Hurtownia spożywcza - Miskolc
#1
witam, chciałabym żebyście mi pomogliUśmiech wybieram się do Miszkolc żeby znaleźć hurtownię spożywczą i kupić kilka rzeczy do moich delikatesów żeby stworzyć "róg węgierski" Uśmiech podpowiedzcie proszę gdzie najlepiej kupować takie rzeczy jak turorudi, salami, kiszonki, (spożywka) ...no i oczywiście, żeby fakturę można było wziąć Uśmiech pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Na wjeździe do Miskolca od strony Polski jest po lewej taka hala, Metro czy tak jakoś, jest to chyba to samo albo podobne, co u nas Makro. Raz tam się zapuściłem po coś do picia, ale nie miałem karty, co się okazało przy kasie. Ktoś z Węgrów chciał mi nawet pomóc biorąc to co przyniosłem, na swój rachunek, ale nie miałem też jakiegoś wydruku ze stoiska czy cenówki tej wody czy soku, niezbyt kumałem o co chodzi i nie umiałem odpowiedzieć, więc wyszedłem z niczym.
Zdaję sobie sprawę, że nasze Makro nie jest żadną rewelacją, ale z drugiej strony formuła supermarketu samoobsługowego może być atrakcyjna, jeśli się nie zna języka.
Odpowiedz
#3
Ha, ha, ha, my też tam zapuściliśmy się, przy kasie chcieli kartę, ale jak nie mogliśmy się dogadać, to kasjerka wyciągnęła swoją i udało się zrobić zakupy WinoWinoWino
Pozdrawiam wszystkich węgromaniaków. Pani czesieko
Odpowiedz
#4
Bardzo ładny gest pani kasjerki.

Chyba trzeba będzie zatroszczyć się o przechodnią kartę forumowa Oczko
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#5
(27-01-2017, 22:17)fvg napisał(a): Bardzo ładny gest pani kasjerki.

Chyba trzeba będzie zatroszczyć się o przechodnią kartę forumowa Oczko

Wystarczy odwiedzić Biuro Obsługi Klienta i podać dane osobowe. Uśmiech
Co prawda na początku istnienia Makro trzeba było "mieć firmę" ale i wówczas rejestrowali indywidualnych klientów. A tak swoją drogą z 10 - 15 lat temu gdy nie było Biedronek, Tesco czy innych supermarketów, Makro to był tani sklep (hurtownia). Aktualnie te same produkty mam tańsze np. w Auchanie obok Oczko
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Hurtownia wędliniarska na Węgrzech Marina1509 0 477 06-11-2022, 15:07
Ostatni post: Marina1509



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości