Noclegi nad Balatonem
(04-02-2017, 0:39)Tatiana84 napisał(a): ... wybieramy się w 3 tygodniu lipca do Węgier nad Balaton. Jedzie w sumie 12 osób ( 6 dorosłych i 6 dzieci - 2x2 latka, 2x3 latka, 1x 4latek i 1x 5 latek). Szukamy czegoś na 7-10 dni w okolicach Siófoka, Zamardi, Balatonvillagos ew. innej miejscowości, gdzie będzie można miło spędzić czas z dziećmi. ...

Tatiana84 - witaj na Forum Uśmiech ... jak z dziećmi, to wszystko dla dzieci ... z moimi dziećmi kiedyś-kiedyś jeździliśmy do Balatonlelle - ale to było w ub.wieku.
Sympatia pozostała, ostatnio z wnukami byliśmy w Balatonlelle i było normalnie. Najwieksza zabawę i najlepiej się czuły dzieciaki na płatnej "Napfény Strand". Jest piesek, piaskownice, plac zabaw ... słowem idelne z małymi dziećmi. Oprócz płatnej plaży, jest kilka darmowych, te również polecam odwiedzić, warto.
Zakupy na miejscu zrobisz w sklepach: Aldik, Coop spożywczy (2), Lidl, Penny Market, Spar, jest też rynek na którym okoliczni producenci sprzedają własne produkty i przetwory.
Sporo do zobaczenia w okolicy, polecam Balatonboglár - miejsce szczególne i bliskie Polakom. !
Noclegi`zawsze na kwaterach prywatnych, a tych jest dużo i jest z czego wybrać.
Zapoznaj się z ofertą strony > http://www.balatoniszallas.hu/ klikając na Balatonlelle.
Odpowiedz
Witam po pewnej przerwie Oczko
Znowu wybieramy się nad Balaton, i znowu w okolice Zamardi, balatonfoldvar.
Do tej pory jeździłem w ciemno i chyba teraz też tak zrobię, bo na maile z zapytaniem nikt nie odpisuje niestety....
http://www.balatoniszallas.hu/
Na tej stronie wysłałem chyba z 10 maili z zapytaniem a odpowiedz otrzymałem aż od 1 osoby...
Maile pisze po angielsku i niemiecku...

Czy to normalne że nikt nie odpisuje ?

Szukam noclegu dla 4os + 3 dzieci 4, 10, 12lat w terminie 22.07-29.07 lub 29.07-05.08.
Najlepiej domek w cenie max 15000-18000tys forintów doba.
Może ktoś coś poleci konkretnie w Zamardi albo Balatonfoldvar ?
Odpowiedz
N0cleg poniżej 3000 za osobę w sezonie w atrakcyjnej miejscowości to może być ciężko. Albo nawet nierealne. Może dlatego nie odpisują...
Odpowiedz
Poszukuję noclegów dla 4 osób dorosłych i 3 dzieci ( 7lat, rok, rok) Najlepiej dom lub 2 osobne pokoje. Ktoś może coś polecić ?
Odpowiedz
Witam!

Polecam naszą stronę: www.helkatours.hu

pozdrawiam
Kasia Kociuba
Odpowiedz
(22-02-2017, 11:15)eplus napisał(a): Nocleg poniżej 3000 za osobę w sezonie w atrakcyjnej miejscowości to może być ciężko. Albo nawet nierealne. Może dlatego nie odpisują...
w ofertach sa takie ceny podawane, a ja pisze ogólnie w mailu i pytam o cene nie narzucając żadnych kryteriów Oczko

Często za dziecko 4l ni epobierają kasy, bo śpi z rodzicami, a za reszte dzieci licząc nawet 2500f to razem mamy 17000f Oczko
Odpowiedz
GOREK - oferty`noclegów nad Balatonem (z cenami) znajdziesz na stronie http://www.balatoniszallas.hu/ Uśmiech
Odpowiedz
(22-02-2017, 15:30)Sztasek napisał(a): GOREK - oferty`noclegów nad Balatonem (z cenami) znajdziesz na stronie http://www.balatoniszallas.hu/ Uśmiech
wiem bo pare postów wyżej pisałem o tej stronie właśnie i że nikt na maile nie odpisuje Oczko
Odpowiedz
GOREK przeoczyłem twój wpis ... mogę tylko podpowiedzieć, że należy sprawdzić na dole strony, czy właściciel jest miejscowy. Jest sporo ofert od osób niemieszkających w danej miejscowości, a ci nie kwapią się do odpowiedzi na e-mail.
Odpowiedz
Witam wszystkich.
wybieramy sie w tym roku nad Balaton. byliśmy dwa lata temu w Siofok ale sami i pojechaliśmy w ciemno.
teraz jadą z nami znajomi ( jednych właśnie w Siofok poznaliśmy) wiec chcemy coś zaklepać.
szukamy albo domku dla ok. 10 osób albo jakiś kwater gdzie są trzy osobne pokoje.
bedzie wstepnie 6 osób dorosłych i 4 dzieci, w tym jedno niespełna dwuletnie. ale może być tak że bedzie 4 dorosłych i trójka dzieci.
Siofok nam pasuje ale możemy jechać też gdzie indziej.
szukam po polecanych stronach ale cieżko z odpowiedziami.
może Wy macie coś sprawdzonego?
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Najdroższa plaża nad Balatonem Waldek 0 792 30-07-2023, 22:26
Ostatni post: Waldek
  Ceny wejścia na plaże na Balatonem w 2023 roku Waldek 5 1,565 25-07-2023, 13:21
Ostatni post: ex-komar
  Gdzie są piaszczyste i bezpłatne plaże nad Balatonem? duo1 33 73,586 09-07-2023, 13:13
Ostatni post: Pudelek
  Kąpieliska termalne nad Balatonem lisia312 10 2,094 23-07-2022, 13:48
Ostatni post: lisia312
  Bezpłatne plaże nad Balatonem w 2022 roku Waldek 3 5,654 06-06-2022, 23:04
Ostatni post: Anderek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości