Kartka dla Bratanka 2016
#1
Drodzy Forumowicze,

bardzo cieszę się, że mogę być w tak zacnym gronie i pisać tu do Was. Uśmiech Chciałabym opowiedzieć i zachęcić do udziału w zupełnie oddolnej inicjatywie „Kartka dla Bratanka”, mającej na celu pogłębianie relacji oraz celebrowanie stosunków polsko-węgierskich. Flaga węgierskaFlaga polska
W telegraficznym skrócie: Chcemy zaangażować jak największą grupę ludzi do pisania kartek z życzeniami dla Węgrów z okazji Dnia Przyjaźni Polsko-Węgierskiej. Chcemy zebrać ich jak najwięcej, by potem 23 marca właśnie, z grupką zainteresowanych osób, doręczać kartki mieszkańcom Budapesztu do rąk własnych Uśmiech

Więcej szczegółów: https://www.facebook.com/events/165660417140075/
oraz: https://www.facebook.com/Kartka-dla-Brat...page_panel

Chciałabym trafić do jak największej grupy sympatyków Węgier, dlatego będę wdzięczna za każde wsparcie: polubienie, udostępnienie na fejsie no i oczywiście wysłanie takiej kartki z życzeniami. Uśmiech Akcja trochę robiona spontanicznie, ale jak najbardziej szczerze. Zdaję sobie sprawę, że nie ma na nią zbyt wiele czasu, dlatego też Wasze wsparcie oraz feedback byłoby naprawdę nieocenione.
Odpowiedz
#2
Świetna inicjatywa! Warto wziąć w niej udział Uśmiech
Odpowiedz
#3
Zgadzam się, nie widzę tu żadnego reklamowego podtekstu oprócz reklamy debilnego fejsbuka. Ja mam na górze tej pierwszej stronki napis Polska Węgry i obok pokaż mapę. Jak fejsbuk z goglem udostępnią mapę, to jest tam jakaś ulica Wągry, Poland. Mam nadzieję, że komputery nigdy nie zdobędą władzy nad światem.
Ciekawe, czy user emi106 zajrzy jeszcze na forum, czy to typowy jednorazowy gość? W każdym razie pozdrawiam i zapraszam znowu. Oczko
Odpowiedz
#4
Spędziła na forum 1h 22m, zarejestrowała się 5 dni temu. A więc przemyślane, konsekwentne działanie. Oczko
Odpowiedz
#5
To prawda, jak najbardziej konsekwentne działanie Oczko jednak mam nadzieję zostać tu na dłużej - forum znam od dużo dłuższego czasu niż te pięć dni, zwłaszcza dział "język" oraz "czy wiesz, że". Zatem teraz, po tym jak już się ośmieliłam napisać pierwszego posta, bardzo chętnie skorzystam z zaproszenia i zostanę Szeroki uśmiech

"Reklama" fejsbuka to niestety trochę z konieczności...chyba teraz, żeby trafić do jak największej grupy osób, to bez niego trudno się obejść. I dziękuję za zwrócenie uwagi na miasto Wągry - lokalizacja wydarzenia już usunięta. Jak widać fejsbuk wiedział lepiej, co autor miał na myśli Oczko
Bardzo dziękuję za miłe posty, zachęcam raz jeszcze do udziału w KdB, każde wsparcie jest dla mnie nieocenioną pomocą, gdyż nigdy wcześniej niczego podobnego nawet nie organizowałam, a cała akcja powstała z zupełnie spontanicznego zrywu Uśmiech
Odpowiedz
#6
Naprawdę ostatni dzwonek !! jeśli ktoś ma zamiar jeszcze wysłać kartkę w tej akcji. Flaga polskaFlaga węgierska
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Trzeci Nobel dla Węgrów Waldek 0 119 02-10-2023, 12:28
Ostatni post: Waldek
  Koszulka dla miłośników Węgier :) Astra 6 5,206 19-11-2015, 22:59
Ostatni post: Michalina
  Granty dla polskich i węgierskich organizacji pozarządowych fvg 15 10,192 04-03-2014, 17:32
Ostatni post: eplus
  Występ kabaretowy Jana Pietrzka dla polonii węgierskiej i jego konsekwencje Kamjon 6 4,881 30-12-2013, 23:08
Ostatni post: Ribizli



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości