Kraj, do którego nie pojechalibyście za żadne skarby
#61
Słyszałem wiele złego o Jamajce. Są tam ponoć dzielnice znane z wysokiego wskaźnika przestępczości oraz nagminnego handlu narkotykami jak i bronią na czarnym rynku. Jednak są też miejsca, które słyną z tego, że co roku odwiedza je miliony turystów z całego świata. Czytałem o tym na blogu i moim zdaniem wygląda to naprawdę fajnie i ciekawie!
Odpowiedz
#62
ten temat ewidentnie staje się polem do odkrywczych spojrzeń na różne kraje świata Szeroki uśmiech Czekamy na wpisy o Syrii, Afganistanie, Iraku i Południowym Czadzie Oczko
Odpowiedz
#63
(27-04-2017, 20:59)Pudelek napisał(a): (...) Południowym Czadzie (...)

Sudanie Uśmiech (który ponoć wcale nie jest aż tak niebezpieczny, jak się o tym mówi)
Odpowiedz
#64
Miał być faktycznie Sudan, ale Czad raczej też nie jest miłym i spokojnym miejscem dla turysty Oczko
Odpowiedz
#65
nie ciągnie mnie kompletnie do wschodniej Rosji, tam zresztą nie ma nic interesującego. No i na pewno nie pojadę do Egiptu, Tunezji itd. ze względu na niebezpieczeństwo.
Odpowiedz
#66
Na pewno nie udałbym się do Egiptu. Strach jechać... to co się teraz dzieje w tamtych rejonach Smutek
Odpowiedz
#67
Nie ciągnie mnie do USA. Nigdy nie rozumiałem zachwytu panującego nad tym państwem. Rozwarstwienie społeczne, wojny gangów oraz strzelaniny, tym bardziej nie zachęcają do odwiedzin.
Odpowiedz
#68
Smile 
..a ja bym chciała wszędzie pojechać.  Wychodzę z założenia, że najwyżej drugi raz w to samo miejsce się nie udam. Ale lubię na własnej skórze sprawdzić, czy dana kraina mnie "kręci".

To takie absolutnie subiektywne i osobiste.
Co jak co, najlepiej mi na węgierskiej prowincji  Flaga węgierska
Odpowiedz
#69
Na końcu mojej listy jest USA nie mam żadnego pociągu do tego kraju, z to Bałkany, Rosja, Kazachstan, Japonia, Ameryka Południowa to marzenia.
Odpowiedz
#70
(09-09-2020, 9:56)TessaRangel napisał(a): Сложно сказать о какой-то конкретной стране. В большинстве случаев это не туристическая часть Африки. Я в любом случае нейтрально отношусь к другим. Но о путешествиях в данном случае сложно сказать. Теперь я хочу быть везде.
Путешество до Владивостока, вот о том я часто мечтаю ... желания человека.  Uśmiech
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zatoka Kotorska - nie tylko Kotor powroty 0 2,591 03-09-2018, 10:25
Ostatni post: powroty



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości