Późno jesienny wypad na ciepłe baseny
#11
Tisaujvaros i Sostofurdo wieczorami to nawet w sezonie nie ma co robić a co dopiero jesienią Uśmiech Więc tylko Hajduszoboszlo zostaje wiadomo nie będzi tak tętniło zyciem jak w lipcu czy sierpniu ale jest kilka restauracji ,barów które sa czynne cały rok np. http://www.rockcafeszoboszlo.hu/.
Odpowiedz
#12
Dziękuję za odpowiedź, bardzo przydatna. Wiesz, ja nie oczekuję fajerwerków na jesieni, ale żeby się nie nudzić to oprócz wylegiwania w ciepłych wodach coś też trzeba robić wieczorem. Jedynie zaplanowaliśmy wizytę w Tokaju żeby uzupełnić zimowe zapasy wina półsłodkiego Uśmiech
Odpowiedz
#13
Hajduboszormeny mają w ofercie kilka pokojów, zwanych studio i apartament. Studio jest wyłącznie dwuosobowe w apartamencie można rozłożyć dwie dostawki i wtedy jest czteroosobowy. Standard pokojów jest niezły.... łazienka, w pełni wyposażony aneks kuchenny. Dla mnie dużym atutem jest to, że pokoje znajdują się w tym samym budynku, co całoroczne baseny i można wychodzić z pokoju w szlafroku i po pokonaniu kilku schodów jesteśmy w spaUśmiech. Oczywiście nieograniczony wstęp na kryte baseny w godzinach ich otwarcia jest w cenie zakwaterowania. Tyle jeśli chodzi o plusy...
Co do atrakcji pozabasenowych, hm.... tu da się opisać je jednym zdaniem. Po prostu w zasadzie ich nie ma Uśmiech).
Miasteczko jest spore, ale niespecjalnie turystyczne. Mimo tego lubię to miejsce.
Odpowiedz
#14
Nigdy nie byłem jeszcze w tym miejscu, ale bliskość Debreczyna czy Miszkolca to też atut, zawsze przecież można po basenach podjechać zwiedzić. Debreczyna w sumie jeszcze "z bliska" nie widziałem, może to będzie dobra okazja. A jak porównali byście kryte baseny w Hajduszoboszlo i Szormeny?
Odpowiedz
#15
Aquapalace w Hajduszoboszlo a kryte baseny w Hajduboszormeny to dwa zupełnie inne obiekty Aquapalace jest o wiele większy
Odpowiedz
#16
Miasto Debrecen jest bardzo ładne i zadbane, koniecznie przejdź się głównym dreptakiem w wolnej chwili.
Odpowiedz
#17
świetny temat Uśmiech jako że w tym roku moje plany wakacyjne nieco się zmieniły i Węgry odwiedziłam tylko raz w czerwcu też planuje wypad weekendowy na przełomie paździenika/listopada Uśmiech Myślałam o Miskolcu bo jeszcze tam nie byłam, a oglądając zdjęcia z basenów "jaskiniowych" jestem pod wrażeniem tego miejsca Uśmiech
Odpowiedz
#18
(29-08-2017, 15:50)jolciaa171 napisał(a): świetny temat Uśmiech jako że w tym roku moje plany wakacyjne nieco się zmieniły i Węgry odwiedziłam tylko raz w czerwcu też planuje wypad weekendowy na przełomie paździenika/listopada Uśmiech Myślałam o Miskolcu bo jeszcze tam nie byłam, a oglądając zdjęcia z basenów "jaskiniowych" jestem pod wrażeniem tego miejsca Uśmiech

Miskolctapolca Barlangfürdő jak ogląda się na fotkach może żrobić wrażenie, w żeczywistości nie jest az tak atrakcyjny .Odwiedziłem to kąpielisko wiele lat temu i po tej jednej wizycie stwierdziłem ,byłem zobaczyłem ale wiecej już tu nie wrócę Uśmiech
Takich opini syszełem więcej, więc nie tylko na mnie ten obiekt nie zrobił wrażenia.
Lecz jestem takiego że raz w życiu każdy Węgromaniak powinien to miejsce odwiedzić Oczko
Odpowiedz
#19
(29-08-2017, 16:08)wojti76 napisał(a):
(29-08-2017, 15:50)jolciaa171 napisał(a): świetny temat Uśmiech jako że w tym roku moje plany wakacyjne nieco się zmieniły i Węgry odwiedziłam tylko raz w czerwcu też planuje wypad weekendowy na przełomie paździenika/listopada Uśmiech Myślałam o Miskolcu bo jeszcze tam nie byłam, a oglądając zdjęcia z basenów "jaskiniowych" jestem pod wrażeniem tego miejsca Uśmiech

Miskolctapolca Barlangfürdő jak ogląda się na fotkach może żrobić wrażenie, w żeczywistości nie jest az tak atrakcyjny .Odwiedziłem to kąpielisko wiele lat temu i po tej jednej wizycie stwierdziłem ,byłem zobaczyłem ale wiecej już tu nie wrócę Uśmiech
Takich opini syszełem więcej, więc nie tylko na mnie ten obiekt nie zrobił wrażenia.
Lecz jestem takiego że raz w życiu każdy Węgromaniak powinien to miejsce odwiedzić Oczko

I tak też pewnie zrobię odwiedzę Miskolc a przy okazji wybiore się też do Egeru Uśmiech
Odpowiedz
#20
Byłem w Miszkolcu jeszcze jako dzieciak, wtedy to miejsce mi pasowało, ale po 3-4 dniach zaczęło się nudzić. Wybiorę chyba aqua-palace, bo mimo że byłem w Hajduszo wiele razy to akurat w AP, nie. No i w końcu zobaczę Hajduszo poza sezonem, bo gdy byłem początkiem sierpnia, to tłumy były okropne
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Strandok éjszakája, czyli nocne kąpiele na Węgrzech kowcio 13 14,504 09-11-2023, 14:58
Ostatni post: au-iv-385223
  Baseny po drodze Rzeszów - Hajdúszoboszló Cytryna 11 1,564 21-10-2023, 5:49
Ostatni post: eplus
  Dojazd na kąpieliska z podkarpackiego fvg 10 10,230 22-08-2023, 18:26
Ostatni post: eplus
  Miskolc Tapolca - baseny jaskiniowe andrasz 97 214,616 02-07-2023, 21:41
Ostatni post: jolciaa171
  Nyiregyhaza baseny - informacje. Adin0 7 3,650 12-10-2022, 14:19
Ostatni post: Aattaa



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości