Nowy/nowa na forum? Przedstaw się!
#41
Witam
Mam na imię Darek wiek 40+ , w zeszłym roku byłem z rodziną przyczepą kempingową na Węgrzech .Zwiedziliśmy kilka wspaniałych miast i miejsc, odwiedziliśmy baseny termalne w miejscowościach : Hajdúböszörmény ,Bogács,Eger i Miszkolc .Pozdrawiam .
Odpowiedz
#42
Witam Darku,chyba się znamy Szeroki uśmiechSzeroki uśmiechSzeroki uśmiech
Pozdrawiam wszystkich węgromaniaków. Pani czesieko
Odpowiedz
#43
Czołem, Darku! Witamy na forum! Uśmiech

Jak widzę, masz tu już znajomych, także - mam nadzieję - będziesz czuł się jak u siebie Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#44
Czesc! Jestem Ewa i mam 32 lata. Pierwszy raz bylam na Wegrzech jako trzylatka. Pozniej jako juz nastka spedzalam wakacje nad Balatonem przez kilka lat z rzedu. Zakochalam sie w tym Kraju. Zachwca mnie kolor Balatonu, pola kukurydzy, Buda, papryka, brzoskwinie, arbuzy. Dzisiaj moim partnerem jest Wegier, jestesmy razem 3 lata i mieszkamy w UK. W przyszlosci planujemy zamieszkac na Wegrzech.
Odpowiedz
#45
ewaizabela, piękna historia! Całe życie z Węgrami w tle, można by rzec Uśmiech Cieszymy się, że do nas trafiłaś!
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#46
Witam,
trafiłem tu w związku z wyjazdem do pracy na Węgry. Kontrakt co najmniej na kilka lat, wyjazd z żoną i pięcioletnią córeczką. Z jednej strony kraj zauroczył mnie od pierwszego dnia pobytu, ale z drugiej nie mam pojęcia jak tam się odnaleźć. Jeżeli znajdą się tu ludzie mogący pomóc mi się osiedlić, to znaczy że trafiłem we właściwe miejsce. W zamian oferuję bieżące informacje z Siofok Oczko
Odpowiedz
#47
klakis, myślę, że trafiłeś w dobre miejsce. Na forum jest sporo użytkowników, którzy przemieszkali swoje na Węgrzech (w moim wypadku są to dwa lata). Pytaj śmiało o co tylko zechcesz. W miarę możliwości będziemy starali się pomóc.

Dzięki za chęć dzielenia się informacjami z innymi! Zapraszam do aktywnego uczestnictwa w dyskusjach! Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#48
Witam wszystkich forumowiczów!
Cieszę się, że trafiłam na tak ciekawe forum. Uwielbiam kuchnię węgierską i sama często przyrządzam dania w bograczu.
Mój blog o kuchni w plenerze to www.grillobranie.pl
[Obrazek: dzika_222x295.jpg]
Odpowiedz
#49
ach, dopiero wypatrzylam ten watek Uśmiech
dziędobry się z Panstwem Uśmiech
Odpowiedz
#50
farmcook, strz, pozdrawiamy i owocnych dyskusji życzymy Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Chce mi się śmiać... fvg 145 144,418 07-11-2023, 22:29
Ostatni post: adamlca
  Prośba o zamówienie płyt DVD na vatera.hu nonamez0 0 592 17-02-2023, 9:46
Ostatni post: nonamez0
  Rośnie płaca minimalna i gwarantowana płaca minimalna na Węgrzech w 2023 roku. Waldek 0 437 15-12-2022, 23:49
Ostatni post: Waldek
  Rośnie liczba dyplomatów rosyjskich na Węgrzech Waldek 4 838 10-12-2022, 16:20
Ostatni post: Slavekk
  Kolejna fabryka akumulatorów na Węgrzech Waldek 1 925 04-11-2022, 10:28
Ostatni post: eplus



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości