POLECAM / ODRADZAM - NOCLEGI
#61
czy ktos byl w Hotel Marina Beach Resort Superior w Balatonfüred szukam wiarygadnych opinii na temat tego hotelu.
Odpowiedz
#62
(15-01-2018, 15:43)grzesiuuuu9 napisał(a): czy ktos byl w Hotel Marina Beach Resort Superior w Balatonfüred szukam wiarygadnych opinii na temat tego hotelu.

Moze warto sprawdzic booking? I zamieszczone tam opinie?Uśmiech ja zawsze tym sie sugeruje wybierajac noclegi Uśmiech wg mnie jest to miarodajne Uśmiech
Odpowiedz
#63
miejsce: Mezokovesd Zsory Furdo
rodzaj obiektu: dom prywatny ( dwa mieszkania z osobnymi wejściami) duży ogród

Witam, mam prywatny Dom w miejscowośći Mezokovesd zsory furdo czasami wolny.
Dom 350 m od basenów przy ul. Ciklamen. Dom składa się z dwóch mieszkań z osobnymi wejsciami. Parter to trzy sypialnie duży salon z aneksem kuchennym I jadalnia, lazienka z prysznicem I Wc. Pokoje pierwszy z podwojnym lózkiem, a dwa pozostałe są bliźniacze w każdym jest dwojka i jedynka. W salonie dodatkowo znajduje sie narożnik rozkładany na ktorym mogą przespać sie kolejne dwie osoby. Z salonu wyjscie na zadaszony taras. Górne mieszkanie jest mniejsze tylko dwie sypialnie w kazdej łóżko dwuosobowe i jedynka. Jadalnia z aneksem kuchennym, z nie wyjście na taras na piętrze od strony duzego odrodu, oczywiscie w mieszkaniu lazienka z prysznicem. Kazde, mieszkanie ma wysoki standard , calość remontowana rok temu, mieszkania wyposażone nie trzeba nic zabierać. Kazde mieszkanie ma swój bojler, kuchnia z indukcją plus wszystkie "sprzęty" kuchenne.Na ogrodzie mają gdzie dzieci pobiegać i w piłkę pokopać, ale mamy rownież cień pod dużymi brzozami, no i oczywiscie grill. Zainteresowanych o szczegołach poinformuje po kontakcie mailowym mojemezokovesd@gmail.com , prześlę zdjecia itd.
Odpowiedz
#64
Witam, chcemy się wybrać z dwoma rodzinami 4-osobowymi w tym roku,  do Hajdúszoboszlo
 w drugiej połowie lipca i potrzebował bym jakieś namiary na sprawdzoną i godną polecenia kwaterę, apartament z możliwością własnego gotowania, ponieważ mam problem z dzieciakami, nic im nie smakuje z Węgierskiej kuchni. Proszę o sprawdzone i godne polecenia namiary.
Odpowiedz
#65
Witam. Szukam i szukam noclegów i trafiłem na stronkę nocleg.pl czy ktoś używał jej? Czy to nie jest jakaś podpucha? Bardzo dużo jest noclegów na Węgrzech ale pierwszy raz widzę ten portal... :/

pozdrawiam
Odpowiedz
#66
Robiłam u nich rezerwację parę razy i wszystko było ok.
Odpowiedz
#67
A żeby nie było. Szukałem i korespondowałem i z HelkaTours też. Sam też szukam ale jak wchodzę na stronę węgierską to nic nie ogarniam. Czy każdy zna węgierski?? Patrze np. tu http://h-horvathvendeghaz.hu/ i ciemność dlatego chciałem z jakiegoś portalu czy to od Helki czy booking czy inny portal stąd pytania moje.
Odpowiedz
#68
(06-06-2018, 11:11)Frost napisał(a): ... np. tu http://h-horvathvendeghaz.hu/ i ciemność ...

Spałem w tym motelu i polecam, dużo taniej niż w Wiedniu. Oprócz węgierskiego dogadasz się po niemiecku.


Jeśli masz podany e-mail na stronie miejsca,noclegowego napisz po polsku i w jakimś innym języku np. niemiecki, angielski.
Dobrze jest znać kilka obcych języków...  Uśmiech
Odpowiedz
#69
(06-06-2018, 11:11)Frost napisał(a): A żeby nie było. Szukałem i korespondowałem i z HelkaTours też. Sam też szukam ale jak wchodzę na stronę węgierską to nic nie ogarniam. Czy każdy zna węgierski?? Patrze np. tu http://h-horvathvendeghaz.hu/ i ciemność dlatego chciałem z jakiegoś portalu czy to od Helki czy booking czy inny portal stąd pytania moje.

Zainstaluj sobie przeglądarkę "google chrome" ma wbudowanego tłumacza.
Odpowiedz
#70
Sam program ok. Chyba wszystko co najważniejsze (może prawie wszystko - brakuje np. Aquincum). Szentendre urocze..
Ale "jedyne" w Europie Muzeum Marcepanu nie jest jedyne. Np. w Egerze też jest - owszem mniejsze, ale jest. 
Ufff... jeszcze trochę i urlop... I kierunek - NA POŁUDNIE !!
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  objazdówka po Węgrzech, noclegi lengyel 5 6,635 21-11-2012, 21:32
Ostatni post: Paweł



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości