Majówka 2013
#11
(19-04-2013, 12:40)Skroba napisał(a): ...może ktoś poleciłby jakiś dobry kemping (jedziemy stopem pod namiot) w Budapeszcie i w Siofok?

W samym Budapeszcie jest kilka campingów. Ja zwykle wybieram Romai http://www.romaicamping.hu/. Mimo, że lata świetności ma już za sobą to posiada kilka zalet:
-obok kompleks basenowy
-market w pobliżu
-kolejka do centrum
-blisko także rowerem (ścieżka wzdłuż Dunaju)

Mogę też polecić Pap-Sziget w Szentendre, ale jak jedziecie stopem to trochę daleko od Budapesztu (dobrze mieć chociaż rower).

Nad Balatonem jest sporo campingów. Te w Siofok tylko oglądałem, gdyż w sezonie było bardzo tłoczno i zwykle nocowałem w Balatonszemes na Vadvirag http://balatontourist.hu/balaton_camping...szemes/en/ , ale dla Was może tam być trochę nudno.
Odpowiedz
#12
(19-04-2013, 12:40)Skroba napisał(a): może ktoś poleciłby jakiś dobry kemping (jedziemy stopem pod namiot) w Budapeszcie i w Siofok?

Tutaj kemping w Siófok, jest już czynny od 19 kwietnia, parcelę pod namiot też można zarezerwować za naszym pośrednictwem:

Kemping Złote Wybrzeże

W przypadku dalszych pytań jestem dostępna pod mailem: kociuba@helkatours.hu
Odpowiedz
#13
jeszcze tylko 3 dni do wyjazdu Szeroki uśmiech
może spotkam jakiegoś forumowicza będę poruszała się czerwonym kombi w okolicach Tokaju na nr rej LU wiec może jakaś kawa lub Szeroki uśmiech
Odpowiedz
#14
Jutro wybieram się do Budapesztu ze swoją połóweczką na trzy nocki.
Mamy mapkę , przewodnik i chęć zwiedzania.
Może ktoś z forumowiczów w pigułce doradzi które miejsca napewno warto zobaczyć.??
Jakie knajpki w centrum warto zaliczyć?
Zatrzymamy się w hotelu w centrum.
Zwiedzających w tym czasie Budapeszt zapraszam do kontaktu.
Odpowiedz
#15
tradycyjnie od 15-tu lat majowka na Wegrzech,a od 12-tu kapielisko wMezokovesd.Wczesniej bywalismy w Buk-furdo,Kiskun-majsza,Komarum,Eger.Do zobaczenia na basenach....
Odpowiedz
#16
Jutro wyjazd, jadę Alfą 147, czarną, tablice KOL. Dość charakterystyczna, bo na błotnikach mam naklejone Alfickie koniczynki Uśmiech
Odpowiedz
#17
mmax88 napisał(a):jadę Alfą 147

Łomatuleńko [Obrazek: confused.gif] i nic się nie boisz!? Jakby co, to mam na podorędziu tanią pomoc drogową...

... dobra, żartowałem ale tylko troszkę [Obrazek: matrix.gif] szerokości!
Odpowiedz
#18
Kolego, z Alfaholikiem rozmawiasz Język Z resztą Tata przyjechał tym autem z Włoch Uśmiech Nie, ani trochę się nie boję Język
Odpowiedz
#19
(27-04-2013, 21:47)maciekw, Nowy, Liczba postów: 5 Dołączył: 09.04.2013 Płeć: Mężczyzna napisał(a): jeszcze tylko 3 dni do wyjazdu Szeroki uśmiech
może spotkam jakiegoś forumowicza będę poruszała się czerwonym kombi w okolicach Tokaju na nr rej LU wiec może jakaś kawa lub Szeroki uśmiech

Prosimy się dokładniej określić celem ustalenia charakteru ewentualnego spotkania z jakimś forumowiczem. JęzykSzeroki uśmiech
Odpowiedz
#20
Co z węgierskich potraw polecacie zjeść,? Czy polecacie jakąś fajną restaurację w Budapeszcie? A "dzielnica " żydowska czy warto coś na jej terenie zobaczyć ?
PiwoFlaga węgierska
Aha i gdzie i za ile kupić winiete na drogi, autostrady itd ? Czy standardowo na stacji i np do tygodnia?
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ceny na Węgrzech (2013) fvg 107 189,568 06-01-2014, 21:34
Ostatni post: fvg



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości