Eger
#21
(12-09-2012, 9:17)Kamjon napisał(a): Swoją drogą... skoro ja nigdy tam nie wejdę... może wrzucisz wspominany filmik? Uśmiech Widok mimo wszystko mnie ciekawi! hej!

Kamjon, z przyjemnością to zrobię, ale niestety, nie prędko. Moja kamera nagrywa na kasety miniDV i dodatkowo mam pewien techniczny problem z komputerem.
Jak się z tym uporam, oczywiście wrzucę Uśmiech

P.S. Ewentualnie mogę wrzucić na kasetę VHS :-))))))))
Odpowiedz
#22
Rzeczywiście,ściana minaretu jakby odpycha... Na dowód - córki kolegi ledwo się mieściły...
[Obrazek: n33pc9.jpg]
Już się poprawiłem...
Odpowiedz
#23
arany fiú, mała prośba. Nie cytujemy całych postów. Pisał o tym moziba. Oszczędźmy sobie nawzajem przewijania przeczytanego już wcześniej tekstu (cytowany post). Szczególnie jeżeli pod nim znajduje się jedna linijka komentarza. W takim przypadku używamy opcji ODPOWIEDZ (prawy dolny róg, pod wszystkimi postami). Cytujemy tylko i wyłącznie, gdy chcemy się odnieść do konkretnego fragmentu wypowiedzi. Szerzej opisane w poście moziba.

Nie gniewaj się, ale musimy trochę dbać o porządek, bo dochodzą nas głosy, że ciężko się czyta takie tematy.

Pozdrawiam!
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#24
A jeżeli chodzi sam taras lub też "gzyms" jak słusznie zauważył kurek, to faktycznie robi wrażenie Uśmiech Szczególnie, że jest tam wpuszczanych naraz ok. 15 osób (?) Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#25
a tutaj minaret widziany od strony zamku

[Obrazek: ru7fgg.jpg]
Odpowiedz
#26
No stąd też dobrze widać, że za dużo miejsca na tym balkoniku nie ma Szeroki uśmiech
Odpowiedz
#27
Prawda - gzymsik robi wrażenie. Stałem pod minaretem dłuższą chwilę i toczyłem walkę wewnętrzną: sumienny turysta kontra lęk wysokości. W końcu ten ostatni wygrał i nie wszedłem na górę. Po obejrzeniu zdjęć i przeczytaniu opisu dochodzę do wniosku, że podjąłem słuszną decyzję. Oczko
Odpowiedz
#28
(14-09-2012, 0:02)Orvos napisał(a): Stałem pod minaretem dłuższą chwilę i toczyłem walkę wewnętrzną: sumienny turysta kontra lęk wysokości. W końcu ten ostatni wygrał i nie wszedłem na górę.

Dokładnie miałem te same odczucia co Orvos Uśmiech Wtedy przeważył chyba fakt obejrzenia "gzymsiku" przez lornetkę, którą zawsze mam ze sobą w czasie wakacji.
Cały czas miałem wyrzuty sumienia, że odpuściłem wejście, ale ten wątek pozbawił mnie tych wyrzutów. Podejrzewam, że mogłem być bohaterem sporej kompromitacji, gdy tuż przed wejściem na "gzymsik", widząc jego wymiary (a szczególnie mikroskopijną barierkę), chciałbym się cofnąć.
I tutaj widać edukacyjną funkcję naszego forum. Kto przeczyta przed wyjazdem do Egeru ten wątek, może oszczędzi sobie niepotrzebnego stresu Oczko
Odpowiedz
#29
Cha cha, ja też mam lęk wysokości. A teraz sobie wyobraźcie, że jesteście konserwatorami i macie uciąć starą przerdzewiałą barierkę, a potem umocować nową ! Oczko
Odpowiedz
#30
Witajcie! Czy ktoś z Was zwiedzał region Egeru i Tokaju? Czy znacie jakieś sprawdzone, niezbyt drogie miejsca, gdzie można przekimać? To może być nawet camping, ale namiarem na jakiś przyjemny tani pensjonacik nie pogardzę. Z góry dziękuję Uśmiech
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Eger - Hotel Flora Lukrecja05 5 9,728 05-03-2023, 17:09
Ostatni post: chorwat
  Dolina Pięknej Pani (Eger) myszunia290 6 16,431 07-10-2018, 19:39
Ostatni post: eplus
  Nocleg w okol. Eger, Demjen, Egerszalok akimer 48 45,238 08-08-2017, 14:17
Ostatni post: jolanta631
  Eger - apartament w pobliżu basenów madziorka 7 13,044 15-03-2017, 15:10
Ostatni post: marwal
  Nyiregyhaza czy Eger? viktoria77 1 8,985 15-06-2014, 8:14
Ostatni post: wojti76



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości