Nyirbator
#11
Mam taką stronkę, może się komuś przyda
http://pl.sarkanyfurdo.hu/index.php?id=1
Pozdrawiam wszystkich węgromaniaków. Pani czesieko
Odpowiedz
#12
My byliśmy we wrześniu 2012 roku i była wtedy „ akcja”, zapłaciliśmy za 5 nocy, a nocowaliśmy 7 nocy. Dla 5 dorosłych osób była to okazja.
Wiem że takie „ akcje” są częste na węgierskich kempingach , ale tylko poza sezonem .
W cenie noclegu były wejściówki czyli zegarki na baseny . Można było się wykąpać rano i wrócić na śniadanie na kemping , i tak dowolną ilość razy spacerować , jeśli nie chciało się plackiem leżeć przy basenie. Na terenie basenów były też boiska do gry w siatkówkę i piłkę nożną.

Wracając do cen zgodnie z tym co mam zanotowane w notesie:
14 000 Ft za apartament za noc + 2 000 Ft za osobę dodatkową
250 Ft taksa turystyczna za jeden dzień za os.
czyli wyszło nas to 16 000 Ft * 5 nocy = 80 000 Ft + taksa klimatyczna

Dodatkowo płaciło się za saunę i zjeżdżalnie.
śniadania 650 Ft za os. , lunch 900 Ft, obiad 750 Ft

Domki są 4-osobowe, ale dla piątej osoby był przygotowany gruby materac więc nie było problemu ze spaniem. W oknach domku są siatki i komary nie stanowiły problemu ,bo nie było ich wiele , co nad wodą często sprawia kłopot .
Odpowiedz
#13
Dziękuję Uśmiech za info. Co warto zobaczyć w okolicy?
Domki są 2 pokojowe z kuchenką i łazienką?
Odpowiedz
#14
do apartmanu należy własna toaleta i łazienka (prysznic)
do apartmanu należy własna wyposażona kuchnia
Sypialnia apartamentu: 1 szt.
1 małżeńskich łóżek
Do apartmanu należy wspólny ogród.

Usługi
Balkon/taras

Lodówka w pokoju

Dostęp do Internetu w pokoju (bezprzewodowy)
Telewizor (CRT) w pokoju

Kuchenka mikrofalowa w pokoju

Telewizja-satelitarna-/kablowa w pokoju
Odpowiedz
#15
Noclegi

Apartamenty i Camping „Smok”

Apartamenty i Camping „Smok” zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie kąpieliska leczniczego, jest idealnym miejscem dla wypoczynku na łonie natury. Rodziny zarówno zimą jak i latem mają do dyspozycji 16 dobrze wyposażonych, nowo wybudowanych apartamentów (2 pokoje dwuosobowe z łazienką, toaletą, aneksem kuchennym z naczyniami, telewizorem z 52 kanałami, lodówką, kuchenką mikrofalową, ekspresem do kawy, czajnikiem elektrycznym, połączeniem internetowym wifi, tarasem i własnym parkingiem). Istnieją też stanowiska dla przyczep campingowych z dostępem do prądu, oraz miejsca dla namiotów. Ponadto na gości czekają boiska do siatkówki plażowej i piłki nożnej, wydzielone miejsca do grillowania i pieczenia kiełbasek, plac zabaw, możlowości wędkowania oraz podobne do otoczenia przyjazne ceny. Camping jest idealnym miejscem również na imprezy firmowe.

Apartamenty i Camping „Smok” jest prawdziwą zieloną wyspą w szarej codzienności!
Odpowiedz
#16
Margit!
Czy mogłabyś opisać jak wygląda apartament , bo patrząc na zdjęcia nie wiem czy to każdy pokój ma osobne wyjście na taras? Czy apartament jest z jednym wejściem? Szkoda, że nie ma rysunku ( uwielbiam rzut z góry Oczko)
Czy kemping jest na kąpielisku- jak "znakują" tubylców kempingowych? Tzn w którym momencie odbija się zegarek?
Odpowiedz
#17
Lisia312 przepraszam, że tak późno odpisuje, ale miałam małe zamieszanie na uczelni. Zarumieniony
Apartament składa się z pokoju z aneksem kuchennym, w którym jest też szafa, rozkładane łóżko, stolik z krzesłami i telewizor. Obok jest mała sypialnia z szafą. No i mała łazienka. Jest też przejście do drugiego apartamentu, więc jeśli jedzie się w większej grupie to można przechodzić między apartamentami. Niby każdy pokój (czyli z sypialni i z pokoju) ma osobne wyjście na taras, ale my nie próbowaliśmy.
Kemping jest obok kąpieliska, ale mieszkańcy mogli wchodzić przez bramkę w ogrodzeniu, która była zamykana na klucz. W recepcji kempingu otrzymaliśmy żółte zegarki. Ale na baseny zewnętrzne można było wchodzić przez bramkę prosto z kempingu bez odbijania zegarków. Problem był gdy ktoś chciał z nas wejść do środka, bo tak się nie da bez wcześniejszego odbicia. Aby móc wejść do basenów wewnętrznych trzeba było wyjść z kempingu i przejść jakieś 300 m do głównego wejścia koło kas i tam odbijaliśmy zegarek. Wtedy można było wchodzić i wychodzić bez problemu na zewnątrz i na kemping oraz do środka budynku. A ponieważ nikomu z nas nie chciało się latać na około więc przeważnie przesiadywaliśmy na zewnątrz. I to nam wystarczyło, ponieważ baseny zewnętrzne są bardziej atrakcyjne.

pozdrawiam Oczko
Odpowiedz
#18
Czyli dobrze rozumiem: pokój z aneksem kuchennym i spaniem 2+1 i sypialnia 2 os.?
Odpowiedz
#19
Witam
Na forum jestem nowy ale czytam je od dawna. Na Węgrzech bywam z dziećmi (5 i 7 lat) przeważnie dwa razy w roku (mamy blisko). W tym roku pierwszy wyjazd również mamy za sobą ( byliśmy już na kąpieliskach w Miscolcu, Tiszaujvaros, Nyiregyhazie, Hajduszoboszlo i Egerze). Tym razem planujemy pierwszy wyjazd pod namiot, rozważamy dwa miejsca: Nyirbator lub Kisvarda, stąd moje pytanie do osób które były na tych polach kempingowych które z nich będzie lepsze. Zależy nam, żeby kemping był połączony z kąpieliskiem stąd te dwie opcje, natomiast nie wiemy który będzie lepsze pod względem zaplecza i ogólnie lepszy dla dzieci. Będe wdzięczny za każdą podpowiedź. Pozdrawiam, Piotrek
Odpowiedz
#20
Niestety w Nyirbator nie byłem - nie mam porównania.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości