Edukacja dzieci w Budapeszcie
#1
Witam, przenosimy się z rodziną do Budapesztu.Mąż otrzymał tam pracę. Mam pytanie o edukację dzieci w Budapeszcie. Syn uczęszcza w Polsce, w Łodzi do 2 klasy, córka od września 2016 powinna iść do zerówki. Dzieci uczą się angielskiego (syn intensywnie). Jaką szkołę polecacie? Czy ktoś z Was miał podobną przygodę? Mój mąż się śmieje, a ja nie wiem gdzie posłać dzieci od września. Jak się przygotować do wyjazdu. Żadne z nas nie zna węgierskiego. Mąż będzie na kontrakcie, wiec za jakiś czas możemy wyruszyć w podróż dalej i dzieciaki znów będą zmieniać szkołę. Czy są jakieś anglojęzyczne szkoły? Z góry dziękuję za pomoc i podpowiedź.
Odpowiedz
#2
(04-11-2015, 17:43)jumpforest napisał(a): Witam, przenosimy się z rodziną do Budapesztu...
Mam pytanie o edukację dzieci w Budapeszcie. Syn uczęszcza w Polsce, do 2 klasy, córka od września 2016 powinna iść do zerówki. Dzieci uczą się angielskiego (syn intensywnie). Jaką szkołę polecacie? Czy ktoś z Was miał podobną przygodę? Mój mąż się śmieje, a ja nie wiem gdzie posłać dzieci od września. Jak się przygotować do wyjazdu. Żadne z nas nie zna węgierskiego. Mąż będzie na kontrakcie, wiec za jakiś czas możemy wyruszyć w podróż dalej i dzieciaki znów będą zmieniać szkołę. Czy są jakieś anglojęzyczne szkoły? Z góry dziękuję za pomoc i podpowiedź.

Może na początek ten kontakt ... Szkoła Polska - Budapeszt
Odpowiedz
#3
Bardzo dziękuję za informację, zadzwonię tam przede wszystkim.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#4
(04-11-2015, 17:43)jumpforest napisał(a): Witam, przenosimy się z rodziną do Budapesztu. Mam pytanie o edukację dzieci w Budapeszcie. ...
Czy są jakieś anglojęzyczne szkoły? ...

Tak, są takie szkoły... nawet kilka do wyboru... Zmieszany ...poczytaj o wysokości czesnego...
- Britannica International School
- ISB International School of Budapest
- Greater Grace International School
Odpowiedz
#5
A dlaczego w Budapeszcie ma być lepiej niż w Polsce?
Odpowiedz
#6
(01-04-2016, 8:41)gawiss napisał(a): A dlaczego w Budapeszcie ma być lepiej niż w Polsce?

Nie tylko w Budapeszcie mi lepiej ... na Węgrzech czuję się lepiej niż w Polsce Uśmiech
Odpowiedz
#7
hahah, "mąż się śmieje" Szeroki uśmiech
Odpowiedz
#8
No właśnie, bo może okazać się mega droga. Może wyślij dzieci do jakiejś amerykańskiej szkoły? Amerykańskie są wszędzie, a jak piszesz że jeszcze się będziecie przeprowadzać, to potem nie będzie takiego problemu ze znalezieniem placówki.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Coraz więcej butów przy pomniku w Budapeszcie Waldek 1 917 31-03-2022, 11:11
Ostatni post: Sztasek
  Fryzjer - artysta w Budapeszcie ludzik 8 8,007 13-08-2017, 18:16
Ostatni post: dinmak45



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości