Kecskemét i okolice - langosze
#1
Hej, jedziemy na Bałkany przez Węgry w sobotę 18.07 (o czym pisałem tutaj). Mam w związku z tym następne pytanie: gdzie w okolicach Kecskemét (trasa na Flaga węgierska : Salgótarján - Hatvan - Cegléd - Kecskemét - Soltvadkert - Kiskunhalas - Bácsalmás) można zjeść dobre langosze? Po prostu chciałbym zaznaczyć jakiś węgierski akcent, bo na zwiedzanie nie ma za bardzo czasu.

Preferowane miejsca: w miastach, ale nie w miejscach turystycznych (nie jedzeniu na starówkach!) i nie w centrach handlowych - generalnie tam, gdzie jedzą localsi Uśmiech

Pozdrawiam, Szymon
Odpowiedz
#2
(14-07-2015, 20:32)Simon napisał(a): Hej, jedziemy na Bałkany przez Węgry w sobotę 18.07 (o czym pisałem tutaj). Mam w związku z tym następne pytanie: gdzie w okolicach Kecskemét (trasa na Flaga węgierska : Salgótarján - Hatvan - Cegléd - Kecskemét - Soltvadkert - Kiskunhalas - Bácsalmás) można zjeść dobre langosze? Po prostu chciałbym zaznaczyć jakiś węgierski akcent, bo na zwiedzanie nie ma za bardzo czasu.

Preferowane miejsca: w miastach, ale nie w miejscach turystycznych (nie jedzeniu na starówkach!) i nie w centrach handlowych - generalnie tam, gdzie jedzą localsi Uśmiech

Pozdrawiam, Szymon

Podbijam temat... wie ktoś o czymś? O odp. proszę najpóźniej do okolic godziny 18 - 19 w piątek, bo wyjazd koło 4 rano w sobotę Uśmiech
Odpowiedz
#3
I w końcu zjedliśmy b. dobre langose w Jaszbereny, polecam! Uśmiech
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Międzynarodowy dzień lotnictwa i techniki wojskowej Kecskemét Waldek 0 843 24-08-2021, 14:03
Ostatni post: Waldek
  Okolice Vásárosnamény lisia312 8 6,949 06-05-2018, 14:56
Ostatni post: lisia312
  Okolice Nyiregyhaza i Pecsu Simon 0 2,333 29-07-2014, 16:41
Ostatni post: Simon



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości