Noclegi nad Balatonem
#31
dzięki za odzew Uśmiech
dzieci juz większe 10 i 15 lat.W sumie to mozna "w ciemno"..chodzi nam o przyklady miejsc(namiot +auto), no i zeby fajnie zjeść, niedaleko pozwiedzać.. na kempingu który wymieniłaś JUZ rezerwacja pełna?? . :/ hmmm.W drodze powrotnej chcemy zahaczyć o Zamek Poenari - ponoc najblizszy Drakuli Oczko
Jeśli bedziemy juz miec pewny termin-tzn uzgodniony, bo na dzień dzisiejszy mąż jeszcze za granicą i to daleko daleko..to na pewno poproszę o pomoc.
Uśmiech
Odpowiedz
#32
(03-02-2013, 19:42)HelkaTours napisał(a): Bardzo bym prosiła o niepowtarzanie takich komunałów mających niewiele wspólnego z rzeczywistością.

Proszę więc to dodać do błędnych obiegowych opinii o Węgrzech.
Pisząc, że północ jest dziksza nie chciałem sugerować, że w pierwszy dzień zjedzą ich wilki.
Dwadzieścia parę lat temu byłem w Balatonkenese. Dodgy Gdy inni moczyli się w chłodnym Bałtyku. Deszcz
Odpowiedz
#33
Witam
Przymierzamy się z zona i naszym dzieckiem 3 lata wybrać nad Balaton ( pierwszy raz na Węgrzech).
Ja lubię odludne miejsca jeśli można tak powiedzieć . Im mniej ludzi tym lepiej.
Wystarczy sklep i miejsca gdzie można zjeść lokale dania.
Może mogli byście zaproponować jakiś fajny zakątek ?
Im więcej tym lepiej ja już sobie poszperam i coś wybiorę
Wybieram się w sezonie letnim, bliżej nieokreślonym Uśmiech
Jedynym wymogiem jest to żeby plaza była ładna , czysta (brak glonów)
Odpowiedz
#34
Chyba będzie ciężko znaleźć takie miejsce - odludne z ładną plażą. Ja byłam kilka razy w Balatonfüred. Ładne, zadbane plaże są płatne - około 5-6 zł (albo i więcej) na dzień od osoby. Są plaże, gdzie wejście jest darmowe po 18.00. Są też plaże darmowe, poza stolicą płn Balatonu, ale nie są one bez glonów i bez turystów. Miejscami brzeg jeziora jest obetonowany tj. po drodze z Balatonfüred do Tihany, ale też pełno ludzi.
Odpowiedz
#35
Chodzi mi głownie o w miarę ciche i spokojne miejsce , gdzie mogę wypocząć z dzieckiem. Jakieś typy?
Odpowiedz
#36
Wydaje mi się, że północy brzeg Balatonu jest spokojniejszy. Jeśli chodzi o dzieci z kolei, to jest tam znacznie głębiej.
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#37
Ok to zapytam trzeci raz. Jakie miejscowości w których byliście jesteście w stanie polecić
Odpowiedz
#38
Może Balatonlelle? Miejscowość co prawda nie należy do najmniejszych, ale myślę, że da się tam znaleźć i spokojniejsze miejsca.
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#39
(13-02-2013, 15:17)olom napisał(a): Ok to zapytam trzeci raz. Jakie miejscowości w których byliście jesteście w stanie polecić

Witaj! A może odpowiadałby Wam pensjonat, który prowadzę? Znajduje się on w miejscowości (a właściwie już poza nią) Badacsonytomaj 250 m od darmowej plaży - wprawdzie bez atrakcji, ale darmowa plaża na północnym brzegu to rzadkość. Polacy bardzo sobie chwalą jej kameralność.
Mogę przesłać adres stronki.
pozdrawiam
Odpowiedz
#40
(13-02-2013, 15:17)olom napisał(a): Ok to zapytam trzeci raz. Jakie miejscowości w których byliście jesteście w stanie polecić

Balatonfenyves. Cicho, spokojnie, kameralnie, bardzo przystepne ceny. Mamy tam sporo ofert wlasnie z mysla o tych, ktorzy szukaja spokoju i czystej natury.

Prosze sie do mnie odezwac na maila: kociuba@helkatours.hu
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Najdroższa plaża nad Balatonem Waldek 0 792 30-07-2023, 22:26
Ostatni post: Waldek
  Ceny wejścia na plaże na Balatonem w 2023 roku Waldek 5 1,565 25-07-2023, 13:21
Ostatni post: ex-komar
  Gdzie są piaszczyste i bezpłatne plaże nad Balatonem? duo1 33 73,585 09-07-2023, 13:13
Ostatni post: Pudelek
  Kąpieliska termalne nad Balatonem lisia312 10 2,094 23-07-2022, 13:48
Ostatni post: lisia312
  Bezpłatne plaże nad Balatonem w 2022 roku Waldek 3 5,654 06-06-2022, 23:04
Ostatni post: Anderek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości