Mezőkövesd - Zsóry
#11
To pytanie raczej powinno brzmieć: "ile dzisiaj płacą?" i zupełnie niczego Ci nie powie... natomiast pamiętam, ze onego czasu lepszy kurs niż w Mezo bywał w Auchan w Miszkolcu ale Tobie raczej nie po drodze chyba...
Odpowiedz
#12
Czy ktoś próbował już rezerwować domki na najbliższe wakacje i może przedstawić ceny na 2013 r.
Mam nadzieje, że będą przynajmniej podobne do tych z 2012 r. Ale jak wiemy "nadzieja matką ..."
Odpowiedz
#13
Gdyby ktoś z Was poszukiwał domku w Mezokovesd Zsory polecam Villa Johanna 5 min spacerem od basenów termalnych. Więcej --> domekmezokovesd.wix.com/villa-johanna-pl a w razie pytań zapraszam do kontaktu mailowego domekmezokovesd@gmail.com
Mamy jeszcze wolne terminy w lipcu! Cena 1500 ft/osobę/noc Uśmiech
Odpowiedz
#14
(21-06-2013, 0:00)mokuska napisał(a): Gdyby ktoś z Was poszukiwał domku w Mezokovesd Zsory polecam Villa Johanna 5 min spacerem od basenów termalnych. Więcej --> domekmezokovesd.wix.com/villa-johanna-pl a w razie pytań zapraszam do kontaktu mailowego domekmezokovesd@gmail.com
Mamy jeszcze wolne terminy w lipcu! Cena 1500 ft/osobę/noc Uśmiech


Co tak tanio??
Ja w 2012 roku płaciłem 2500/twarz :|
Odpowiedz
#15
(03-07-2013, 13:35)tomekrz napisał(a): Co tak tanio??
Ja w 2012 roku płaciłem 2500/twarz :|

Taką cenę mamy w tym sezonie i bardzo mi przykro, że musiałeś zapłacić więcej.
Odpowiedz
#16
witajcie!
jako ze to moj pierwszy post - pozdrawiam wszaystkich fanów Węgier Oczko
Pod koniec sieprnia mam zamiar z rodziną wybrać się w okolice Egeru pod namiot, a najbardziej podoba mi się właśnie Zsory. Mam tylko wątpliwości co do czystości sanitariatów na tym kempingu.
Czy możecie napisać jak jest właśnie z czystością? mamy niestety mały uraz po majówce w PL gdzie sanitariaty nas niestety mocno zniechęciły i wolałbym drugi raz się nie zrazić.
Ewentualnie może jakiś inny kemping w okolicy który byłby godny polecenia pod kątem czystości?
z góry dziękuję!
Odpowiedz
#17
Witam.
Czy ktoś był ostatnio na basenach w Zsory? Czy wszystkie baseny są czynne? Z góry dziękuję za odpowiedź
Odpowiedz
#18
Witam, byłem w Mezokovesd 19-25 lipiec, wszystkie baseny są otwarte. Dostępne są nawet baseny z gorącą wodą i jakuzzi wewnątrz budynku na końcu patrząc od strony głównego wejścia.
Odpowiedz
#19
dzięki za informacje. Mam jeszcze pytanie. Jak wygląda droga przez Słowację? Którędy lepiej jechać?
Odpowiedz
#20
Zależy, skąd jedziesz.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Tongue Mezokovesd asanek236 5 10,028 23-04-2016, 13:04
Ostatni post: ember



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości