ExperiDance - rockopera "Honfoglalás"
#1
Właśnie na DunaTv (przekaz satelitarny) rozpoczyna się rockopera "Honfoglalás" w wykonaniu Experidance... polecam
Odpowiedz
#2
I coś dla osób, które nie mogą odbierać DunaTV...

Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#3
"Honfoglalás" w Dabas to nie rockopera... jacyś obcy mi aktorzy, nie poznaję tych wykonawców. Ten spektakl nie ma nic wspólnego z grupą Experidance, wszystkie produkcje tego zespołu reżyseruje Sándor Román...
Odpowiedz
#4
No faktycznie rockoperą tego nazwać nie można, ale zawsze to jakaś namiastka.

Swoją drogą... DunaTV można oglądać w Internecie tutaj.
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#5
Dobry link, znam go... wolę jednak Duna TV (Duna World, m2) z satelity...
Odpowiedz
#6
Jeszcze kilka dni i... koniec długiego pobytu. Odnosnie dnia wyjazdu, decyzja nie zapadła. Na pozegnanie wybieramy sie na "Fergeteges" - to najnowsza produkcja ExperiDance.
Ponizej fragment z "Nagyidai cigányok"... Uśmiech
Odpowiedz
#7
Pociąg Uśmiech ExperiDance
Odpowiedz
#8
Najnowsza produkcja firmowa to "Boldogság" ... warto odwiedzić scenę RaM Colosseum polecam. Uśmiech
Odpowiedz
#9
Zarumieniony trochę przesadziłem z tym "Boldogság"... dla mnie będzie najnowszym, bo w marcu planuję zaliczyć ten seans.
Ale proponuję krótki "kawałek" z tej najnowszej produkcji, o której wcześniej wspomniałem... polecam Uśmiech
"Fergeteges, czyli królowa, hrabia i cyganeczka"
Odpowiedz
#10
Przed chwilą rozmawiałem z "Węgierką" ... moi przyjaciele jutro, w sobotę (31.I.), wybierają się na premierowy spektakl do RaM Colosseum. Życzyłem im udanego wieczoru - to przecież kolejna premiera ExperiDance: "Szenvedélyem Velence" (Wenecja moją pasją).
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości