Hungarystyka 2015/16
#1
Hej Oczko Mam pytanie do wszystkich studiujących filologię węgierską na UW- czy jesteście zadowoleni? Czy zajęć jest naprawdę bardzo bardzo dużo jak czasem mówią? No i jak jest z poziomem językowym po pierwszym roku? Co prawda studiuję już inny kierunek ale chciałabym dorzucić sobie jeszcze ten, dlatego chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej Oczko
Odpowiedz
#2
Jestem na drugim roku, napisz do mnie na olga.groszek@gmai.com to pogadamy Oczko
Odpowiedz
#3
Witam,
czy mając takie wyniki z matur:
polski podst. 74%
polski roz. 78%
angielski podst. 90%
angielski roz. 46%
matematyka podst. 82%
historia roz. 88%

mam jakiekolwiek szanse dostać się na węgierski na uw?
Odpowiedz
#4
Cześć! Dostałam się w tym roku na filologię węgierską na UW Uśmiech Witam wszystkich, którzy tu trafili, ponieważ również się dostali. Chwalcie się, trzeba się jakoś znaleźć i poznać Uśmiech
Odpowiedz
#5
szia! ja również dostałam się na hungarystykę.
na stronie Katedry pojawił się już plan zajęć, na zbliżający się semestr zimowy. po inauguracji przydałoby się zorganizować jakieś spotkanie integracyjne, ażebyśmy wyrośli na fajną i zżytą grupę. (:
Odpowiedz
#6
Co do spotkania integracyjnego- też jestem za! Uśmiech
Odpowiedz
#7
Możemy wymienić się fajsbukami albo innym szarlataństwem Uśmiech
Odpowiedz
#8
na priv? :>

Apate, zdaje się, że pisałam do Ciebie maila. niestety, zaraz po założeniu konta (tutaj) nie byłam w stanie wysłać żadnej wiadomości prywatnej przez forum.

jednak ku mojej uciesze, widzę, że robi się nas tutaj więcej. Szeroki uśmiech

dobra, dziewczyny i chłopaki, czekam na Wasze prawdziwe nazwiska, poodnajdujemy się przez Twarzoksiążkę i założymy grupę.
Odpowiedz
#9
(06-08-2015, 18:46)toyskullx napisał(a): na priv? :>

Apate, zdaje się, że pisałam do Ciebie maila. niestety, zaraz po założeniu konta (tutaj) nie byłam w stanie wysłać żadnej wiadomości prywatnej przez forum.

jednak ku mojej uciesze, widzę, że robi się nas tutaj więcej. Szeroki uśmiech

dobra, dziewczyny i chłopaki, czekam na Wasze prawdziwe nazwiska, poodnajdujemy się przez Twarzoksiążkę i założymy grupę.



To ja do Ciebie zaraz napiszę na priv Oczko
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Hungarystyka na UW 2016/17 zuzwiec 6 5,949 26-08-2016, 23:28
Ostatni post: Hahaiah
  Hungarystyka UW 2014 Marentora 1 5,010 24-07-2014, 8:26
Ostatni post: agi
  Warszawska hungarystyka na Dniu Otwartym UW fvg 0 4,593 26-04-2014, 12:25
Ostatni post: fvg



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości