Kilka pytań
#1
Cześć, dopiero się zarejestrowałam ponieważ w tym roku planujemy urlop na Węgrzech z 2 małych dzieci. Tzn syn 7 lat ale córka 9 mscy.
I pytań mam kilkaUśmiech

NOCLEGI
- przez biuro brać całość, jeśli tak to all inc. czy starcza śniadania i obiadokolacje czy we własnym zakresie?
- a może nocleg skąd zarezerwować? Tylko ze interesuje mnie wszystko poza kwaterami prywatnymi. Co możecie polecić?
- gdzie do wody jest łagodne zejście abym leząc na kocu widziała syna 7 lat w wodzie? Cien dla córki tez wazy.

Będę wdzięczna za odp.
Odpowiedz
#2
Może przybliżysz chociaż rejon Węgier który Cię interesuje. W to forum raczej nie zagłębiają się "turyści", którzy wykupują all inc. Ono raczej służy wymianie informacji i doświadczeń aby móc samemu odkrywać ten ciekawy kraj.
Odpowiedz
#3
Właśnie nie wiem jaki rejon byłby najlepszy dla rodziny z niemowlakiem. Jestem z Wrocławia i fajnie jak byłoby to coś stosunkowo nie daleko.
A wiecie gdzie mogę poczytać opinie turystów?
Odpowiedz
#4
Z Wrocławia najbliżej na Węgry północno-zachodnie. To akurat nie są znane mi tereny. Jest taki dział forum: Baseny termalne. Tam można się dowiedzieć - która miejscowość co oferuje.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Parking Tokaj/okolice kilka dni idzikus 3 1,678 10-09-2019, 7:49
Ostatni post: maj0nez
  Podatek, kilka pytan Dzabadah 9 5,360 29-11-2015, 9:36
Ostatni post: Sztasek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości