerniowcach, polecam... spaliśmy 3 razy, w tym roku też w planie.
PS. Jakieś 8-9 lat temu spaliśmy w hotelu Turist, obecnie nie znam jego kondycji.
Odpowiedz
#12
(07-02-2016, 16:08)HelenaWilla napisał(a): Lubię to miejsce naprawdę

... o które miejsce chodzi ...
Odpowiedz
#13
(23-01-2016, 16:21)Simon napisał(a): 1. droga Iacobeni - Borsa bardzo warto zobaczyć, najlepsze widoki są przy przełęczy Prislop (1416 m.n.p.m)

i na mapie i z internetu wynika, że droga jest w bardzo kiepskim stanie. Jak to wygląda naprawdę? Bo na zdjęciach na google maps nie tak źle...
Odpowiedz
#14
(09-02-2016, 15:09)Pudelek napisał(a):
(23-01-2016, 16:21)Simon napisał(a): 1. droga Iacobeni - Borsa bardzo warto zobaczyć, najlepsze widoki są przy przełęczy Prislop (1416 m.n.p.m)

i na mapie i z internetu wynika, że droga jest w bardzo kiepskim stanie. Jak to wygląda naprawdę? Bo na zdjęciach na google maps nie tak źle...
Ta droga to jest dla mnie zagadka.
Jechałem tam 09.2014 w kierunku na Syhot Marmaroski i była tragiczna - jazda 20kmh i kluczenie wśród głębokich dziur.
Ale, z drugiej strony, mijałem ekipę łatającą te dziury i w dolnej części faktycznie dziury były załatane, tylko w górę tragedia.
Od tego czasu stan drogi pokazywany na tej stronie
http://forum.peundemerg.ro/index.php?topic=199.0
się nie zmienił.
Czyżby nie dokończyli łatania?
Hmmm...
A może po prostu zaklasyfikowali ją jako złą bo to łatanie to nie remont?
W końcu odcinek Cimpulung-Iacobeni ma ten sam kolor a wspominam go jako o 2 klasy lepszy choć też kiepski, ale bez tych dziur-pułapek.

Przetestuj i opisz Oczko
Odpowiedz
#15
też widziałem tą mapę. Ale czytałem opisy ludzi jeżdżących tą trasą i nie wspominali, aby było tam źle lub tragicznie. Na google maps street map pokazuje, że nie jest pierwszej świeżości, ale jakiś ogromnych dziur nie ma.

Gdybym jechał tą trasą to w dniu, kiedy mam przebyć sporo kilometrów, więc wolałbym nie testować dziur Oczko
Odpowiedz
#16
jak jechalismy 21.04.2015, to jakichs strasznych dziur nie bylo... pisalem o tym tutaj: http://zamiedzaidalej.blogspot.com/2015/...-dnia.html
Odpowiedz
#17
(10-02-2016, 20:47)Simon napisał(a): jak jechalismy 21.04.2015, to jakichs strasznych dziur nie bylo... pisalem o tym tutaj: http://zamiedzaidalej.blogspot.com/2015/...-dnia.html
yhy...Oczko
"Wspinamy się autem coraz wyżej, droga jest dziurawa i wąska"
Odpowiedz
#18
dziurawa i wąska to brzmi lepiej niż "fatalny stan, dziury wielkie jak kamienie" Szeroki uśmiech
Odpowiedz
#19
(11-02-2016, 1:59)Pudelek napisał(a): dziurawa i wąska to brzmi lepiej niż "fatalny stan, dziury wielkie jak kamienie" Szeroki uśmiech
Brzmi lepiej, ale i wrażenia kierowcy są inne niż pasażera Język
Mam nadzieję że najgłębsze kratery załatali.
Autostrada to to nigdy nie była.
Będzie dobrze, opisz wrażenia Szeroki uśmiech
Odpowiedz
#20
nie no, da sie przezyc! Jak jechalismy niska, 15-letnia osobowka, to bylo nawet spoko! Szeroki uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości