Nocleg w okolicach Budapesztu
#1
Witam to mój pierwszy wątek na forumUśmiech

Tak jak w temacie poszukuję noclegu w okolicach Budapesztu (do 30 km od miasta max), mile widziana komunikacja i połączenie z centrum Uśmiech. Na Węgry wybieram się 21 sierpnia i bardzo ciężko jest znaleźć coś sensownego w samym Budapeszcie. A moim głównym kryterium jest cena. Z góry dzięki za odpowiedzi Uśmiech
Odpowiedz
#2
(05-07-2015, 13:29)Wlochu91 napisał(a): Witam to mój pierwszy wątek na forumUśmiech

Tak jak w temacie poszukuję noclegu w okolicach Budapesztu (do 30 km od miasta max), mile widziana komunikacja i połączenie z centrum Uśmiech. Na Węgry wybieram się 21 sierpnia i bardzo ciężko jest znaleźć coś sensownego w samym Budapeszcie. A moim głównym kryterium jest cena. Z góry dzięki za odpowiedzi Uśmiech

polecam szukać na booking.com, w zeszłym roku znalazłem nocleg w centrum BP (w dzielnicy oddalonej o ok. 2,5 km od ścisłego centrum), za 2 osoby, ze śniadaniami, tydzień pobytu, hotel 3 * za niewiele ponad 200 euro
Odpowiedz
#3
http://www.booking.com/hotel/hu/color-panzia3.pl.html

Wal śmiało jak będą miejsca(można odwołać i nic się nie płaci). Zapytaj się czy jest możliwość pokoju z klimą, bo ponoć nie wszystkie mają.Parking zamknięty, dojazd do centrum szybki.Miejscówka spokojna , jedynie samoloty latają, ale w ogóle nie dały mi się we znaki(a przy zamkniętych oknach to już w ogóle). Sam pokój ok-łazienka,wc, płaski tv
Odpowiedz
#4
Ok, nocleg znaleziony w Ostrzyhomiu. "Schweidel Apartments Esztergom". Okolo 45 km od Budapesztu. Koszt +/- 200 zl za 4 osobowy "apartament". Pani z rezerwacji nawet nie chciala zaliczki i bez problemu idzie sie dogadac po angielsku. Wyjazd 21 sierpnia. Opisze wrazenia po powrocie Uśmiech

200 zl oczywiscie za noc
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Do Budapesztu wracają rozświetlone autobusy i tramwaje. Waldek 1 1,074 02-12-2023, 18:02
Ostatni post: eplus
  Uwagi do Nowa atrakcja Budapesztu wieża MOL Waldek 0 442 24-04-2023, 10:58
Ostatni post: Waldek
  Noclegi Tani nocleg w Budapeszcie fvg 389 521,554 20-04-2023, 13:32
Ostatni post: czupur_n
  Najnowsi honorowi obywatele Budapesztu Waldek 0 435 18-11-2022, 2:57
Ostatni post: Waldek
  Książka Sekrety Budapesztu eplus 8 1,857 13-02-2022, 22:52
Ostatni post: Tudós



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości