Góry Bukowe, Eger, Hortobagy, Balaton i co jeszcze
#1
Witajcie,

W lipcu wybieramy się po raz pierwszy na Węgry. Mamy opracowany wstępny plan działania ale wszystkie rady mile widziane Uśmiech
Generalnie założenie jest proste raczej unikamy miejsc typowo turystycznych (raz - jedziemy z psem, dwa - nie lubimy tłumów Język), oczywiście zdajemy sobie sprawę, że Eger to będzie tragedia (ale mamy sentyment do ichniego wina), Balaton również (ale kobieta się uparła, że chce mieć jeden dzień laby Oczko)
I tutaj pytanie do Was... gdzie jeszcze warto podjechać aby się poszwendać w zestawie 2 osoby + pies, z namiotem i z plecakiem?

Przemieszczamy się oczywiście samochodem Uśmiech
Odpowiedz
#2
We wspomnianych Górach Bukowych jest dużo fajny szlaków, które zazwyczaj nie są tłumnie odwiedzane, do tego np. jaskinie. Jest też kolejka wąskotorowa w Szilvasvarad, lecz tam z kolei ludzi dużo. Ciężko coś więcej doradzić, bo nie wiem jakie macie zainteresowania... Z miast ładny jest Debreczyn, Segedyn, Kecskemet. Jeśli lubicie wina to może Tokaj? Miejscowość mimo swej sławy jest stosunkowo nieduża i nie aż tak tłumna (przynajmniej ja się na tłumy nie natknąłem).
Odpowiedz
#3
No, to kiedy już wybierzecie z bardzo obszernej oferty forum miejsca do eksploracji, kiedy już objeździcie te miejsca, to prosimy byście nam nieco relacji udostępnili.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Góry Zemplińskie - pierwsze otwarcie Mamut 16 804 04-11-2023, 18:53
Ostatni post: Mamut
  Góry Bukowe - inna twarz Wegier Mamut 17 16,871 22-02-2022, 17:39
Ostatni post: stan
  Region Eger Klimaty Węgierskie 55 56,907 14-09-2019, 15:47
Ostatni post: ember
  Miłe miasteczko w trójkącie Eger - Miszkolc - Debreczyn grzego80 4 5,104 28-05-2019, 14:20
Ostatni post: McMichael
  Miscolc czy Eger? ravel 5 6,171 30-08-2016, 15:40
Ostatni post: ember



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości