Euro 2016 w Budapeszcie
#11
Oglądałam wczoraj mecz na jednym z ekranów na Deak Ter/w pobliżu klubu Akvarium. Siedziałam poza bramkami na trawie, więc nie płaciłam za bilet, a ekran był dobrze widoczny. Oprócz mnie była tam tylko jedna osoba w barwach narodowych. Duch w narodzie ginie w Budapeszcie ;p
Uzbierajmy spośród osób będących w Budapeszcie grupę kibiców na kolejny mecz Polska - Niemcy!
Odpowiedz
#12
(13-06-2016, 7:30)Hedwig napisał(a): Duch w narodzie ginie w Budapeszcie ;p

mylisz sie Oczko
kilkunastu polakow ogladalo wspolnie mecz w aranyhid na zamknietej imprezie
w tyg moze byc gorzej bo wiekszosc pracuje w transporcie i poprostu jestesmy w trasie
najblizszy weekend tez widze czarno bo jedziemy do bg i tr wiec tylko tv w kabinach

Tapniete z xperii
Odpowiedz
#13
Ok, nie wiedziałam, że jest tu sporo ludzi z transportu.
A co o pomyśle wspólnego kibicowania myślą bardziej stacjonarni Polacy w Budapeszcie? Myślę, że oni też są na tym forum.
Odpowiedz
#14
my jestesmy 'stacjonarni' polacy w bp
pracujemy w transporcie

Tapniete z xperii
Odpowiedz
#15
Węgry-Austria ...56 minuta, bezbramkowo ... oglądam na "mediaklikk", aplikacje odświerzone na Węgrzch Uśmiech
Odpowiedz
#16
wegry austria 2:0
budapest szaleje my razem z nimi

Tapniete z xperii
Odpowiedz
#17
Ostatnio krąży taki dowcip, chyba części osób z forum już znany. Wnuczek rozmawia z dziadkiem:
- W: Dziadku, oglądasz ze mną mecz?
- D: A kto gra?
- W: Austria - Węgry
- D: A z kim?
Odpowiedz
#18
Wczoraj byliśmy w Budapeszcie. Po reakcji Węgrów byłem przekonany, że wygrali mecz z Islandią. Okoliczności tego meczu _ poznane dopiero po przyjeździe do Polski _ tłumaczą taką radość naszych bratanków.
Odpowiedz
#19
Już myśleliśmy że Polaków nigdzie nie obejrzymy a tu zaskoczenie bo na Szabadság tér wyłonił się drugi telebim(na pierwszym oczywiście Niemiachy). Większość oczywiście oglądała naszych zachodnich sąsiadów, ale patrząc po reakcji na gola dla Polski, Ci którzy zdecydowali się oglądać mecz Polaków, w znacznej większości kibicowała naszymOczko
Odpowiedz
#20
Tak jest! Wczoraj było kilkunastu kibiców Polski i niektórzy nawet w bojowych kolorach!
Na Szabadsag ter dobrze się ogląda mecze, jeśli skwer nie jest przepełniony ludźmi. Dziś (mecz Węgry-Portugalia) było tam za dużo osób i lepszym miejscem okazał się Kiosk przy Petofi ter, zaraz przy Moście Elżbiety po stronie Pesztu.

Czy ktoś przewiduje być na kolejnej transmisji polskiego meczu na Szabadság tér? Kolejny mecz w sobotę, 25 czerwca o 15:00 (ze Szwajcarią). Chętnie dołączę do kibicującej grupy Uśmiech
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zmiany w komunikacji w Budapeszcie w dniu święta 15 marca Waldek 0 254 14-03-2024, 1:23
Ostatni post: Waldek
  Komunikacja Jak najlepiej przemieszczać się po Budapeszcie Edin 559 551,938 18-11-2023, 15:03
Ostatni post: Tiresias
  Komunikacja Strefy płatnego parkowania w Budapeszcie Waldek 50 87,276 06-08-2023, 13:51
Ostatni post: ex-komar
  Drożeje komunikacja miejska w Budapeszcie Waldek 0 282 21-07-2023, 12:40
Ostatni post: Waldek
  Noclegi Tani nocleg w Budapeszcie fvg 389 521,683 20-04-2023, 13:32
Ostatni post: czupur_n



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości