Późno jesienny wypad na ciepłe baseny
#21
Tak jak już powiedziano Hajduszoboszlo i Hajduboszormeny to dwa róźne światy, łaczy je tylko przedrostek Hajdu...hahaha. W Boszormenach jest spokój i niewiele osób w basenach, jest to dobre miejsce na wypad jakąś zgraną ekipą, żeby sobie wspólnie zorganizować czas. Mnie się tam podoba i na pewno poza sezonem tam zawitam.
Odpowiedz
#22
A co dzieje się na basenach w Hajduszoboszlo poza sezonem? Dużo osób przewija się w kąpieliskach całorocznych ? To też ciekawy temat, bo tylko raz byłem nie w sezonie w HB, ale to był początek czerwca a to nieco bardziej atrakcyjny i ciepły miesiąc niż październik czy listopad
Odpowiedz
#23
Nie wiem jak październiku i listopadzie ale w styczniu i lutym jest naprawdę pusto. W Aquapalace 30 -40 osób co na takim obiekcie to naprawdę wydaje się jak by nikogo nie było Oczko w basenie dla dzieci w jeden dzień byłem tylko ja z synkiem przez dobrych kilka godzin Uśmiech
Odpowiedz
#24
(30-08-2017, 11:44)McMichael napisał(a): Byłem w Miszkolcu jeszcze jako dzieciak, wtedy to miejsce mi pasowało, ale po 3-4 dniach zaczęło się nudzić. Wybiorę chyba aqua-palace, bo mimo że byłem w Hajduszo wiele razy to akurat w AP, nie. No i w końcu zobaczę Hajduszo poza sezonem, bo gdy byłem początkiem sierpnia, to tłumy były okropne

Hajduszoboszlo polecam w czerwcu! byłam w tym roku przed sezonemUśmiech było super. mało ludzi, pełno wolnych kwater w dobrych cenach Uśmiech
Odpowiedz
#25
Witam, jestem tutaj "nowa" właśnie dzisiaj wpadłam na pomysł, żeby wybrać się na Węgry na urlop, zamiast w Polskie góry. Oczywiście głównym powodem jest pogoda. Szukam ciepełka niedaleko Polskiej granicy Uśmiech Poczytałam forum i jestem w totalnej rozterce co wybrać. Chcielibyśmy wybrać się gdzieś gdzie są wody lecznicze - choroby kręgosłupa, przystępne ceny, dodatkowe atrakcje do zwiedzania w okolicy, bo nie samym moczeniem człowiek żyje, wieczorkiem też przydałoby się gdzieś wyjść na winko. Chociaż to ostatnie już nie takie ważne Oczko Dodam, że jedziemy bez dzieci. Byłabym bardzo wdzięczna za jakieś propozycję bo już się w tym wszystkim pogubiłam.
Odpowiedz
#26
Więc Hajduszoboszlo jak najbardziej spełni Twoje oczekiwania Uśmiech
Odpowiedz
#27
Dziękuję tak właśnie myślałam, biorę jeszcze pod uwagę Eger Uśmiech
Odpowiedz
#28
Eger jest atrakcyjnym turystycznie miastem ale w Hajduszoboszlo w razie nie pogody macie bardziej atrakcyjne kąpielisko kryte a ma być to wyjazd jesienny więc z pogodą może być różnie
Odpowiedz
#29
No tak wyjeżdżamy w terminie 16-22 września, ale i tak mam nadzieję na piękną pogodę, powyżej 20 stopni nam starczy Uśmiech szczególnie po naszym marnym lecie. Dodam, że mieszkamy na północy Polski, także lato nas nie rozpieściło. Szukam teraz noclegu w Hajduszobaszlu, mam nadzieję, że znajdę coś ciekawego.
Odpowiedz
#30
(03-09-2017, 13:07)Kasia R napisał(a): No tak wyjeżdżamy w terminie 16-22 września, ale i tak mam nadzieję na piękną pogodę, powyżej 20 stopni nam starczy Uśmiech szczególnie po naszym marnym lecie. Dodam, że mieszkamy na północy Polski, także lato nas nie rozpieściło. Szukam teraz noclegu w Hajduszobaszlu, mam nadzieję, że znajdę coś ciekawego.

W tym terminie możecie śmiało jechać w ciemno i na miejscu znaleźć nocleg
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Strandok éjszakája, czyli nocne kąpiele na Węgrzech kowcio 13 14,505 09-11-2023, 14:58
Ostatni post: au-iv-385223
  Baseny po drodze Rzeszów - Hajdúszoboszló Cytryna 11 1,566 21-10-2023, 5:49
Ostatni post: eplus
  Dojazd na kąpieliska z podkarpackiego fvg 10 10,231 22-08-2023, 18:26
Ostatni post: eplus
  Miskolc Tapolca - baseny jaskiniowe andrasz 97 214,630 02-07-2023, 21:41
Ostatni post: jolciaa171
  Nyiregyhaza baseny - informacje. Adin0 7 3,650 12-10-2022, 14:19
Ostatni post: Aattaa



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości