Language exchange
#1
Witam wszystkich!

Jestem węgrem i niedawno przeprowadzalem do Poznania z Budapesztu, gdzie uczyłem się języka polskiego na 2,5 lat w Instytucie Polskim. Chciałabym kontynuować naukę, więc zastanawiałem się, że czy jest ktoś, kto może uczyć polskiego dla mnie? W zamian mogę dać węgierskiej lekcji. Uśmiech

Jeżeli jesteś zainteresowany, skontaktuj się ze mną na budapestkave x gmail.

Miklós
Odpowiedz
#2
jeśli chcesz możemy rozmawiać po polsku przez internet (np. przez skype lub gg) za pomocą mikrofonu i słuchawek, a ty możesz mnie trochę pouczyć węgierskiego. Czekam na odpowiedź. Pozdrawiam. napisz do mnie email : jacek33176@o2.pl
Odpowiedz
#3
(07-10-2013, 18:35)jacek33176 napisał(a): jeśli chcesz możemy rozmawiać po polsku przez internet (np. przez skype lub gg) za pomocą mikrofonu i słuchawek, a ty możesz mnie trochę pouczyć węgierskiego. Czekam na odpowiedź. Pozdrawiam. napisz do mnie email : jacek33176@o2.pl

Myślę, że prościej było napisać maila do Miklósa. Adres był we wpisie: Jeżeli jesteś zainteresowany, skontaktuj się ze mną na budapestkave x gmail.

Nie zapomnij tylko zamienić x na@ i po kropce dodać com.
Odpowiedz
#4
I tym sposobem spamboty pozyskały nowy adres mailowy. Oczko
A nawet dwa. Oczko
Odpowiedz
#5
(08-10-2013, 20:57)eplus napisał(a): I tym sposobem spamboty pozyskały nowy adres mailowy. Oczko
A nawet dwa. Oczko

No widzisz a o tym nie pomyślałem. Może dlatego, że pomimo intensywnego korzystania z internetu od jego początków (prawie)
nie miałem problemów ze spamami. Ściany ogniowe sobie radzą.
Ale generalnie punkt dla Ciebie!
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości