Jakiego smartfona wybrać?
#1
Hej!

w niedalekiej przyszłości planuję zmianę telefonu. chciałbym kupić jakiegoś smartfona. dotąd nigdy nie używałem w związku z tym mam bardzo liche pojęcie o tym. dlatego chciałbym poprosić was o radę. głównie zależy mi na możliwości swobodnego przeglądania internetu (m.in. forum). podpowiedzcie czym powinienem kierować się przy wyborze telefonu. wielkość ekranu, dostępna przeglądarka? przy okazji: jak prezentuje się forum na ekranach waszych telefonów? da się swobodnie z niego korzystać? może jakiś screenshot? nie mam pojęcia, jak to może wyglądać.

kolejna kwestia, która mnie interesuje: chciałbym, aby smarfton służył od czasu do czasu za modem. czy jest to opcja dostępna już we wszystkich telefonach tego typu czy muszę zwrócić uwagę na to przy wyborze?

będę wdzięczny za wszystkie porady. dzięki!
Odpowiedz
#2
Bardzo trudne pytanie, podziwiam odawgę bo ja bałbym się czyichś rad Uśmiech Od siebie:

- z androidem jak najnowszym / IOSem: na te platformy najwięcej oprogramowania, jak ognia unikaj Windows Mobile (mam w Lumii i się męczę)

- z internetem sprawdź klasy transmisji danych, do podstawowych zastosowań wystarczy tel 3g, czyli wiekszość nowych dzisiaj

- ekran: pojemnościowy ma lepsze kolory, oporowy jesli dobry może być bardziej precyzyjne, jeśli chodzi o rozmiar (nie wiem jakie masz palce) dla mnie 3,5 cala to minimalne minimum


A jesli wybrałeś, to można wiedzieć jaki?
Odpowiedz
#3
Niestety - wybór jeszcze przede mną. jakoś słabo mi idzie Język
Odpowiedz
#4
(08-09-2012, 14:16)Kamjon napisał(a): kolejna kwestia, która mnie interesuje: chciałbym, aby smarfton służył od czasu do czasu za modem. czy jest to opcja dostępna już we wszystkich telefonach tego typu czy muszę zwrócić uwagę na to przy wyborze?

Tak, na wszystkich telefonach na androidzie i IOS jest taka opcja
Odpowiedz
#5
To zależy jaki masz budżet, zdecydowanie na rynku królują Iphony, Sony Xperie i Samsungi i z tych bym wybierał.
Odpowiedz
#6
(08-09-2014, 11:30)tosia3333 napisał(a): To zależy jaki masz budżet, zdecydowanie na rynku królują Iphony, Sony Xperie i Samsungi i z tych bym wybierał.

Szeroki uśmiech zerknij na datę ...
Odpowiedz
#7
Co prawda stary post ale jeżeli ktoś teraz nie może zdecydować się jakiego smartfona wybrać to polecam Iphony Uśmiech Też nie byłem do nich przekonany do póki nie kupiłem swojego pierwszego modelu Uśmiech
Odpowiedz
#8
JA korzystam obecnie z Samsunga Galaxy J5 2016 i naprawdę go polecam - płynnie działa i ma dobry aparat.
Odpowiedz
#9
Przez kilka dni "bawiłem się Samsungem Galaxy S7 edge" ... oddałem wnuczce, dla mnie to zbyt duża cegła.
Powróciłem do tradycyjnego medelu, dlaczego, ?, LCD za mały, aby użyć lupy potrzeba trzeciej ręki. Uśmiech
Odpowiedz
#10
Jeśli chodzi o płynność to radziłbym Ci wybrać iPhone'a - ich system jest najbardziej wydajny!
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości