Nowy/nowa na forum? Przedstaw się!
(11-01-2018, 22:05)Michal80 napisał(a):
(10-01-2018, 22:03)WuKa napisał(a): Czynię tak , bowiem jest ogromnie wyczulona na odległość ,którą trzeba pokonać ( na Węgry ode mnie jest ponad 600km) i ta odległość ją przeraża.

Nie żartuj,ja robię więcej co roku z moim synem 7-8-9lat a na weekend potrafimy walnąć 550 do Austrii.

Laptop,słuchawki jakieś filmy i czas szybko zleci.

Kiedyś jeżdziłem autobusem do Amsterdamu 12h (ponad 1000km) i to dopiero była katorga.

A znasz może powiedzenie " największy w tym ambaras żeby dwoje chciało na raz"
Ja jestem kat na jazdę , ale sam nie pojadę Uśmiech
Odpowiedz
No to może jakieś miasto po drodze odwiedzić?Ja jechałem przez Pragę ale tyle co widzę do drogę do hotelu i na autostradę bo młody nie chce słyszeć o zwiedzaniu Uśmiech
Odpowiedz
Bo dzieci to trzeba oddać do domu dziecka, Jak podrosną to ewentualnie można rozważyć możliwość zabrania z powrotemSzeroki uśmiechSzeroki uśmiechSzeroki uśmiech. Eplus zaczynamy odliczanie, raz już byłem, pod koniec stycznia wybieram się znowuOczko
Odpowiedz
(11-01-2018, 23:59)blackberry napisał(a): ... Eplus zaczynamy odliczanie, raz już byłem, pod koniec stycznia wybieram się znowu Oczko

blackberry & eplus - trzymam kciuki i ... powodzenia Oczko
Odpowiedz
W moim przypadku, trzeba działać lisim sposobem Szeroki uśmiech
Przynęta kulinarna -wróć ,trunkowa raczej nie działa Język,
basen z ciepłą wodą już bardziej będzie przemawiał ;smażenie na słońcu, to jest wg mojej Pani, najlepszy sposób spędzania wypoczynku.
Dzieci już dorosłe,nie będą zajmować czasu Oczko
Mam jeszcze trochę czasu,żeby zainteresować i przekonać do mojej propozycjiWino
Odpowiedz
(12-01-2018, 9:06)WuKa napisał(a): W moim przypadku, trzeba działać lisim sposobem Szeroki uśmiech
Przynęta kulinarna -wróć ,trunkowa raczej nie działa Język,
basen z ciepłą wodą już bardziej będzie przemawiał ;smażenie na słońcu, to jest wg mojej Pani, najlepszy sposób spędzania wypoczynku.
Dzieci już dorosłe,nie będą zajmować czasu Oczko
Mam jeszcze trochę czasu,żeby zainteresować i przekonać do mojej propozycjiWino

Uśmiech otwarcie z czystym sumieniem wspólnie rozważcie i zaplanujcie podróż we dwoje.
Odległość niech nie przeraża, zawsze można odpocząć po trasie lub przenocować (czasami tak wypadnie).
Nie czekajcie, nie odkładajcie...bo w starszym wieku coraz trudniej podjąć decyzję wyjazdu na odpoczynek dalej od domu ...
Odpowiedz
(11-01-2018, 23:59)blackberry napisał(a): Eplus zaczynamy odliczanie, raz już byłem, pod koniec stycznia wybieram się znowuOczko
A jak się tamten rok zamknął? U mnie średnio jeden wyjazd miesięcznie.
Odpowiedz
Dokładnie nie wiem, styczeń, luty, marzec po dwa razy, ale tylko tam i z powrotem, potem dłuższe pobyty na Wielkanoc, weekend majowy, Boże Ciało, w lipcu dwa razy i to pamiętam na pewno. Potem to spekulacje z uwagi na kiepską pamięć, ale raz w miesiącu raczej jechałem. Więc tak w sumie to około 16 razy. Z czego połowa wyjazdów odbyła się w samotnościSzeroki uśmiech. Mogłem coś dodać albo pominąć, jednak to nie będą wielkie różnice. W tym roku policzę wszystko dokładnie.
Odpowiedz
Dwa logowania, 51 sekund. Ani słowa o sobie.Zdziwiony

[Obrazek: bea8441b42c917a3.jpg]
Odpowiedz
(12-01-2018, 9:06)WuKa napisał(a): ...basen z ciepłą wodą już bardziej będzie przemawiał ;smażenie na słońcu, to jest wg mojej Pani, najlepszy sposób spędzania wypoczynku.
...

No to do dzieła Uśmiech do wyboru mały odpoczynek na trasie do Węgier
http://www.aquaparkzywiec.pl/
http://www.istebna.org/
http://www.aquaparksenec.sk/#
to masz te które są "po drodze" Konin, Siewierz, Tychy, Żywiec, Bratysława itd. (aktualnie z 95 %, trasa autostradą lub dwupasmową dwukierunkową)
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Chce mi się śmiać... fvg 145 144,418 07-11-2023, 22:29
Ostatni post: adamlca
  Prośba o zamówienie płyt DVD na vatera.hu nonamez0 0 593 17-02-2023, 9:46
Ostatni post: nonamez0
  Rośnie płaca minimalna i gwarantowana płaca minimalna na Węgrzech w 2023 roku. Waldek 0 437 15-12-2022, 23:49
Ostatni post: Waldek
  Rośnie liczba dyplomatów rosyjskich na Węgrzech Waldek 4 838 10-12-2022, 16:20
Ostatni post: Slavekk
  Kolejna fabryka akumulatorów na Węgrzech Waldek 1 925 04-11-2022, 10:28
Ostatni post: eplus



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 23 gości