Korespondenci węgierskich mediów w Polsce
#1
Szanowni Państwo,

bariera językowa uniemożliwia mi samodzielne zbadanie tematu, ale może orientujecie się w imionach i nazwiskach korespondentów węgierskich mediów w Polsce.

Będę zobowiązany za wszelką pomoc. Uśmiech
Odpowiedz
#2
(25-01-2016, 17:35)noegall napisał(a): Szanowni Państwo, bariera językowa uniemożliwia mi samodzielne zbadanie tematu, ale może orientujecie się w imionach i nazwiskach korespondentów węgierskich mediów w Polsce. Będę zobowiązany za wszelką pomoc.

nieetyczna prośba
Odpowiedz
#3
(25-01-2016, 17:35)noegall napisał(a): Szanowni Państwo,
bariera językowa uniemożliwia mi samodzielne zbadanie tematu, ale może orientujecie się w imionach i nazwiskach korespondentów węgierskich mediów w Polsce.
Będę zobowiązany za wszelką pomoc. Uśmiech

Jaki jest cel tych badań?
Odpowiedz
#4
Nie chciałem nikogo urazić, ani narazić się na zarzut o nieetyczność - proszę o wyjaśnienie dlaczego w ten sposób mój post został oceniony.

Nie są to żadne badania, chodzi po prostu o informację czy w Polsce są obecni korespondenci gazet, agencji informacyjnych. Prośba motywowana pracą.
Odpowiedz
#5
(25-01-2016, 21:45)noegall napisał(a): Nie chciałem nikogo urazić, ani narazić się na zarzut o nieetyczność - proszę o wyjaśnienie dlaczego w ten sposób mój post został oceniony.

? ? ? ? ?

(25-01-2016, 17:35)noegall napisał(a): ... może orientujecie się w imionach i nazwiskach korespondentów węgierskich mediów w Polsce.
Odpowiedz
#6
Proszę o wybaczenie ale wciąż nie rozumiem. Najlepiej prosto z mostu wyjaśnić w czym rzecz.

Podam przykład, który jest analogiczny - słuchając Polskiego Radia 3 słucham jak Marek Lenert opowiada słuchaczom o tym o czym piszą włoskie gazety (mogłem pomylić kraj, ale chodzi mi o zasadę). Imię i nazwisko dziennikarza, który jest korespondentem nie jest tajemnicą, ale nie znając węgierskiego nie mogą samodzielnie tego sprawdzić i tyle.

Gdzie tu brak etyki?
Odpowiedz
#7
Tak samo to rozumiem, pod materiałem będzie nazwisko korespondenta, na pewno nie chodzi o jakieś szpiegowanie czy ujawnianie danych personalnych agentów pracujących na etacie attache handlowego węgierskiej ambasady.
Odpowiedz
#8
(25-01-2016, 22:27)noegall napisał(a): Proszę o wybaczenie ale wciąż nie rozumiem. Najlepiej prosto z mostu wyjaśnić w czym rzecz.

Podam przykład, który jest analogiczny - słuchając Polskiego Radia 3 słucham jak Marek Lenert opowiada słuchaczom o tym o czym piszą włoskie gazety (...)
Gdzie tu brak etyki?

Miałeś na myśli redaktora Marka Lehnert'a?

Wracając do głównego tematu to musiałbyś popytać w węgierskich instytucjach w Polsce. Zaczynając np od Instytutu Kultury Węgierskiej.
Odpowiedz
#9
Nie etyczne - to podanie do wiadomości publicznej imienia i nazwiska "kogoś" osobom trzecim.
Fakt, że większość korespondentów podpisuje się pod własnymi komentarzami i tych komentarzy należy poszukać. Proszę nie wymagać ode mnie, abym na Forum przykładał się do tworzenia listy korespondentów węgierskich mediów w Polsce.
Odpowiedz
#10
Więc tak jak wyjaśniłem - chodzi o imię i nazwisko osób, które z racji swojej pracy i tak są powszechnie znane. Nie widzę tutaj nic nieetycznego.

Jeśli problemem byłoby podanie tej informacji na forum to może rozwiązaniem byłaby wiadomość prywatna. Jak wspomniałem - odniosę się tutaj do słów Sztaska "...tych komentarzy należy poszukać..." bariera językowa mi to uniemożliwia.

Waldkowi dziękuję za informację, a pozostałym osobom za zaangażowanie.
Tak właśnie p. Lenertha miałem na myśli, błędnie napisałem nazwisko.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Cena węgierskich gruntów rolnych Waldek 0 185 26-07-2023, 19:44
Ostatni post: Waldek
  Wyższe świadczenia dla emerytów węgierskich w przyszłym roku. Waldek 0 364 13-12-2022, 21:57
Ostatni post: Waldek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości