Kempingi Balatontourist 2021
#11
(19-01-2021, 9:48)slołmen napisał(a):
(18-01-2021, 16:54)eplus napisał(a): Hahaha a może góralskie nieposłuszeństwo, pójdziemy z ciupagami na S-ujhely? Oczko
 Jak ten rok też będzie taki to ja nie wiem :-(  I boję się, że nie wiedziemy bez okazania dowodu szczepienia.  Zostaje zielona granica haha :-)

Ja się nawet zapisałem, ale przed sześćdziesiątką to chyba długo przyjdzie czekać.
Odpowiedz
#12
(19-01-2021, 9:48)slołmen napisał(a):
(18-01-2021, 16:54)eplus napisał(a): Hahaha a może góralskie nieposłuszeństwo, pójdziemy z ciupagami na S-ujhely? Oczko
 Jak ten rok też będzie taki to ja nie wiem :-(  I boję się, że nie wiedziemy bez okazania dowodu szczepienia.  Zostaje zielona granica haha :-)
Biorąc pod uwagę, że nie tylko w Polsce do lata zaszczepiona będzie niewielka część społeczeństwa to byłby całkowity upadek turystyki, znacznie większy niż rok temu. Bo trudno się spodziewać aby lekarze, emeryci i osoby przewlekle chore nagle ruszyli masowo na wakacje i zrównoważyli wydatki młodszych osób.
Odpowiedz
#13
Moim zdaniem ten wirus znów cudownie zniknie wiosną. Właściciele restauracji i miejsc noclegowych nastawiają się na pełne otwarcie od Wielkanocy, czyli od początku kwietnia. 

Nikt się chyba nie łudzi, że uda się zaszczepić miliony turystów. Granice otworzą, bo gospodarka potrzebuje pieniędzy. 

A wracając do kempingów, to na pewno przeżyją boom, bo ludzie chętnie szukają miejsc jednak oddzielonych od innych i tego, by możliwie dużo czasu spędzić na świeżym powietrzu.
Odpowiedz
#14
To jest optymistyczna wiadomość Oczko

Cytat:A wracając do kempingów, to na pewno przeżyją boom, bo ludzie chętnie szukają miejsc jednak oddzielonych od innych i tego, by możliwie dużo czasu spędzić na świeżym powietrzu.
kemping to raczej miejsce, które nie kojarzy się z oddzieleniem od innych Język
Odpowiedz
#15
Przeglądałam Bukin, niestety ofert jak na lekarstwo ;/ Nad Balatonem ceny dośc wysokie, a standard bez szału, dlatego wybraliśmy po raz kolejny Eger. Rezerwacja zrobiona na czerwiec Uśmiech teraz tylko czekać kiedy otworzą granice.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Balatontourist nowy nocleg Helka Travel 0 1,438 08-03-2019, 0:51
Ostatni post: Helka Travel
  Balatontourist brak odpowiedzi ws. rezerwacji bully 8 3,558 01-07-2017, 15:56
Ostatni post: tkoko
  Balatontourist Vonyarcvashegy - Balaton danielek 1 2,690 09-07-2016, 10:50
Ostatni post: Helka Travel
  Rezerwacja online na balatontourist.hu szymon2633 1 3,395 07-06-2014, 14:51
Ostatni post: Waldek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości