Kino "Forum" ;)
#1
Kino "Forum" zaprasza... Otwórzmy na forum nasze małe kino. W sieci wbrew pozorom jest masa, niejednokrotnie bardzo interesujących i darmowych materiałów wideo. Wrzucajcie wszystko, co ma związek z Węgrami. Na start kultowy Magyar Vándor dostępny w całości na YouTube:



Wrzucam tylko pierwszą część, kolejne znajdziecie w podpowiedziach.
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#2
Utána!
Odpowiedz
#3
80 Huzarów, trochę nudnawy i przydługi film, ale sceny walk zrobiły na mnie dobre wrażenie, no i kostiumy.

Odpowiedz
#4
Żywot Briana. Po węgiersku oczywiście Oczko

Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#5
Czarny kot, biały kot magyarul Oczko

Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#6
O, kino otwarte ponownie!

Pamiętacie Chudeja z C.k. dezerterów? Na początku lat dziewięćdziesiątych nakręcił film, który kilkanaście lat później - jak mówiła mi córka - był nawet przedmiotem zajęć na hungarystyce. Mnie do niego przyciągnął Gábor Presser i jego bardzo piękna tytułowa piosenka; nawet ją kiedyś przetłumaczyłem. Film ma tytuł Sose hallunk meg i jest w całości na YT - tutaj, a Chudej to jeden z ważniejszych węgierskich aktorów Róbert Koltai.
Odpowiedz
#7
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#8
Jaj! Piros Ildikó! Tak młoda, że trudno ją poznać. Ale piękna to już wtedy była.
Odpowiedz
#9
(19-06-2012, 18:45)fvg napisał(a): (...)Na start kultowy Magyar Vándor dostępny w całości na YouTube:
(...)[/align]

Takie coś mi się wyświetla, kiedy chcę włączyć film
Ten film wideo jest prywatny.
Przepraszamy za usterki.

Smutek
Odpowiedz
#10
(21-07-2012, 18:19)Lilly Lill napisał(a): (...)Takie coś mi się wyświetla, kiedy chcę włączyć film
Ten film wideo jest prywatny.
Przepraszamy za usterki.(...)

Niestety mam tak samo.Smutek
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kino węgierskie fvg 104 89,727 27-05-2021, 20:11
Ostatni post: rwmagyar



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości