Nowy Sącz - Eger (przez Słowacje)
#1
Witam,
jutro wybieram się do Egeru. Czytam po tych forach i różnych informatorach i już sam nie wiem jaką trasę wybrać... Fajnie by było jakbym mógł zaoszczędzić na winietkachUśmiech O ile odc. przeszów - koszyce jest prosty do ominięcia płatnego odcinka, to nie wiem jak jechać od koszyc na eger.

Gdzieś wynalazłem taką drogę:
NS -> Poprad, Słowacja -> Švábovce, Słowacja -> Tornaľa, Słowacja -> Bánréve, Węgry -> Ózd, Węgry -> Eger, Węgry.

Czy to dobra trasa czy może polecacie coś innego?
Odpowiedz
#2
hallloo
Odpowiedz
#3
(24-07-2015, 21:10)gagatek napisał(a): hallloo

Hallloo.
Otwieramy oczy i czytamy wątki Przez Słowację na Węgry... i Trasa do Egeru.
Czytanie nie jest takie trudne Uśmiech
Odpowiedz
#4
? ... Nowy Sacz, Piwniczna, Poprad, Dobsina, Roznava, Tornala, Bánréve, Ózd, Eger
Odpowiedz
#5
Sztasek, czy to miało znaczyć że ta droga jest ok? nie mam zbyt wiele czasu na rozkminianie o tym, za niedlugo jade
Odpowiedz
#6
(24-07-2015, 21:23)Sztasek napisał(a): ? ... Nowy Sacz, Piwniczna, Poprad, Dobsina, Roznava, Tornala, Bánréve, Ózd, Eger

trasa bez winietek, kręci pomiędzy Popradem a Dobsiną, roboty za Rożnawą.

? ... Nowy Sacz, Muszynka, Bardejov, Preszów. Koszyce, Tornyosnémeti, Miszkolc, Mezőkövesd, Eger
+ winietki SK i H
Odpowiedz
#7
właśnie raczej bym chciał uniknać winietekUśmiech Czy lepiej już kupić te winietki i jechać tamtędy, bo już sam nie wiem;/
Odpowiedz
#8
Trasa przez Poprad - Dobsina kręci, trasa z winietkami (2x10 €) trochę dłuższa, lecz szybsza.
Odpowiedz
#9
a jakbym chciał przynajmniej zrezygnowac z winiety preszow - koszyce, to ciezko potem się wbić na autostrade na wegrzech? tak w ogole to jak sie tam w tedy wbic?

i czy faktycznie tak jak google pokazuje to przez ta pierwsza trase jedzie sie prawie 5h???
Odpowiedz
#10
gagatek ja Ci proponuje pojechać taka trasą https://goo.gl/maps/2gSa7 z ominięciem płatnych odcinków zarówno na Słowacji jak i na Węgrzech
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Przez Słowację na Węgry - mapa płatnych dróg Sztasek 2,115 1,321,731 16-03-2024, 16:28
Ostatni post: Sztasek
  Przez Słowację bez winietki równolegle do autostrady, przez Węgry z winietką Jan Orban 59 55,801 13-11-2019, 16:28
Ostatni post: ember
  Trasa Poznań Eger beniu11 7 3,130 24-06-2019, 10:21
Ostatni post: bastus2
  Droga Poprad - Eger stan 4 3,071 28-01-2019, 16:48
Ostatni post: ember
  Trasa Barwinek - Eger - darmowa baranek 6 3,562 17-08-2018, 17:56
Ostatni post: wojti76



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości