Hajdúszoboszló
#31
Hajdúszoboszló jesienią, widok z balkonu Thermal Hotel Victoria, Hajdúszoboszló.

[Obrazek: 2mxr0hf.jpg]

[Obrazek: 11b87lh.jpg]
Odpowiedz
#32
Wklejam ofertę Groupona.

LINK WYGASŁ

Węgry: 2-5 dni dla 2 osób w Apartamencie Deluxe Studio ze śniadaniami i więcej od 199 zł w Panorama Wellness Apartman Hotel**** w Hajduszoboszlo
Cena: Już od 199 zł
Rabat58% Oszczędzasz 274,88 zł


Panorama Wellness Apartman Hotel**** nowoczesny, komfortowy kompleks wypoczynkowy na pobyt indywidualny lub rodzinny.

Na terenie hotelu: restauracja, strefa wellness, wiele atrakcji przewidzianych dla dzieci

Hajduszoboszlo: popularna i atrakcyjna miejscowość, jedno z największych w Europie kąpielisk termalnych

Oferta limitowana

Warunki
Ważność: groupon ważny od 15.10.2013 do 01.03.2014 z wyłączeniem 24-26.12.2013; 29.12.2013-02.01.2014 i dostępny od razu po zakupie
w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: limit gruponu na osobe: 1, kuponów nie można łączyć.
Rezerwacja: co najmniej 7 dni przed planowanym przyjazdem (w miarę dostępnych terminów) telefonicznie +36 52 557 478 lub mail: info@panoramaapartmanhotel.hu Zmiana terminu z co najmniej 7-dniowym wyprzedzeniem
(w miarę dostępnych terminów). Po dokonaniu rezerwacji kupony nie podlegają zwrotom.
Dodatkowe informacje: obsługa mówi w języku angielskim, niemieckim
i węgierskim.
Szczegóły pobytu: pobyt dla
2 osób. Standardowe obłożenie: 2 os. Maksymalne obłożenie: 2 os. dorosłe
+ 1 dorosły lub 1 dziecko lub
1 niemowlę.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki

Panorama Wellness Apartman Hotel****
Jedno z największych w Europie kąpielisk termalnych w Hajuszoboszlo to atrakcja dla gości indywidualnych oraz całych rodzin z dziećmi. Warto się tu wybrać i zatrzymać w Panorama Wellness Apartman Hotel****, który zapewnia komfortowe warunki i ciekawy program pobytu dla swoich gości.

• Hotel mieści się w nowoczesnym, funkcjonalnym budynku. Pokoje posiadaja klimatyzację, balkony (za wyjątkiem pokoi na poddaszu), telewizory, telefony, wi-fi, w łazienkach są szlafroki, suszarka do włosów. Pokoje o wyższym standardzie oferują większy komfort w wygodniejszych i przestronniejszych pomieszczeniach.

• 52-metrowe Apartamenty Deluxe Studio, w którym znajdują się również: kuchnia wyposażona w mikrofalówkę, lodówkę, kuchenkę oraz jadalnia.

• Restauracja hotelowa podaje śniadania w formie bufetu oraz dania główne według indywidualnych życzeń. Dzieci moga skorzystać z osobnego, specjalnie dla nich przygotowanego miejsca, a dziecięce menu uwzględnia ulubione potrawy dla najmłodszych w atrakcyjnych cenach.

• Goście mogą korzystać z nieograniczonego dostępu do strefy wellness (jacuzzi, sauna fińska, baseny). Oferta obejmuje również kilkadziesiąt rodzajów zabiegów, zapewniających harmonię ciała i ducha.

Atrakcje turystyczne Hajduszoboszlo:
• Uzdrowisko - najbardziej znany ośrodek rekreacyjny na Nizinie Węgierskiej, przyciągający przez cały rok kuracjuszy, wczasowiczów, turystów i całe rodziny z dziećmi. Termalne kąpieliska obejmują obszar 30 ha, a najbardziej znane są ze Spa, odkrytych basenów, kompleksu Aqua-Palace.
• Baseny lecznicze - posiadaja niezwykłe właściwości terapeutyczne i są zalecane przy wielu dolegliwościach i schorzeniach.

Oferta
W cenie grouponu: pobyt dla 2 osób w Apartamencie Deluxe Studio, śniadania w formie bufetu, powitalny drink lub sok dla każdej osoby, nieograniczony dostęp do centum odnowy biologicznej (jacuzzi, sauna, fitness), 1 pizza familijna i 2 bony na masaż

Opcja 1: pobyt 2-dniowy dla 2 osób
• 199 zł (zniżka -58%)
• 239 zł (zniżka -56%) + kolacja

Opcja 2: pobyt 3-dniowy dla 2 osób
• 429 zł (zniżka -51%)
• 539 zł (zniżka -51%) + codzienne kolacje + 2 bilety do Aqua Palace

Opcja 3: pobyt 4-dniowy dla 2 osób
• 625 zł (zniżka -51%)
• 775 zł (zniżka -51%) + codzienne kolacje + 2 bilety do Aqua Palace

Opcja 4: pobyt 5-dniowy dla 2 osób
• 809 zł (zniżka -52%)
• 979 zł (zniżka -52%) + codzienne kolacje + 2 bilety do Aqua Palace

Szczegółowe informacje dotyczące hotelu
Doba hotelowa: 14-10,
Wi-Fi: bezpłatnie,
Parking: bezpłatnie,
Opłata klimatyczna: 450 HUF/dzień/osoba,
Dostawki:
1) w opcjach ze śniadaniem: dzieci do 13 lat: 4800 HUF/os./doba, Dzieci 14-18 lat: 7800 HUF/os./doba, Dorośli: 9000 HUF/os./doba.
2) w opcjach ze śniadaniem i kolacją: dzieci do 13 lat: 6000 HUF/os./doba, Dzieci 14-18 lat: 9000 HUF/os./doba, Dorośli: 10200 HUF/os./doba.
Odpowiedz
#33
Witamy!
Niknie opalenizna,przywiezione wino również.1września 2013 pojechaliśmy do Hajdu.W internecie znależliśmy HajduszoboszloNoclegi.pl z najbardziej nam odpowiadającą ofertą.Autorką tej oferty jest Polka-Pani Maja,która zapewniła nam wygodne,czyste lokum,posiłki w ilości wystarczającej,wejście na kąpielisko i przede wszystkim służyła pomocą w każdej sytuacji.Ona tłumaczyła gdzie jest targowisko,Tesco i ona wzięła na siebie sprawę wyjaśnienia mandatu,jaki dostaliśmy w Debreczynie.Jesteśmy jej bardzo wdzięczni za opiekę i możemy polecić tym,którzy wybierają się Hajdu.
Oprócz tego to miasto gdzie lubią Polaków.Miło jak informatory,menu jest obok niem.ang.również w naszym jęz.ojczystym.Komunikaty na kąpielisku także.Dowiedzieliśmy się,że baseny będą jesienią remontowane.Wszystko w powyższych opiniach zostało już napisane-jest bezpiecznie,zielono w przyzwoitych cenach.Jeśli ktoś ma dość basenów może jechać 6km w stronę Debreczyna na łowisko,wykupić wejściówkę i łowić ryby.W przyszłym roku też tam jedziemy!
Odpowiedz
#34
(23-10-2013, 19:52)beata napisał(a): Witamy! Niknie opalenizna, przywiezione wino również. 1 września 2013 pojechaliśmy do Hajdu...
W przyszłym roku też tam jedziemy!
Miło, gdy ktoś ma takie wspomnienia z pobytu, zwłaszcza że dotyczą one Hajdúszoboszló. Swego czasu bywałem tam wiele razy, ostatnio przed rokiem. Zawsze mile wspominam chwile spędzone w Szoboszló.
beata - Okręg w którym leży Hajdúszoboszló po węgiersku to Hajdú-Bihar megye. Jest bardzo wiele miejscowości zaczynających się właśnie od słowa "Hajdu" ... wystarczy tylko zerknąć na mapę. Okoliczni mieszkńcy w czasie rozmowy dotyczącej miejscowości często pomijają wspomniane przez Ciebie słowo Hajdu, podając tylko jego zasadniczą nazwę. Tak więc zamiast Hajdúszoboszló mamy Szoboszló lub Hajdúböszörmény - Böszörmény, Hajdúnánás - Nánás, itp...
Odpowiedz
#35
(23-10-2013, 19:52)beata napisał(a): .Dowiedzieliśmy się,że baseny będą jesienią remontowane.

Jaki remont !! chyba baseny na zewnątrz !! nie Aquapalace bo się tam wybieram na 11 listopada
Odpowiedz
#36
(23-10-2013, 22:34)robotek napisał(a):
(23-10-2013, 19:52)beata napisał(a): .Dowiedzieliśmy się,że baseny będą jesienią remontowane.
Jaki remont !! chyba baseny na zewnątrz !! nie Aquapalace bo się tam wybieram na 11 listopada

robotek - wyluzuj... Hajduszoboszló... to duży kompleks termalny, nawet jak jeden basen remontują, to do wyboru masz jeszcze kilka innych. Beata nie podała miejsca swego pobytu, więc myślę o jakimś mniejszym sezonowo działającym hotelu z własnymi 2-3 basenikami termlnymi. Uśmiech
Zerknij powyżej (na mój post 31.), na fotkach basen bez wody, ale w hotelu mieliśmy 2 baseny, 2 sauny, dżakuzi, sala gimnastyczna+sprzęt ... gości hotelowych policzyłem przy śniadaniu, było nas 9 osób.
Odpowiedz
#37
Wyluzowałem Uśmiech no właśnie nie doczytałem do końca wątku
Odpowiedz
#38
(23-10-2013, 22:34)robotek napisał(a):
(23-10-2013, 19:52)beata napisał(a): .Dowiedzieliśmy się,że baseny będą jesienią remontowane.

Jaki remont !! chyba baseny na zewnątrz !! nie Aquapalace bo się tam wybieram na 11 listopada

Nie martw się Aquapalace nie bedzie remontowane,remont dotyczy kąpieliska leczniczego oraz basenu omega na kąpielisku otwartym i jak dobrze pamietam w Aquaparku mają dobudowac nowe atrakcje
Odpowiedz
#39
O pracach prowadzonych na terenie Aquaparku i projekcie rozbudowy INFORMACJE MASZ TUTAJ_HU
Odpowiedz
#40
WITAM MAM NA IMIĘ ANIA I JESTEM TU NOWA. MAM PYTANIE MAM RODZINĘ 4 OSOBOWĄ CHODZI MI OTO ILE ZAPŁACĘ NA POLU NAMIOTOWYM ZA MOJĄ RODZINKĘ Z WSZYSTKIM ,BO W TYM CENNIKU NIE MOGĘ SIĘ DOBRZE ODNALEŹĆ .DZIĘKUJĘ CZEKAM NA ODPOWIEDŹ
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Baseny po drodze Rzeszów - Hajdúszoboszló Cytryna 11 1,566 21-10-2023, 5:49
Ostatni post: eplus
  Gdzie z dzieckim do lekarza w Hajduszoboszlo? Tomeq 11 4,299 13-02-2022, 9:49
Ostatni post: Tomeq
  Hajduszoboszlo kowcio 22 10,643 29-04-2021, 11:42
Ostatni post: Sztasek
  Camping w Hajduszoboszlo rsobka 215 166,768 11-08-2019, 23:01
Ostatni post: Lendio
  Tanie noclegi w Hajduszoboszlo Dbest 26 23,647 16-07-2018, 14:58
Ostatni post: maj0nez



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 23 gości