Hajdúszoboszló
(12-06-2017, 16:53)Pnorek napisał(a): A jak wygląda kwestia noclegu? Ciężko byłoby cos znaleźć dla 2 osób? Czy lepiej rezerwować wcześniej? Jakie koszta?

Nocleg sam cię znajdzie, nic nie rezerwuj - oczywiście jeżeli mówimy o kwaterze. A co do standardu to większość późny PRL ze starą wanną żeliwną w łazience, boazerią i rogami jelenia na ścianie Uśmiech - oczywiście są i nowe domy z lepszym standardem ale i droższe.

Ja chcesz lepszy standard i darmowe wejście na baseny na opaskę to proponuję Hotel Thermal. Możesz sobie wyjść na odpoczynek czy na obiad do hotelu i wrócić. Ja osobiście nie byłem bo trochę drogą ale rozmawiałem z kilkoma osobami co tam byli to byli bardzo zadowoleni.
Odpowiedz
Thermal Hotel fajna sprawa tylko ceny dosyć wysokie w sezonie wakacyjnym ponad 100 euro za pokój dwuosobowy,i pytanie czy warto tyle płacić jak cały dzień i tak się spędza na basenach a wieczory na mieście. Ale każdy z nas ma inne preferencje jedni hotele drudzy kwatery prywatne a jeszcze inni namiot a i tak wszyscy siedzą cały dzień w tych samych basenach Oczko
Odpowiedz
(13-06-2017, 10:58)wojti76 napisał(a): Thermal Hotel fajna sprawa tylko ceny dosyć wysokie w sezonie wakacyjnym ponad 100 euro za pokój dwuosobowy,i pytanie czy warto tyle płacić jak cały dzień i tak się spędza na basenach a wieczory na mieście. Ale każdy z nas ma inne preferencje jedni hotele drudzy kwatery prywatne a jeszcze inni namiot a i tak wszyscy siedzą cały dzień w tych samych basenach Oczko

Czyli 50 euro na głowę z jedzeniem spaniem i basenami. Nie wiem czy aqua-palace też jest w tym za free. Podsumowując to wychodzi jakieś 50 zł taniej niż na kwaterze przy założeniu 150 zł dziennej stawki na osobę dorosłą (bez piwa).
Odpowiedz
(13-06-2017, 10:58)wojti76 napisał(a): Thermal Hotel fajna sprawa tylko ceny dosyć wysokie w sezonie wakacyjnym ponad 100 euro za pokój dwuosobowy,i pytanie czy warto tyle płacić jak cały dzień i tak się spędza na basenach a wieczory na mieście. Ale każdy z nas ma inne preferencje jedni hotele drudzy kwatery prywatne a jeszcze inni namiot a i tak wszyscy siedzą cały dzień w tych samych basenach Oczko

Za 100 euro to ja Ci wynajmę cały dom, wprawdzie w Bogács, ale baseny też będziesz miał;-)
Odpowiedz
Sprawdzałem ofertę Thermal Hotel na booking.com pokój dwuosobowy prawie 500 pln doba ze śniadaniem i obiadokolacją o wejściach na baseny nic nie pisze.
Odpowiedz
[quote='Tomeq' pid='32415' dateline=
Czyli 50 euro na głowę z jedzeniem spaniem i basenami. Nie wiem czy aqua-palace też jest w tym za free. Podsumowując to wychodzi jakieś 50 zł taniej niż na kwaterze przy założeniu 150 zł dziennej stawki na osobę dorosłą (bez piwa).


Jeśl zakładasz 150 zł dzienną stawkę na kwaterze od osoby a w hotelu 50 euro to wychodzi 50 zł drożej Uśmiech
Odpowiedz
(13-06-2017, 12:27)wojti76 napisał(a): Sprawdzałem ofertę Thermal Hotel na booking.com pokój dwuosobowy prawie 500 pln doba ze śniadaniem i obiadokolacją o wejściach na baseny nic nie pisze.

Info ze strony hotelu:

"Goście hotelowe mogą bezpłatnie korzystać: z basenów hotelowych, z sauny suchej, parowej i infra, szlafroka i z parkingu, z największych kompleksu kąpielowych w Europie: kąpielisko kecznicze, krytą pływalnię, od 1 maja do 30 września kąpielisko odkryte. Codziennie jeden bilet wstępu do parku wodnej rozrywki Aqua-Palace.(w dniu wyjazdu jest juz niewazny)"
Odpowiedz
Info z Hajdu z bożociałowego weekendu. Czynne wszystkie baseny. Nowa cześć aquaparku robi pozytywne wrażenie, warto wydać 2900 HUF, tylko radzę wejść o godz. 10, bo potem sie tworzą koszmarne kolejki po dmuchane pontony. W sobote z racji słabej pogody tłum zaatakował aqua palace. Przed godz 12. juz nie wpuszczali bo nie było miejsc.Wg mnie nie warto tam wchodzic, ciasno, mrocznie - przereklamowane. Noclegi bez problemu w ciemno w cenie 2400 - 3000 HUF/os./noc.
Odpowiedz
No niestety jeśli się pogoda zepsuje to wszyscy do Aquapalace idą a jeśli to jest w sezonie to naprawdę jest tam tłoczno,więc może dlatego ten obiekt wywarł na tobie złe wrażenie ;-) Byłem tam kilka razy i jestem odmiennego zdania obiekt warty odwiedzenia a zwłaszcza przed sezonem kiedy jeszcze nie ma tłumów w Hajduszoboszlo
Odpowiedz
Witam,
Pierwszy raz jadę na Węgry i mam pytanie odnośnie spływu rzeką na kołach. Na zdjęciach z aquaparku akwapark spływ rzeką na drugim zdjęciu widać dzieciaki płynące na oponie. Pytanie: czy można mieć własne koło czy trezba mieć ich (bo na zdjeciach są wszystkei takie same)? W jakimś miejscu na forum obiło mi się kiedyś w oczy, że są jakieś kolejki do pontonów i się zastanawiam właśnie czy to nie to?
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Baseny po drodze Rzeszów - Hajdúszoboszló Cytryna 11 1,566 21-10-2023, 5:49
Ostatni post: eplus
  Gdzie z dzieckim do lekarza w Hajduszoboszlo? Tomeq 11 4,299 13-02-2022, 9:49
Ostatni post: Tomeq
  Hajduszoboszlo kowcio 22 10,643 29-04-2021, 11:42
Ostatni post: Sztasek
  Camping w Hajduszoboszlo rsobka 215 166,764 11-08-2019, 23:01
Ostatni post: Lendio
  Tanie noclegi w Hajduszoboszlo Dbest 26 23,646 16-07-2018, 14:58
Ostatni post: maj0nez



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 26 gości