Kraków - Budapeszt za 88 zł samolotem
#1
Ryanair: Kraków – Budapeszt za 88 zł w dwie strony

Cytat:Ryanair ogłosił dziś otwarcie nowej trasy z Krakowa do Budapesztu. Bilety na to połączenie są już w sprzedaży w świetnej cenie. Za podróż w dwie strony w lutym i marcu zapłacimy 88 zł.

Podane ceny są ostateczne, jeśli bilety kupujemy na stronie ryanair.com, podróżujemy tylko z bagażem podręcznym (10 kg), a opłatę uiszczamy kartą MasterCard Prepaid (na przykład kartą Fly4free.pl).



Widok kalendarza cen ze strony Ryanaira:

[Obrazek: Clipboard021.png]

Za: fly4free.pl
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#2
Ryanair będzie też latał najprawdopodobniej do Warszawy (Modlin). Szczegóły nie są jeszcze znane. Samo lotnisko okazało się tą deklaracją zdziwione: artykuł Szeroki uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#3
Witam i od razu wypowiadam się w temacie latania.
To działa! Po bankructwie Malév (co z punktu widzenia podróżujących było prawdziwym błogosławieństwem) tani przewoźnicy wreszcie zainteresowali się tym kierunkiem.
Poza dość późną godziną odlotu z Krakowa (22.30), wszystko jest w porządku. Przy odrobinie szczęścia (nie jest to wcale rzadkie) za 35 zł i w 40 minut można dolecieć do Budapesztu. Tak trzymać!
Odpowiedz
#4
Witam serdecznie. Jestem tutaj nowy. W sierpniu wybieram sie do Budapesztu. Szukając najtańszych linii trafiłem na ofertę ryanair. Oferują bilet w obie strony za cenę 60 zł (z warszawy do Budapesztu). Czy to w ogóle jest możliwe i czy jest w tej cenie jakiś haczyk? Czy na lotnisku nie okaże sie ze bilet ten kosztuje np 560 zł. Proszę o pomoc.
Odpowiedz
#5
Jak najbardziej jest to możliwe. Jakiś czas temu leciałem na podobnych warunkach. Ostateczna kwota (+opłaty lotniskowe, itp.) oscylowała w okolicach 120-130 zł. W obie strony. Także nie ma się czego bać, tylko uważnie czytać regulamin przewozu i łapać okazje Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#6
Dziękuję za odpowiedźUśmiech Bardzo miłe zaskoczenie. Nie wiedziałem że tak tanio można się tam dostać. jak się okazuje tanie linie rzeczywiście są tanieUśmiech
Odpowiedz
#7
Ano można, zobacz na przykład jak było tutaj. To jest dopiero okazja! Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#8
WOW 20 gr to prawie darmoSzeroki uśmiech Może i mnie się trafi taka okazjaSzeroki uśmiech
Odpowiedz
#9
Ale przy takich cenach trudno się dziwić że ktoś wietrzy w tym jakiś haczykSzeroki uśmiech
Odpowiedz
#10
Moje doświadczenia z Ryanairem są takie, że nie ma się czego obawiać pod warunkiem bardzo dokładnego wypełnienia formularza zamówienia na bilet i później formularza odprawy. Każda zmiana kosztuje bardzo dużo (ze słyszenia wiem, że zmiana nazwiska pasażera kosztowała 450 zł przy cenie biletu 50 zł).
Trzeba się jednak przygotować na dość długie spacery po płycie lotniska w Budapeszcie (nie podstawiają autobusu, co ciekawe: w Krakowie podstawiają) oraz nawet półgodzinne oczekiwanie na płycie lotniska na przylot samolotu. Tak, tak, pasażerowie oczekują na przylot samolotu z innego kierunku, potem jeszcze wysiadanie pasażerów, tankowanie i załadunek bagaży (tych nielicznych, opłacanych dodatkowo).
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mandat za brak winiety od niemieckiej firmy? nikodem977 12 10,066 07-06-2023, 9:55
Ostatni post: ex-komar
  Kraków Barwinek stan 13 3,770 21-11-2021, 16:19
Ostatni post: Pompa@
  Budapeszt - Szigetvar i z powrotem F1fan 1 1,560 26-06-2019, 7:23
Ostatni post: Sztasek
  Samolotem na Węgry Tomasz99 3 2,357 01-03-2019, 10:41
Ostatni post: blackberry
  Południowa wielkopolska- Budapeszt-Vonyarcvashegy matys12 0 1,349 23-02-2019, 3:06
Ostatni post: matys12



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości