Oceanarium Tropicarium
#1
Uważacie, że warto odwiedzić, skoro najbliższe dni mają być deszczowe Oczko ?
Odpowiedz
#2
Tylko jako atrakcja dla dzieciaków. Inaczej raczej nie. Choć nie byłem w środku, widziałem tylko nagrania z.
Odpowiedz
#3
Nawet dla miłośników fauny? Widziałem, że mają nawet rekiny.
W Polsce tego nie uświadczysz
Odpowiedz
#4
No to idź w takim razie Uśmiech Nie rozumiem. Miłośników zainteresuje to na pewno.
Odpowiedz
#5
Odwiedziłem w ubiegłym miesiącu. Wprawdzie na zdjęciach w sieci wyglądało okazalej (jak to zwykle na zdjęciach reklamowych), ale warto zwiedzić! Rekiny są, a w czwartki odbywają się pokazy karmienia owych miłych rybek przez dwóch nurków. Jedzą im z ręki jak oswojone pieski!
Odpowiedz
#6
Ogólnie każdego powinno zainteresować to miejsce. Jest na co popatrzeć. Wolę to niż jakieś muzeum Uśmiech
Odpowiedz
#7
Jak tam się najszybciej dostać? Kiedyś jechałem tam autobusem ale jeżdżą one bardzo rzadko. Gdzieś czytałem, że najłatwiej jest tam dojechać pociągiem. Zna ktoś szczegóły?
Odpowiedz
#8
(06-11-2014, 20:50)jacek77 napisał(a): Jak tam się najszybciej dostać? Kiedyś jechałem tam autobusem ale jeżdżą one bardzo rzadko. Gdzieś czytałem, że najłatwiej jest tam dojechać pociągiem. Zna ktoś szczegóły?

Dobrze czytałeś ... tropikarium położone jest w XXII dzielnicy, przy ulicy Nagytétényi út 37-43. Bezpośrednim pociągiem dojedziesz z dworca Kelenföld, to tylko 3 przystanki. Wysiadasz na stacji Budatétény-Campona. Przechodzisz po kładce do ulicy Nagytétényi, przez parking i na prawo ... ok. 300 m.
Niektóre pociągi odchodzące z Kelenföld omijają stację Budatétény-Campona, niektóre na niej nie stają !
Z dworca Keleti dojedziesz autobusem 133, 233 - 13 przystanków, wysiadasz na przeciwko centrum handlowego Campona - dalej pieszo ok. 350 m.
Odpowiedz
#9
Na miejscu to już tam trafię. Chciałem jechać pociągiem bo to na pewno trwa znacznie krócej. Tak jak pisałem, pamiętam, że nie dość, że jedzie się długo to jeszcze autobusy rzadko jeżdżą. A jak wyglądają te rozkłady pociągów? Są rozpisane stacje tak żebym nie przejechał sobieUśmiech
Odpowiedz
#10
(07-11-2014, 20:59)jacek77 napisał(a): A jak wyglądają te rozkłady pociągów? Są rozpisane stacje tak żebym nie przejechał sobie

Pociągi z dworca Budapest Kelenföld (część wyjeżdża z dworca Budapest-Déli) kursują co 15-20 minut.
Stacje: Budapest Kelenföld, Budafok, Háros, Budatétény... tutaj wysiadasz.
Czasem w info jest > Nagytétény, Campona, Campona [Budatétény] Zdziwiony
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości