Nocleg w Budapeszcie - pytania o opinie
#1
witam , mam zarezerwowany pobyt w apartamencie u niejakiego Sinko.
Chciałbym się upewnić przez wyjazdem, co do miejsca pobytu.
MA ktoś jakieś informacje na jego temat?szukałem w internecie , nic nie znalazłem jedynie samego jego ogłoszenia.
Był ktoś? Słyszał ktoś ? http://www.budapestapartments-sinko.com/
Odpowiedz
#2
Poza tym, że i u nas pojawiła się reklama tego miejsca (link) niewiele wiemy. A przynajmniej nikt się jeszcze nie ujawnił Oczko
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#3
(08-12-2012, 13:27)fvg napisał(a): Poza tym, że i u nas pojawiła się reklama tego miejsca (link) niewiele wiemy. A przynajmniej nikt się jeszcze nie ujawnił Oczko

właśnie nie tylko tutaj, ale na innych forach,stronach gdzie tylko jest temat noclegu w Budapeszcie pojawia się ta reklama.
Jade tam w terminie Sylwestrowym mam nadzieje,że będzie ok. Dam znać co to za nocleg i właściciel.pozdrawiam
Odpowiedz
#4
(07-12-2012, 15:08)azazaz napisał(a): witam , mam zarezerwowany pobyt w apartamencie u niejakiego Sinko.
Chciałbym się upewnić przez wyjazdem, co do miejsca pobytu.
MA ktoś jakieś informacje na jego temat?szukałem w internecie , nic nie znalazłem jedynie samego jego ogłoszenia.
Był ktoś? Słyszał ktoś ? http://www.budapestapartments-sinko.com/

Witam!
we wrześniu byłam w tym apartamencie wraz z przyjaciółkami i jesteśmy zadowolone z tego lokum. Wszystko co jest w opisie jest prawdą. Poza tym Państwo Sinko są bardzo mili i w razie problemów pomagają. w 5 min mozna dojść do stacji metra skąd dojedzie się wszędzie- komunikacja działa znakomicie (polecam wykupienie biletu np całodniowego).
Zazdroszczę wyjazdu bo Budapeszt jest przepiękny i proszę pozdrowić państwo Sinco Uśmiech

ps jesli nie zadowalająca jest moja odp. lub mają Państwo inne pytania w miarę moich możliwości postaram się odpowiedzieć
Odpowiedz
#5
Polecam nocleg jak najbardziej, mieszkanie zgodne z opisem oraz zdjęciami. Czysto, bardzo praktyczne mieszkanie, wyposażone w podstawowe sprzęty, mapy, przewodniki w wielu językach. Sami właściciele - Państwo Sinko, rewelacyjni!!! Bardzo komunikatywni, służą pomocą w wielu kwestiach, m.in. wiele przydatnych informacji odnośnie zwiedzania, zakupów itp.
Mieszkanie w super lokalizacji, kilka minut od ogromnego Parku Miejskiego gdzie znajduje się wiele atrakcji. Ogólnie polecam z całego serca, osobiście tam jeszcze napewno wrócimyOczko w razie pytań zapraszam na priv.pozdrawiam.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zmiany w komunikacji w Budapeszcie w dniu święta 15 marca Waldek 0 251 14-03-2024, 1:23
Ostatni post: Waldek
  Komunikacja Jak najlepiej przemieszczać się po Budapeszcie Edin 559 551,775 18-11-2023, 15:03
Ostatni post: Tiresias
  Komunikacja Strefy płatnego parkowania w Budapeszcie Waldek 50 87,233 06-08-2023, 13:51
Ostatni post: ex-komar
  Drożeje komunikacja miejska w Budapeszcie Waldek 0 281 21-07-2023, 12:40
Ostatni post: Waldek
  Noclegi Tani nocleg w Budapeszcie fvg 389 521,453 20-04-2023, 13:32
Ostatni post: czupur_n



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości