PIERWSZY RAZ NA WEGRY
#1
witam jestem nowy na forum.mam takie pytanie mianowicie wybieram się na węgry będzie to moja pierwsza pódroz do tego kraju. proszę mi powiedzcie gdzie najlepiej było by jechac na pierwszy raz?? po przegladnieciu forum i internetu myslalem nad hajduszoboszlo i miskolcem tapolca. interesuja mnie zrodla termalne mam dwoje dzieci w wiek 6 i 3 lat. moze macie swoje propozycje gdzie by mozna bylo jechac co zwiedzic zeby dzieci byly zadowolone??moze jakie noclegi polecacie w tych okolicach?? wybieram sie 8 sierpnia w nocy zeby na rano bys na miejscu bede jechal z tarnowa ktoredy jechac zeby droga byla najlepsza i najszybsza na co musze zwracac uwage na drodze na wegrzech??
Odpowiedz
#2
Jeśli miałbym wybierać miedzy tymi dwoma miejscowościami to na urlop z dziećmi zdecydowanie wybrał bym Hajduszoboszlo jeśli chodzi o noclegi to Ci nie pomogę ale zawsze możesz jechać w ciemno i coś na miejscu poszukać, baza noclegowa w tym mieście jest bardzo duża. Co do trasy to jest już nie raz poruszany był ten wątek wystarczy pogrzebać a wszystkiego się dowiesz. Radzę jeszcze przeglądnąc stronke http://www.hungarospa.hu/pl/ oraz http://hajduszoboszlo.hu/pl/
Odpowiedz
#3
a gdzie w pl moge kupic winiety na slowacje i czy na wegry tez??
Odpowiedz
#4
Winiety najlepiej nie kupować w Polsce tylko na Słowacji i na Węgrzech na stacjach benzynowych bo u nas zapłacisz owiele więcej
Odpowiedz
#5
(31-07-2015, 13:02)daniel242 napisał(a): a gdzie w pl moge kupic winiety na slowacje i czy na wegry tez??


Winiety na Węgry kupisz nie wychodząc z domu.
Zobacz na ten post rejestracja w systemie sprzedaży winiet i następny zakup winiety.
Powodzenia i szerokiej drogi!
Odpowiedz
#6
Jako ze jestem laikiem pozadaje jeszcze kilka pytań. Ile kosztuje realnie wejscie na wszystkie atrakcje do hungarospa w hajduszoboszlo od dorosłej osoby bo z tego co czytałem ta są dwa obiekty w jednym i jeszcze zjeżdżalnie dodatkowo płatne. A co z noclegami w tym mieście? Co polecacie?
Odpowiedz
#7
(01-08-2015, 12:05)daniel242 napisał(a): Jako ze jestem laikiem pozadaje jeszcze kilka pytań. Ile kosztuje realnie wejscie na wszystkie atrakcje do hungarospa w hajduszoboszlo od dorosłej osoby bo z tego co czytałem ta są dwa obiekty w jednym i jeszcze zjeżdżalnie dodatkowo płatne...

daniel242 - Uśmiech
TUAJ MASZ OBOWIĄZKOWĄ LEKTURĘ DO CZYTANIA
Odpowiedz
#8
dzieki za pomoc.a powiedzcie co mozna pozwiedzac w niedalekiej okolicy od hajduszoboszlo?? lub po drodze
Odpowiedz
#9
(02-08-2015, 13:09)daniel242 napisał(a): dzieki za pomoc.a powiedzcie co mozna pozwiedzac w niedalekiej okolicy od hajduszoboszlo?? lub po drodze

Tokaj, Nyiregyhaza, Park Narodowy Hortobagy...
Odpowiedz
#10
Witam, jestem z Polski z Opola. Chce wybrac sie na Balaton, ale pierwszy raz. Pojedziemy samochodem 2 osoby dorosłe i dzieci 3 i 8 lat. Termin 14 dni od 15.08.2015. Co polecacie dla dzieciaków, jak z noclegami, jak z walutą ( co lepiej zabrac euro czy HUF, gdzie kupic winiety, którędy najlepiej jechać.

Chcialabym rejon Balatonalmadi, Balatonfured lub Siofok, chyba, że coś innego polecacie.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Przez Słowację na Węgry - mapa płatnych dróg Sztasek 2,115 1,321,786 16-03-2024, 16:28
Ostatni post: Sztasek
  Autostrady na Węgrzech (mapa, ceny, winiety) fvg 424 489,175 10-09-2023, 11:33
Ostatni post: Waldek
  Roboty drogowe i inne ograniczenia w ruchu w Czechach, Słowacji i na Węgrzech Waldek 90 95,109 03-07-2023, 22:08
Ostatni post: Mamut
  Drożeje bezpośredni autobus z centrum Budapesztu na lotnisko Ferenca Liszta Waldek 0 931 22-02-2023, 17:12
Ostatni post: Waldek
  Czy na Węgrzech braknie paliwa tego lata? josef.svejk 13 3,196 21-11-2022, 20:39
Ostatni post: ex-komar



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości