Nyirbator
#1
Próbuję tam zarezerwować kemping. Ktoś był? Może coś napisać? Dziękuję Szeroki uśmiech
Odpowiedz
#2
Według ich strony internetowej należy kontaktować się z Panią Horváth Ágnes.

Telefon: 06-70/338-5456
E-mail: horvath.agnes@sarkanyfurdo.hu
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#3
zarezerwowałam, teraz mam wpłacić zaliczkę. Jak to mogę zrobić?
Odpowiedz
#4
(27-02-2013, 20:54)lisia312 napisał(a): zarezerwowałam, teraz mam wpłacić zaliczkę. Jak to mogę zrobić?
Może najprościej?
Np. przekaz pocztowy.
Do 500zł kosztuje podobno 13zł. Raczej w banku taniej nie będzie.
Poczta polska z trąbką twierdzi że przyjmuje też przekazy adresowane na rachunek bankowy na Węgrzech
Odpowiedz
#5
Jutro Ci odpowiem jak to jest z pocztą i ile to kosztuje. A jaką kwotę chcesz wysłać?
Pozdrawiam wszystkich węgromaniaków. Pani czesieko
Odpowiedz
#6
(27-02-2013, 21:40)czesieko napisał(a): Jutro Ci odpowiem jak to jest z pocztą i ile to kosztuje. A jaką kwotę chcesz wysłać?

Mam wysłać 20 000 HUF.
Pytanie, jak wyślę 300 zł, to przeliczą(?) po jakim kursie?
Odpowiedz
#7
lisia312 ja pracuję na "zwykłej" poczcie i u nas takich wpłat nie można zrobić. Może na jakiejś głównej. Nawet naczelnik nie wie jak to zrobić. Zarumieniony
Pozdrawiam wszystkich węgromaniaków. Pani czesieko
Odpowiedz
#8
Dla porządku dyskusji temat przelewu proponuję kontynuować w tym temacie. Tutaj skupmy się na urokliwym Nyírbátor Oczko
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#9
Witam Szeroki uśmiech

ja byłam we wrześniu 2012 r. w Nyirbator.
Mieszkaliśmy właśnie na campingu. Camping położony jest poza miastem w bardzo spokojnej okolicy, pomiędzy jeziorem a lasem. Bardzo czysto i przyjemnie. Camping położony bezpośrednio koło kąpieliska, dużym plusem było wejście na baseny w cenie campingu.
W recepcji można zamówić śniadanie czy lunch, który przynoszą do domku.
Jednym słowem wymarzony urlop Serce

W razie pytań pisać, chętnie oderwę się od pisania magisterki Uśmiech
Odpowiedz
#10
Margit, ja się co prawda nie wybieram w najbliższym czasie. Ale jeżeli ma Ci to pomóc w odpoczynku od magisterki, to może napiszesz, jak przedstawiają się tam koszty zakwaterowania? Oczko Taka informacja na pewno nam się przyda na forum. Dla potomnych! Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości