Orange Ways - "Nie można ukończyć transakcji"
#1
Witam,

Nie mogę znaleźć potrzebnych mi informacji na forum dlatego też piszę.
Przy zakupie biletu przez stronę Orange Ways pojawia się komunikat banku 'Nie można ukończyć transakcji'.
Szukałem i znalazłem, że kilka osób miało ten sam problem lecz nikt nie podał rozwiązania.
Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Na jakim etapie zakupu pojawia się ten błąd? Może screenshot jakiś?
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#3
Sprawa się wyjaśniła po mailu do biura firmy. Problem leżał tylko i wyłącznie po stronie banku.
Odpowiedz
#4
W takim razie nie pozostaje mi nic innego, jak tylko życzyć udanego wyjazdu! Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#5
Mam jeszcze jedno pytanie dlaczego bilet Orange Ways jest imienny, czy wiąże się to z kontrolą na granicy? Czy w przypadku gdy zamówiłem bilet na złe nazwisko przewoźnik może dokonać zmiany na moją prośbę?
Czytałem regulamin, aczkolwiek ja rozumiem go tak, że biletu nie mogę odstąpić ani sam nie mogę zmienić nazwiska.
Odpowiedz
#6
(09-04-2013, 21:25)Salama napisał(a): Mam jeszcze jedno pytanie dlaczego bilet Orange Ways jest imienny, czy wiąże się to z kontrolą na granicy?

Dane pasażera są sprawdzane w momencie wsiadania na pokład autokaru. Trzeba wówczas okazać dowód osobisty lub paszport. Stąd imię, nazwisko, PESEL na bilecie.

(09-04-2013, 21:25)Salama napisał(a): Czy w przypadku gdy zamówiłem bilet na złe nazwisko przewoźnik może dokonać zmiany na moją prośbę?

Wydaje mi się, że jest taka możliwość, aczkolwiek wiąże się to z dopłatą. Osobiście nigdy tego nie robiłem.
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#7
Pesel? Nie mam na żadnym bilecie numeru pesel.
Odpowiedz
#8
Może w takim razie data urodzenia? Pamiętam, że przy okazji rezerwacji musiałem obdzwonić grupę znajomych, bo jedna z danych nie była mi znana. Chyba była to właśnie data urodzenia w takim razie.
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#9
Nie wpisywałem dat urodzenia, ponieważ były wymagane tylko pola imię i nazwisko.
Na bilecie jest natomiast rubryka kod, o której też nic więcej mi nie wiadomo.
Odpowiedz
#10
W takim razie system rezerwacji zmienił się od momentu, gdy kupowałem bilet po raz ostatni. Nie mam pojęcia, o co chodzi z tym kodem. Może po wpisaniu kodu można otrzymać jakiś rabat?
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Można sprawdzać online ważność węgierskich e-winiet Waldek 3 1,375 29-07-2023, 15:38
Ostatni post: Waldek
  Tornala obwodnica (Słowacja) -płatna czy nie? trevi 5 5,383 03-08-2016, 14:42
Ostatni post: trevi



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości